سریع دستور العمل برای زندگی شاد

دکتر Shveata Mishra
ذهن سالم با بدن مناسب است ترکیب مناسب برای نگه داشتن خود را مثبت و خلاق و فعال است . و بدن سالم با موسیقی خوب چیزی است که باعث بهبود کیفیت زندگی و روش زندگی است .
به عنوان ما رو مستند 5 از آن زمان به تماشای ما رژیم غذایی و عادات غذایی است که نادیده گرفته شده است در این مستند فاز و بهبود سیستم ایمنی. افراد مختلف در سراسر جهان سعی در استفاده از این زمان سخت به پرورش خود را به داماد و جوانی خود را که در آن به عنوان بسیاری از
دیگر زمان این بار به سیب زمینی روی نیمکت و توسعه یک اشتباه عادت غذا خوردن.
سالم غذا خوردن عادت –
• نگه می دارد شما مثبت
• باعث می شود شما احساس خوب و اعتماد به نفس
• نگه می دارد شما فعال در طول روز
• نگه می دارد شما را از استرس و اضطراب و تنبلی
• افزایش و افزایش ایمنی خود را
نمی جست و خیز یک وعده غذایی یا گرسنگی خود را . خوردن یک نور تنقلات سالم مانند ماست یا میوه های تازه و سبزیجات است.
باید ثابت زمان برای خوردن . اگر شما عادت به خوردن چهار بار در روز شما باید یک لیست از آیتم های شما در حال مصرف و سپس برای بررسی اگر شما در حال غذا خوردن سالم است یا نه . اگر شما عادت به خوردن دو بار در روز به دنبال شب چای و تنقلات و سپس مطمئن شوید که در بین شما باید مصرف برخی از آجیل و کشک و دوغ و یا میوه.
خوردن مواد غذایی است که می تواند به راحتی هضم. آیا غذا خوردن و پس از آن خواب است که برای سلامت مضر است .
هیدراته نگه داشتن خود را
پا زدن شروع روز خود را با یک لیوان آب ولرم. برای طعم و مزه شما می توانید اضافه کردن چند قطره لیمو . اگر بدن خود را مستعد ابتلا به اسیدیته یا درد مفاصل دارند و سپس جلوگیری از لیمو. سپس شما می توانید به جای لیمو یا با عسل یا چند قطره از روغن نارگیل و یا حتی با یک تکه jaggery.
مطمئن شوید که به ورزش روزانه است. ورزش روزانه باعث افزایش گردش خون در بدن است . اگر شما در حال اواخر سحر بعد از 10 دقیقه خود به خود گرم کردن جلسه که می تواند شامل 10 دقیقه آهسته دویدن و یا نور یوگا. از جمله ورزش در زندگی کمک می کند تا در کاهش استرس و بیشتری به شما می دهد انرژی است.
اجتناب از نوشیدن نوشیدنی که سرشار از قند یا کالری است. اجتناب از الکل به عنوان آن می افزاید: حتی بیشتر از کالری است و می تواند خود را کاهش کمرویی باعث می شود شما به غذا خوردن بیشتر است.
به عنوان آن مستند و, بسیاری از ما در حال کار از خانه در این صورت اگر شما افزایش در صبح و سپس صبحانه سالم که شامل پروتئین است. اگر شما از خواب بیدار در اواخر پس از آن نیز سعی کنید به یک بخش کوچک از پروتئین به عنوان آن را نگه می دارد شما فولر برای زمان طولانی تر.
خوردن به آرامی و تا زمانی که شما راضی هستند و نه پر !
در طول این مستند و قرنطینه در خانه اگر شانس با شما بیش از غذا خوردن در یک وعده غذایی پس از خوردن کمتر در آینده خود را به تعادل کالری
آیا جلوگیری از هر گونه اشکال از غذا بود آن کشتی و یا چرب . اما آن را محدود به یکی از دو تعطیلات آخر هفته و یا آنهایی که در یک هفته . ایستادن بیش از یک طول بازو و دور از munchies مانند کاسه چیپس و غذاهای سرخ شده در روزانه .
