پرسش در مورد نحوه اجرای بورگوم به منظور نزدیک عملیات در سایت در کافه ها و رستوران ها

تا کنون وجود داشته است هیچ شکایتی به صورت محلی.

همان درست است در مینه سوتا کنار رودخانه سرخ هر چند رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را بسیار خاص در مورد چگونه است که دولت جهت اجرا شده است و چه نوع از مجازات متخلفان می توانید انتظار.

“در این فصل از قانون دولت در برخورد با خدمات اورژانس (NDCC 37-17.1), ‘هر کسی که عمدا نقض هر یک از مقررات اجرایی سفارش و یا بیانیه صادر شده توسط فرماندار به موجب این فصل است که به جرم یک مورد تخلف” گفت: بورگوم ارتباطات مدیر مایک Nowatzki. “یک مورد تخلف با مجازات حداکثر جریمه نقدی از $1,000. (NDCC 12.1-32-01 (7)). اجرای خواهد بود توسط مقامات محلی اگر آن را به یک شهر یا شهرستان ساختمان یا ND گشت بزرگراه و یا مقامات محلی اگر آن را به یک ساختمان دولتی.”

پاسخ نشانی خصوصی و کسب و کار و کسانی که بیشتر تحت تاثیر این فرمان اجرایی که دیده اند اخراج و عدم اطمینان در مورد آینده خود را.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در حالی که در ابتدا, پاسخگو, ایمیل ها و تماس های فرستاده شده به بورگوم دفتر از دوشنبه, مارس 23 رفته unreturned.

این موضوع روشن نیست و به داکوتای شمالی اجرای قانون ،

“من توصیه ما به هر حال نمی بخشنامه از دفتر فرمانداری انجام چک انطباق” جسیکا گفت: Schindeldecker فارگو و اداره پلیس را در پیشگیری از جرم و اطلاعات عمومی افسر. “و تا آنجا که من و افسر ایمنی آگاه است, ما تا به حال هیچ گونه شکایتی از تخلفات است.”

آن را تا حد زیادی همان جواب از فارگو Cass بهداشت عمومی که به گفته مقامات انجام نمی دهد و هر نوع اجرای اما نمی شنیدن هر گونه شکایت یا نه. وست فارگو مقامات پلیس گفت: همان.

در حال حاضر معلوم نیست که نقض خواهد شد به.

در سراسر کشور خط آن ماده متفاوت است در دسترس نباشد.

Walz مارس 18 فرمان اجرایی 20-04 بسیار روشن و مشخص است.

“هر کسی که عمدا نقض چنین نظم یا قانون به جرم تخطی از قانون و بر اعتقاد باید جریمه نقدی به بیش از 1000 $یا حبس بیش از 90 روز” با توجه به اجرایی سفارش 20-04.

آن می گوید: “اجرای قانون محلی و مقامات بهداشت عمومی در حال هدایت به نظارت و اجرای این فرمان اجرایی مطابق با قانون است.”

“ما تا به حال هر گونه مسائل در مورد این منظور به ما گزارش” مورهد پلیس سروان. Deric Swenson گفت. “ما در حال حاضر انجام هر نوع انطباق چک. ما را به این نگاه کنید بیشتر اگر ما دریافت شکایت و یا با چیزی مشکوک مانند یک unordinary مقدار از وسایل نقلیه پارک شده در اطراف استقرار و غیره.”

Clay County مقامات بهداشت عمومی نیز تایید آنها تا به حال هیچ شکایتی از طریق دفاتر خود را.

لیزا حاکی بودن مورهد دولتی مدیر امور گفت: اجرای ادامه خواهد داد به یک تلاش هماهنگ شده بین مینه سوتا اجرای قانون محلی و عمومی وزارت بهداشت گفت: موارد نقض باید به آنها گزارش.

“ما شده ایم واقعا خوش شانس” جواب گفت. “هر کس این واقعا جدی است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>