سریع توانایی اعتصاب جرقه Warroad به پیروزی بزرگ بیش از Detroit Lakes

رزمندگان تا به حال دو سریع-اعتصاب نمرات با یک مرد استفاده در دوره اول. که به Warroad 3-0 کوسن که آن را هرگز واگذار به عنوان آن را به ثمر رساند و یک پیروزی 7-0 مقابل دیترویت لیکز در نیمه نهایی از مینه سوتا بخش 8A پسران دبیرستان در مسابقات هاکی.

“معمولا در آن طول می کشد کمی طولانی تر است که به نمره در قدرت بازی” Warroad مربی Jay هردویکک گفت. “اما ما آن را.”

گیج Wilmer به رزمندگان 1-0 شود زمانی که او سیلی در یک هدف از بالا در دایره در 7:31 علامت اول دوره است. پس از آن رزمندگان,’ تیم های ویژه در زمان کنترل.

آنتونی پرورش گل فقط 21 ثانیه به یک قدرت بازی 2-0 سرب در 10:11 خوانده شده را علامت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که به دنبال داشت Jayson Shaugabay بهره برداری خود را دوباره بجای اول برگشتن به صورت یک نمره فقط هفت ثانیه به یکی دیگر از بازی قدرت.

“گاهی اوقات ما آن سریع آنهایی که” هردویکک گفت. “ما تنها با گذشت چند بار و (فاستر) در مقابل خالص برای آسان شیر-در. دوم یکی بود شکسته بازی در faceoff. (Shaugabay) به حال اجرا به net.

“شما در یک بازی قدرت و نمره شما می توانید حرکت. شما لازم نیست نمره و شما می توانید در حرکت است.”

در حالی که Wilmer به Warroad سرب برای آن رزمندگان خط اول که تحت سلطه. Shaugabay تا به حال دو کمک با یک کلاه ترفند اعطای Slykynsky تا به حال یک گل و سه پاس گل و آنتونی پرورش تا به حال یک هدف و دو کمک می کند.

“ما در خط اول بسیار خوب بود” هردویکک گفت. “هر بار که آنها روی یخ آنها بازی می کند و آن را دشوار برای دیترویت لیکز برای دفاع کند.”

آسمان Solig نیز تا به حال یک هدف و بلیک نوریس دو کمک برای رزمندگان.

آنتونی پرورش مورد نیاز تنها 11 موجب صرفه جویی در به ثبت shutout. Warroad برگزار شد 36-11 استفاده در عکس در هدف.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان خود را در منطقه” هردویکک گفت. “آنها آن را در بسته بندی در مقابل خود net. که می تواند موثر باشد گاهی اوقات متوقف کردن اهداف. اما آن را نیز می توانید آن را سخت برای تولید جرم.

“ما قادر به حرکت جن در اطراف و حفظ داشتن.”

Warroad را 25-2-0 رکورد به بخش قهرمانی بازی برگزار می شود در اینجا در 7 p. m. روز شنبه, فوریه. 27. دیترویت لیکز بسته با یک 15-10-2 رکورد.

Minn. بخش 8A

در تیف ریور فالز REA

روز شنبه در نیمه نهایی

Warroad 7,
دیترویت لیکز 0

اولین دوره — 1. W گیج ویلمر (آسمان Solig) 7:31; 2. W, Anthony پرورش PP (بلیک نوریس, Grant Slukynsky) 10:11; 3. W Jayson Shaugabay PP (نوریس) 15:10

دوره دوم — 4. W Solig (Shaugabay) 3:31; 5. W Slukynsky (A. پرورش Shaugabay) 14:31; 6. W Shaugabay (Slukynsky) 16:59

دوره سوم — 7. W Shaugabay (Slukynsky A. فاستر) 16:35

دروازه بان موجب صرفه جویی در — DL: جک Hines 16-7-6 — 29; W: Zach پرورش 3-5-3 — 11

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>