اگر غذا خوردن در اواخر صبح مطمئن شوید بعد از ظهر خود را از مواد غذایی کاملا نور است. بسیاری از مردم در عادت غذا خوردن حتی اگر آنها در حال کامل برای تکمیل چهار وعده غذایی دایره و این عادت است نه در همه . اواخر بعد از ظهر اگر شما احساس می کنید گرسنه سعی کنید با داشتن یک کاسه میوه یا آب میوه و یا نور ساندویچ پنیر یا دوغ. شما حتی می توانید انتخاب کردن برای آب خیار را به عنوان به خوبی.
یک مقدار زیادی از پخت و پز آزمایش اتفاق می افتد که خوب است اما بیش از حد از هر چیزی بد است . عمل سالم مستند پخت و پز.
بنابراین درست است که صبحانه باید مانند یک پادشاه ناهار را مانند شاهزاده ها و شام را مانند یک گدا . غذایی که می خورید می تواند امن ترین و قدرتمند ترین فرم از دارو یا به کمترین شکل سم .
جایی برای موسیقی آب نیز بسیار مهم است در زندگی.
مانند مواد غذایی و سوخت به بدن به طور مشابه, موسیقی سوخت برای مغز است . انتخاب موسیقی مناسب در طول این مستند است .
ایجاد یک لیست پخش برای همه نوع از خلق و خو. داشتن لیست پخش برای هر نوع از خلق و خوی می تواند مجموعه ای از تن برای هر خروجی شما در حال ایجاد. به جای پخش آهنگ در shuffle معاون کشیش بخش خلق و خوی لیست پخش که در جریان هست.
موسیقی خوب و یا حتی یک قطعه بی کلام می تواند کمک به شما برای مقابله با COVID اضطراب یا افسردگی.
نه فقط گوش دادن اما به آواز خواندن خود تن می تواند مفید باشد . آواز تنفس را بهبود می بخشد و قلب خود را سالم نگه می دارد .
آواز به هر آهنگ و بهبود اکسیژن رسانی به مغز است . زمانی که عرضه اکسیژن به مغز بهبود یافته است فرد احساس می کند بیشتر در صدف شاد و استرس رایگان.
خود را به نگه داشتن انرژی طبیعی رفتن شما باید گوش دادن به موسیقی خوش بین و یا موسیقی با لحن پر جنب و جوش.
موسیقی می تواند به شما انگیزه مورد نیاز برای غلبه بر مشکلات زندگی خود را. در حالی که مقدار زیادی از موسیقی شعر و عمل به پپ شما را نیز می تواند تسکین دهنده است.
هنگامی که شما در حال گوش دادن به موسیقی شما را مجبور به تمرکز بر روی آنچه که شما در حال شنیدن به خصوص اگر شما در حال آموزش به یک بازی ساز است. در طول زمان این تمرکز را گسترش دهد و به زندگی روزمره خود را. شما متوجه خواهد شد که شما در حال تمرکز بیشتر مشتاقانه خود را در کار مدرسه و یا به سادگی در یک مکالمه .
اگر شما احساس بسیار پایین و یا موسیقی می تواند کمک به تغییر خلق و خوی خود را.
بیش از یک هنرمند نوشته شده است یک آهنگ در حالی که آنها احساس کردن برای کمک به بلند کردن و خو خود را موسیقی کمک می کند تا بسیاری از کسانی که احساس همان.
خیلی سریع دستور العمل برای زندگی شاد
خوردن غذای خوب گوش دادن موسیقی خوب چوب در اطراف افرادی که برای مراقبت از شما و این که چگونه ما می توانیم بیش از آمدن با ترس از coronavirus به زودی.
(نویسنده موسیقی است Phychologist و درمانگر)

مقاله قبلییک بوروکرات را فوران

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>