راه آهن اتحاد یارانه 85 درصد کرایه برای کارگران مهاجر: BJP

NEW DELHI, مه 4:
بی جی پی در روز دوشنبه گفت: این راه آهن تا یارانه 85 درصد از کرایه بلیط برای قطار ویژه اجرا برای حمل و نقل کارگران مهاجر و دولت به پرداخت باقی مانده 15 درصد به زودی پس از کنگره با حمله به دولت مرکزی بر سر این موضوع.
دولت نگران همچنین می توانید پرداخت برای بلیط BJP سخنگوی Sambit Patra گفت.
او گفت: Madhya Pradesh دولت انجام است و خواسته راهول گاندی به کنگره-حکومت متحده به دنبال کت و شلوار.
او در پاسخ به کنگره رهبر راهول گاندی حمله به راه آهن برای شارژ فقیر مهاجر کارگران بلیط کرایه حتی آن را به عنوان اهدا بیش از 151 تومان کرور روپیه به PM-مراقبت صندوق.
“راهول گاندی جی من متصل دستورالعمل MHA که به وضوح بیان می کند که” بدون بلیط به فروش می رسد در هر ایستگاه. راه آهن تا یارانه 85 درصد و دولت, دولت برای پرداخت 15 درصد است. دولت دولت می تواند پرداخت هزینه برای بلیط (Madhya Pradesh را BJP دولت پرداخت). درخواست Cong دولت govts به دنبال کت و شلوار” Patra توییتی.
BJP رهبر بیشتر روشن است که برای هر Shramik اکسپرس’ ویژه قطار در حال اجرا برای مهاجران حدود 1200 بلیط به مقصد تحویل داده و با راه آهن به دولت نگران است.
دولت قرار است برای روشن شدن قیمت بلیط و تحویل بلیط به کارگران, او گفت:.
به دنبال گوشه ای دولت مرکزی کنگره روز دوشنبه گفت دولت آن واحد خواهد شد و هزینه سفر ریلی از نیازمندان کارگران مهاجر و کارگران رشته در محل کار خود با توجه به مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.
کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در بیانیه ای اعلام کرد که این حزب تصمیم و گفت: این خواهد بود که کنگره فروتن سهم در ایستاده شانه به شانه با این کارگران است.
در یک صدای جیر جیر BJP MP Subramanian Swamy ادعا کرد که کارگران مهاجر در بازگشت به خانه نمی خواهد که به پرداخت پول به عنوان سفر راه آهن خواهد بود از حالا به بعد. (PTI)
Swamy, در یک توییت گفت: “صحبت به Piyush Goel ، دولت خواهد پرداخت 85 درصد و دولت دولت 15 درصد است. مهاجر کار خواهد رفت. وزارت روشن خواهد شد با یک بیانیه رسمی.” (PTI)

مقاله قبلیGambhir, Lee رد ایده تقسیم T20s به چهار نوبت
مقاله بعدیمرحله تنظیم به صورت آنلاین جام ملتهای شطرنج مسابقه; نند به سرب پنجم کشت هند

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>