راه آهن و دولت باید به ترتیب به صورت رایگان سفر از رشته کارگران مهاجر: SC

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز دوشنبه گفته بود که کارگران مهاجر که رشته شده اند برای هیچ گسل از خود را با درآمد صفر و هیچ حمایت مالی در حال شارژ شدن بسیار بالا بلیت قطار برای سفر خود را به مکان های مادری و راه آهن و ایالات متحده نباید شارژ آنها.

دادخواهان Jagdeep S Chhokar سابق مدیر مسئول IIM Ahmedabad و وکیل Gaurav جین که باید به دنبال جهت به مقامات اجازه می دهد تا کارگران مهاجر در سراسر کشور برای بازگشت به خانه پس از انجام coronavirus آزمون, ثبت استشهاد گفت: راه آهن و ایالات متحده نباید شارژ آنها برای قطار و اتوبوس سفر در حال مرتب برای آنها برای سفر به مکان های مادری خود.

“که مهاجر هستند که نیاز به پرداخت حدود Rs. 800 عنوان بلیت قطار و همان است که به شدت غیر قابل توجیه…آن ارائه شده است که مهاجران رشته شده اند برای هیچ گسل از خود را با درآمد صفر و نه حمایت مالی. بنابراین باید آن را روشن ساخته است که راه آهن و ایالات متحده نمی خواهد شارژ کارگران مهاجر برای قطار و اتوبوس سفر در حال مرتب برای آنها” تکمیلی استشهاد ظ روز دوشنبه گفت:.

آن گفت که در مارس 3, وزارت, امور خانه (MHA) در نامه ای به رئیس دبیران و مدیران روشن در مورد جنبش مضطرب رشته افراد, که در آن وزارت داده بسیار محدود تعریف رشته مهاجران از جمله تنها کسانی که تا به حال نقل مکان از مکان های مادری خود را درست قبل از مستند دوره اما نمی تواند بازگشت به مکان های مادری خود حساب محدودیت های قرار داده شده در حرکت افراد و وسایل نقلیه به عنوان بخشی از مستند اقدامات است.

“این دانش مشترک است که تعداد بسیار زیادی از مهاجران از جمله کارگران, خیابان, فروشندگان, خدمتکار کارگران کارخانه و…. اقامت در شهرستانها خود را از مهاجرت برای ماه ها و در نتیجه چنین محدود تعریف خواهد حذف میلیون ها نفر که از دست داده اند تمام درآمد و پس انداز و مایل به بازگشت به روستاهای بومی خود. نتیجه آن است که فرستاده شده توسط دادخواهان اینجا است که این دادگاه ممکن است مستقیم مرکز است که تمام مهاجران باید مجاز به سفر به زادگاه مادری خود و روستاها” را گفت.

دادخواهان گفت که تمام کارگران مهاجر که مایل به بازگشت به زادگاه خود را/روستاها از جمله کسانی که زندگی در خانههای امن/امداد اردوگاه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ممکن است در گیر اجاره و اقامت و درمان باید به عنوان ‘رشته’ خود در سفر با قطار یا اتوبوس باید در نتیجه تسهیل می شود رایگان از هزینه توسط دولت مرکزی.

“آن را به نور آمده است که این مرکز در نظر گرفتن یک دیدگاه محدود از آن دسته از افرادی که واجد شرایط برای سفر در زیر صفحه اصلی وزارت را به ترتیب به تاریخ مارس 29 و اخیرا بسیاری از کارگران مهاجر که ممکن است زندگی در خانههای امن/امداد اردوگاه و ممکن است در گیر اجاره ای اقامت ممکن است خارج از مرکز را تعریف کلمه ‘رشته’ qua سفارش مورخ مارس 29” آن را گفت.

استشهاد در حالی که با اشاره به گزارش های رسانه ها گفت که برخی از ایالت ها در حال حاضر آغاز شده ارسال این مهاجران به مکان های مادری خود و توسط MHA منظور خود را از مارس 29 چپ آن بر ایالات متحده اجازه می دهد تا سفر مهاجران به/از کشورهای دیگر پس از هر دو ایالات متحده به توافق برسند.

“آن ارائه شده است که همه کارگران مهاجر که مایل به بازگشت به زادگاه مادری خود و روستاها باید مجاز به بازگشت پس از غربالگری به عنوان یک ماده از حق و هیچ مهاجر آرزومند سفر بازگشت به خانه خود باید به سمت چپ ، سمت راست از مهاجران به بازگشت به مکان های مادری نباید وابسته به آمریکا تمایل و باید آن را مرکز الزامی برای اجازه سفر خود را ،

استشهاد در حالی که با اشاره به گزارش منتشر شده توسط رشته کارگران اقدام شبکه (قو) را بر اساس تعامل با 1,531 دفاع کرد گرفته شد گروه از کارگران (حدود 16,863 مردم) گفت که حدود 50 درصد کارگران به جیره چپ برای کمتر از یک روز است که بدون تغییر باقی مانده است پس از فاز اول این مستند.

“بیشتر از ملی مستند آغاز شد 4 از 5 از کارگران که رسیده دسترسی ندارند به دولت جیره در حالی که 68 درصد هنوز هم دسترسی به مواد غذایی پخته شده. این گزارش بیشتر آمده است که با هیچ نقدی برای کمک به مهاجران 64 درصد کمتر از Rs. 100 چپ با آنها و است که بیش از 97 درصد (از 0,383) دریافت نکرده اند هر نقدی امداد از دولت” آن را گفت.

در تاریخ 27 آوریل راس دادگاه گفته بود: “این موسسه است نه گروگان دولت” پس از مدافع Prashant بوشان ظاهر می شود برای دادخواهان ادعایی که دولت در نظر است که کورکورانه در نظر گرفته شده توسط دادگاه بدون بررسی آن را در حالی که حقوق اساسی مردم به ویژه کارگران مهاجر در حال اجرا.

Chhokar و جین در خود درخواست کرده بود که در پی گسترش در سراسر کشور مستند به کارگران مهاجر که در میان بدترین تحت تاثیر دسته از افراد باید مجاز به بازگشت به خانه های خود پس از در حال آزمایش برای COVID-19.

راس دادگاه در 27 آوریل تا به حال sough پاسخ از مرکز خود را درخواست.

آن گفت که این کارگران مهاجر که تست منفی برای COVID-19 نباید با زور و اجبار نگه داشته در پناهگاه و یا دور از خانه و خانواده خود در برابر خواسته های خود را. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>