مسابقه برای کسب مقام دوم در B. C. بخش باد می تواند یک عکس پایان بین غول Royals

ویکتوریا است شانس خود را برای گرفتن رهبری امشب در پورتلند به عنوان ونکوور بیکار نشسته

ونکوور غول و ویکتوریا Royals در حال تطبیق هر یک از دیگر گام به گام در حال حاضر.

غول 4-3 اضافه کاری دست دادن به میزبان شاهزاده جورج ساله روز شنبه همراه با سلطنتی 5-4 اضافه کاری دست دادن به میزبان پورتلند Winterhawks برگ غول (32-24-4-2) و Royals (31-23-6-2) به بن بست رسیده در نقاط در رقابت برای کسب مقام دوم در WHL را B. C. بخش با شش بازی باقی مانده هر کدام در این فصل به طور منظم.

ونکوور دارای tiebreaker در حال حاضر با برد بیشتر.

غول از دست داده اند و چهار در یک ردیف. آنها تا به حال موفق به کسب 13 از 14 بازی قبل از آن.

ویکتوریا در پورتلند در این شب ، بازدید از کلونا راکت (29-27-3-3) در روز چهارشنبه.

غول بیکار تا آخر هفته هنگامی که آنها به خانه-و-خانه با سیاتل Thunderbirds (24-31-4-3).

سه تیم برتر در B. C. U. s. بخش به علاوه دو بعدی بهترین رکورد پیشبرد به پلی آف کنفرانس غرب. مقام دوم در B. C. تا خانه یخ مزیت در برابر مقام سوم پس شانس خوب وجود دارد که ونکوور و ویکتوریا در حال دوئل به ببینید که چه کسی است که خانه های اضافی بازی در پلی آف.

چهارم-محل موشک شش امتیاز از ونکوور و ویکتوریا با شش بازی به بازی.

بون بیرام تا به حال دو گل به غول در روز شنبه به او 14 در این فصل است. او نه گل در 12 بازی گذشته خود. شنبه مشخص شده 12th چند نقطه بازی در گذشته 17 مسابقه و او 11-20-31 در طول.

جاستین Sourdif به حال دیگر نشانگر برای ونکوور. قرار می دهد که تا سال 2020 NHL پیش نویس واجد شرایط وینگر در 26 اهداف در این فصل است.

درو سیم ساخته شده اولین WHL شروع و تبدیل به دور 26 عکس در ونکوور net. ونکوور netminder دیوید Tendeck (پایین تر بدن آسیب) باقی می ماند کنار. ترنت خیش آغاز شده بود و شش بازی در یک ردیف در غول قفس.

تیلور Gauthier ساخته شده 40 متوقف می شود برای شاهزاده جورج.

کول Moberg صعود برنده برای خانمها بالغ در 1:50 اضافه کاری. جاش Maser نیز به ثمر رساند برای خانمها بالغ کیسه خود را 29th از مبارزات انتخاباتی.

پرنس جرج (20-34-4-4) است و هفت امتیاز در بازگشت از Thunderbirds برای هشتمین و آخرین نقطه حذفی در کنفرانس غرب با شش بازی باقی مانده است.

پاشنه هستند 4-4-0-0 در مقابل غول های این فصل است. آنها 3-4-0-0 در برابر کملوپس تریل (40-17-3-1) B. C. بخش رهبران.

شاهزاده جورج پس از اتمام با شش راست بر روی جاده با doubleheader در ویکتوریا و مراجعه به غول شبکه های آخر هفته و به دنبال آن در اواسط هفته بازی در کلونا و سپس یک آخر هفته doubleheader در برابر تریل.

سیاتل است میزبانی اورت Silvertips (45-13-3-1) امشب که خانه-و-خانه با ونکوور آخر هفته آینده و پس از اتمام بازی با یک تک بازی در خانه برابر اسپوکن ستاد (40-18-4-1) و سپس یک خانه-و-خانه با پورتلند Winterhawks (44-11-3-4).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>