باران باعث تخلیه هشدار در اسکار سوختگی منطقه در نزدیکی تاج; انتظار برف در منطقه کوه

احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل در دره عمیق و باریک در نزدیکی تاج روز یکشنبه 5 آوریل درخواست مقامات برای هشدار دادن به ساکنان زندگی در اسکار سوختگی از سال 2018 مقدس آتش آماده شود تا در مورد شرایط آب و هوایی آنها را وادار به تخلیه.

یک تخلیه اخطار صادر شد و امر به ساکنان زندگی در نزدیکی Glen Eden جاده و فضل کره ای, کلیسا, زمینه عقب نشینی در, تاج, رودخانه, شهرستان, مدیریت اضطراری بخش گفت: در رسانه های اجتماعی. کسانی که نیاز به کمک پیدا کردن سرپناه برای یکشنبه شب باید تماس 211 برای اطلاعات بیشتر.

مقدس آتش سوخته 23,136 هکتار در کنار رودخانه و نارنجی شهرستانهای استان است.

طوفان آغاز شده و یکشنبه شب. سنگین ترین دوش خواهد آمد بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه و سپس شروع به قطع در روز چهارشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

در بعد از ظهر یکشنبه NWS صادر زمستان طوفان هشدار برای ارتفاعات بالاتر در شهرستان ریورساید و سان برناردینو; و کوه ها از لس آنجلس و ونتورا شهرستان; و گفت: بارش سنگین برف انتظار می رود.

زندگی مردم در اورنج کانتی کنار آتش مقدس اسکار سوختگی شد و نه تحت تاثیر مشاوره. مقامات وجود دارد وضعیت را ندارد و بلافاصله باید با برنامه به موضوع هر هشدارهای اورنج کانتی آتش اقتدار سروان. Thanh Nguyen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>