کیفیت آموزش و پرورش’ اصلاح قانون اساسی تساوی بعید است ائتلاف در حمایت

سابق مینه سوتا دیوان عدالت آلن صفحه و بانک فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari ماه گذشته مطرح این پیشنهاد با هدف پل زدن برخی از دولت تحصيلی شکاف. به عنوان قانونگذاران بازگشت به پایتخت در این هفته سه نفر از طرفداران از اقشار مختلف جامعه اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود را برای به دست آوردن متمم به انتخابات این سال است.

بومی, دانش آموزان, دانش آموزان از رنگ و دانش آموزان از خانواده های کم درآمد در ایالت مینه سوتا تجربه پایین تر استاندارد نمرات آزمون نرخ فارغ التحصیلی در کالج ها و آمادگی شاخص نسبت به همسالان خود یک گزارش از مینیاپولیس تغذیه را نشان می دهد. و تغذیه تلقی نابرابری یک ایالت بحران است.

مایک مک فادن یک تاجر و سابق جمهوری خواه نامزد سنای رشاد Turner, بنیانگذار, سیاه, زندگی, ماده, St. Paul و مدیر اجرایی غیر انتفاعی, مینه سوتا, پدر و مادر, اتحادیه اروپا و مایک Ciresi یک وکیل سابق DFL نامزد سنای آمریکا گفت: آنها آمدند با هم به تقویت حمایت برای اصلاح زیرا آنها احساس مقننه عقب مانده در پرداختن به شکاف های علمی نتایج در مینه سوتا است.

“هنگامی که ما این حق ایجاد شده است که عمل به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر” McFadden یکی از رهبران فرزندان ما مینه سوتا گفت. “مردم دیگر نمی تواند چشم پوشی از این مسئله است. آن را به زور قوه مقننه به عمل به اطمینان حاصل شود که تمام کودکان در حال دریافت آموزش با کیفیت.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پس از چند دهه از دیدن نمایندگان مجلس, آموزش و پرورش, گروه رهبران جامعه و دیگران را جلو ایده های به پل شکاف با کمی و یا بدون موفقیت قرار دادن زبان در قانون اساسی و حیاتی برای حصول اطمینان از اقدام قاطع ترنر گفت.

“شده اند وجود دارد راه حل های ارائه شده بوده است وجود دارد ایده های روشن قبل از, اما آنها همیشه از سمت چپ خانواده ها از رنگ و یا خانواده های کم درآمد” ترنر گفت. “در طول این زمان مهم نیست چگونه روشن حل شد شکاف به رشد خود ادامه داد.”

آموزش و پرورش مینه سوتا دولت بزرگترین معلمان اتحادیه های مخالف اصلاح آن می تواند راه را برای کوپن مدارس در هزینه از دولت های عمومی سیستم مدرسه. و آموزش و پرورش مینه سوتا جمهور دنیس Specht گفت: راه اندازی یک مسیر برای پدر و مادر به شکایت مدارس و یا دولت بیش از آموزش نیست که ظهور به مجموعه ای استاندارد در اصلاحیه سال را زمانی که دانش آموزان نیاز به کمک در حال حاضر.

در قوه مقننه رهبران و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz باید گفت آنها می خواهند به مطرح بالقوه قانونی رفع این سال که می تواند به کاهش نابرابری.

“من مایل به کشف آن به دلیل آنچه که ما انجام شده است نشده است کار” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-Nisswa گفت: در هفته گذشته. Gazelka اشاره کرد او می خواهم نه گرم به اصلاح قانون اساسی.

Walz سابق مکان عمومی, مدرسه, معلم, گفت که او امیدوار است این کمپین در اطراف متمم قانون اساسی را معنی دار گفت و گو درباره اختلافات به قوه مقننه است. اول-ترم فرماندار گفت که مسئولیت برای چرخش در اطراف نتایج دانش آموز.

در دیگر فروم سه شنبه سه نفر از چهار قوه مقننه گفت: رهبران آنها مشاهده نابرابری به عنوان یک موضوع اما نمی بلافاصله می گویند آنچه می تواند انجام شود به حل و فصل آنها. خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت که او فکر اصلاح باید قرار داده شده در انتخابات. دادستان کل کیت الیسون و حداقل دو نفر از اعضای قانونی مردم رنگ و بومی حزبی باید گفت آنها حمایت اصلاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان