باران ایجاد ویرانی و خسارات خانه

Rain water spells doom for poor residents of Chak Manga Rakwal in Samba. -Excelsior/Badyal
آب باران عذاب جادوها برای ساکنان فقیر از Chak مانگا Rakwal در سامبا. -اکسلسیور/Badyal

Excelsior خبرنگار
سامبا, جولای 29: موسمی باران خرابی ایجاد شده در بخش هیچ 13 Chack مانگا Rakwal منطقه از Samba در طول مداخله شب پس از آب وارد شده بسیاری از منازل مسکونی آسیب رساندن به خانه نگهداری کالا و دیگر اقلام با ارزش علاوه بر آسیب رساندن به ترکیب دیوار و همچنین به عنوان پایه و اساس خانه.
بر اساس این گزارش یک سنگین طلسم باران در طول مداخله شب خرابی ایجاد شده در بخش هیچ 13 از Chak مانگا در Samba پس از باران آب وارد شده در خانه های خود. مردم گفت که با توجه به باران خانه های خود شده اند آسیب دیده و آب وارد اتاق خود را با نتیجه تمام خانه نگهداری کالا و همچنین به عنوان اشیاء با ارزش آسیب دیده بودند.
آنها همچنین گفت که برای سال گذشته بسیاری از آنها در مواجهه با بسیاری از مشکلات در طول فصل موسمی اما در مورد مقامات نمی حل و فصل مشکلات خود را. اگر چه چند سال پیش وجود داشت زهکشی اما برخی از مردم تجاوز تخلیه منطقه در همه جا به دلیل که هیچ سیستم فاضلاب و آب باران هیچ خروجی به جریان پس از آن انباشته می شود در خطوط و سپس وارد خانه های خود را. به دلیل که آنها در مواجهه با بسیاری از مشکلات است.
مردم گفت که علاوه بر آسیب رساندن به خانه ها و خانه نگهداری کالا و همچنین به عنوان اشیاء با ارزش خطر اپیدمی بيشترین به دلیل تجمع کثیف و آلوده کردن آب در خطوط و ترکیبات از خانه ها در این منطقه است.
ساکنان گفت که صبح امروز از آنها به نام به Sarpanch Ravinder Singh Lablu و مطلع در مورد این موضوع. پس از گرفتن اطلاعات Sarpanch بلافاصله رسیده در نقطه و ملاقات با افرادی که مطلع او را از خود مشکل است. بعد Sarpanch در حالی که تاکید بر این موضوع از دولت خواست برای پیدا کردن ابدی راه حل برای این مشکل این است که مردم روبرو هستند در حال حاضر در هر موسمی یا باران زمستان.

مقاله قبلیNarayana بیمارستان انجام پیچیده شکم جراحی عروق
مقاله بعدیDDC بازرسی مداوم کار می کند 100 bedded بلوک در DH Kishtwar

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme