راهول گاندی افزایش امنیت حریم خصوصی نگرانی بیش از Arogya Setu برنامه

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در روز شنبه گفت: Arogya Setu نرم افزار تلفن همراه است که پیچیده “surveillance system” برون سپاری به یک اپراتور خصوصی, بالا بردن امنیت داده ها جدی و نگرانی های حریم خصوصی.

فن آوری می تواند کمک به ما را امن نگه دارید, اما ترس نباید مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری شهروندان بدون رضایت خود را, او گفت:.

این نرم افزار تلفن همراه کمک می کند تا کاربران تشخیص اینکه آیا آنها در معرض خطر هستند از COVID-19 عفونت است. آن را نیز مردم را فراهم می کند با اطلاعات مهم از جمله راه هایی برای جلوگیری از coronavirus و علائم آن.

“این Arogya Setu, برنامه پیچیده است سیستم نظارت برون سپاری به pvt اپراتور با هیچ نهادی نظارت – جمع آوری داده ها جدی امنیتی و نگرانی های حریم خصوصی. فن آوری می تواند کمک به ما را امن نگه دارید; اما ترس نباید اهرمی برای پیگیری شهروندان خود را بدون رضایت او گفت:” در توییتر. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>