راشل S. فوربس: ما نیاز به حمایت از آسیب پذیر آموزان در طول COVID-19 تعطیلی مدارس


این مهم است که ما مطمئن است که آنلاین آموزش برای همه در دسترس است. این به این معنی است که خانواده ها نیاز به کمک های مالی دریافت پشتیبانی و تکنولوژی دسترسی داشته باشید. ANAIS AGUERRE / ANAIS AGUERRE از طریق رادیو فردا

نظر: این مهم است که ما می دانیم که یادگیری آنلاین نیست و در دسترس همه است.

در این هفته کودکان در سراسر B. C. برنامه ریزی شده بود به بازگشت به مدرسه پس از رخصتی بهار. به جای استفاده کامل از مدرسه تعطیل است تنظیم به عنوان والدین و دانش آموزان در تلاش برای تنظیم به ما طبیعی است.

هفته گذشته وزارت آموزش و پرورش تایید کرد که در مقیاس کامل کلاس درس باقی خواهد ماند معلق و مدارس خواسته شده است برای قرار دادن آنلاین و آموزش از راه دور ابزار در محل “در اسرع وقت عملا ممکن است” و “بعد از اواسط ماه آوریل است.” وزارت نیز راه اندازی شد آموزش نگه داشتن وب سایت برای پدر و مادر شامل راه هایی برای حمایت از بچه های خود را’ مطالعات در خانه.

در حالی که این کار مهمی است که نیاز به اتفاق می افتد بسیاری از والدین — به ویژه کسانی که کودکان نیاز به آموزش های فوق العاده پشتیبانی — سمت چپ تعجب چقدر آموزش و پرورش و از چه کیفیت و وزارت و محلی مدارس می تواند اطمینان حاصل شود بی سابقه ای در طول این زمان.

تعطیلی مدارس مطرح و چالش های منحصر به فرد برای کسانی که با ناتوانی در یادگیری یک گروه است که شامل بیش از 10 درصد از جمعیت. سازگار پشتیبانی از یادگیری است که به ویژه مهم برای این دانش آموزان و عدم وجود آن است ایجاد استرس اضافی در زمانی که خانواده ها احساس فشارهای متعدد.

که چرا سازمان مانند ناتوانی در یادگیری جامعه از ونکوور — در صورت COVID-19 همه گیر — پله تا برای حمایت از دانش آموزان از طریق قابل انتقال در طول هفته های آینده. این هفته ما راه اندازی کرده اند که افزایش در صفحه اصلی برنامه (تحقیق و پژوهش-مطلع فردی دانش آموز آموزش و پرورش) جدید و نوآورانه و تطبیقی پلت فرم آموزش آنلاین ارائه دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری, یک به یک, در خانه, آموزش فقط به عنوان آنها را در طول فرد در جلسات.

ما دیده ایم شرکت های خصوصی, شرکت ها و گروه های غیر انتفاعی در سراسر بسیاری از صنایع و بخش های به سرعت و نوآوری در طول COVID-19 عصر برای تکمیل طرح های دولت و پاسخگویی به نیازهای شهروندان است. و آموزش آنلاین است یک مثال درخشان از قدرت و ابزار ارتباطات و فن آوری است که می تواند مهار شود برای آموزش ضروری است که ممکن است در غیر این صورت غیر قابل دسترس.

اما موفق گذار به آنلاین یادگیری برای همه دانش آموزان نیاز به خانواده منابع مانند دسترسی به اینترنت و هوشمند-دستگاه های ارتباطی است که فراتر از دسترس بسیاری از خانواده ها است. این مهم است که ما می دانیم این چالش به ویژه برای آسیب پذیر آموزان و مطمئن است که آنلاین آموزش برای همه در دسترس است. این به این معنی است که خانواده ها نیاز به کمک های مالی دریافت پشتیبانی و تکنولوژی دسترسی داشته باشید.

خدمات مانند این بسیار حیاتی و کمک به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان از دست ندهید پیشرفت آنها کار کرده ام خیلی سخت. این نوع بسیار مورد نیاز تعامل و تداوم است که نه تنها curtails بالقوه رگرسیون از طریق فرار از مدرسه اما همچنین اثرات مثبت یادگیری است. ما آزمون داده ها نشان می دهد که بیش از 80 درصد از آسیب پذیر آموزان شرکت کننده در سفارشی درس بر اساس نیازهای خاص در حال ابتلا به همکلاسی های خود را توسط یک ربع به نیم درجه سطح در یک سال است.

توانمند سازی همه دانش آموزان با چالش های یادگیری نه تنها پشتیبانی از رشد و توسعه در کوتاه مدت بلکه فوق العاده موثر در دراز مدت. تحقیقات نشان می دهد بالاتر عزت نفس و اعتماد به نفس و کاهش استرس و بیشتر وحدت خانواده به عنوان مزایای کلیدی آموزش مجازی, پشتیبانی, کمک به هموار کردن راه برای مثبت آموزش و پرورش و نتایج زندگی. مطالعات متعدد نشان می دهد که بهتر فرصت های آموزشی منجر به افزایش فارغ التحصیلی و اشتغال نرخ.

هر کس سزاوار فرصتی برای زندگی به پتانسیل کامل خود را. برای بسیاری از آسیب پذیر آموزان یک در یک پشتیبانی است که مسیر رو به جلو و یک مسیر است که باید به رسمیت شناخته شده و تقویت شده به خصوص در این زمان به چالش کشیدن. ارائه پشتیبانی برای این آسیب پذیر آموزان نه تنها خوب برای آنها و خانواده های آن نیز خوب است برای همه ما.

راشل S. فوربس است مدیر اجرایی ناتوانی های یادگیری جامعه یک موسسه خیریه غیر انتفاعی است که در خدمت کودکان مشکوک و یا مبتلا به معلولیت با ارائه سفارشی پشتیبانی از یادگیری.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>