مقدماتی غیر خشونت آمیز زندانیان منتشر شده در پیوند به چنگال بزرگ زندان تلاش برای کاهش جمعیت

و با توجه به اینکه نزدیک محدود چهارم است که از یک زندان زندانی جمعیت در میان بیشتر در معرض شیوع COVID-19 — و کامل تر از زندان است سخت تر از آن است که به قرنطینه یا منزوی ناخوشی زندانیان وادار کردن مردم گفت.

شمال شرق منطقه مرکزی ریاست قاضی دونالد Hager اصلاح bond برنامه در جمعه مارس 20, اجازه می دهد بیشتر بدون خشونت مجرم می شود منتشر شده در شخصی تعهد اوراق قرضه — اساسا وادار کردن مردم توضیح داد بدون خشونت از زندانیان که مصمم به دیدار با برخی از ضوابط ثبت نام در یک “قول” به حضور بعدی خود را در دادگاه تاریخ و منتشر می شوند. تنظیم پیوند برنامه اعمال خواهد شد به هر گونه جدید از زندانیان که در حال رزرو به زندان به عنوان به خوبی.

در جمعه 20 مارس بین ساعت 8 صبح و 3 بعد از ظهر 17 زندانیان آزاد شده از زندان است. هر چند وادار کردن مردم گفت: هر یک از این افراد لزوما منتشر شد با توجه به اصلاح باند, برنامه, 17 توسط تعداد بیشتری از آنها منتشر شد در روز به طور متوسط.

زندان کاربردی ظرفیت 180 و حداکثر ظرفیت 250. زندان جمعیت بعد از ظهر جمعه بود و 184 — اولین بار از زندان به مردم شده است که کم است در حالی که کاملا Burkholder گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“آن بوده است مدت زمان طولانی است.” “من نمی دانم که شماره وجود داشته است.”

اصلاح پیوند برنامه می آید در پایان یک هفته تأکید به عدم قطعیت در سراسر جامعه که دیدم بی سابقه تعطیلی و تغییرات در سراسر محلی و ایالتی سیستم عدالت کیفری. در جمعه 13 مارس داکوتای شمالی وزارت امور اصلاحات و توانبخشی به طور موقت به حالت تعلیق در همه جدید مصرف در حالی که جدید COVID-19 غربالگری پروتکل به تحقیق و اجرا شده است. صبح جمعه, مارس 20 یک فرمان اجرایی از فرماندار تمدید تعلیق حداقل از طریق مه 6.

GFCCC در حال حاضر مسکن 22 زندانی که محکوم به زندان دولت.

در روز پنج شنبه مارس 19, شمال مرکزی قضایی منطقه که شامل Grand Forks نیز به تعویق افتاد همه غیر اضطراری دادگاه تاریخ حداقل تا زمانی که ممکن است. قبل از پیوند برنامه در حال اصلاح Burkholder گفت: معلوم نیست که چگونه این امر تاثیر زندان جمعیت.

اما جمعه او گفت: به زندان انداختن جمعیت می توانیم از زندان به برخی از امداد رسانی است که می تواند تبدیل به بحرانی در مورد شیوع در مرکز.

“آن را به من فرصت اگر من نیاز به جداسازی کسی یا قرنطینه کسی که من ممکن است توانایی برای ایجاد یک منطقه که در آن ما می توانیم به آسانی انجام دهید که” وادار کردن مردم گفت. “هنگامی که ما اعداد 220 و غیره آن را تقریبا غیر ممکن است برای انجام یک کار واقعا خوب در quarantining و منزوی. بنابراین گرفتن آن را به 184 که قطعا کمک خواهد کرد اگر ما به این وضعیت است.”

گام های دیگر گرفته شده اند در تلاش برای جلوگیری از یک COVID-19 گسترش در زندان وادار کردن مردم گفت. در محل ملاقات متوقف شده است هر چند از راه دور ملاقات است که هنوز هم در دسترس برای هزینه 25 سنت در هر دقیقه کاهش می یابد از 39 سنت در هر دقیقه است. 24/7 الکل برنامه نیز تنظیم شود به طوری که به جای مردم در برنامه های آینده به زندان دو بار در روز به نفس تست الکل مصرف الکل خود را سطح نظارت خواهد کرد با بند مچ پا.

وادار کردن مردم گفت: یک محموله جدید از اضافی مچ پا دستبند است که انتظار می رود برای رسیدن به دوشنبه. اما با زندان های سراسر کشور در مواجهه با همان گیر همین جمعیت بسیاری از مسائل و پیدا کردن راه حل های مشابه در بعضی از فرم های الکترونیکی, صفحه اصلی, نظارت بر وادار کردن مردم گفت: کسانی که مچ پا دستبند در حال تبدیل شدن سخت تر برای به دست آوردن. این نه ناشی از یک مشکل برای برنامه در گرند فرک اما اگر کمبود ادامه آن می تواند تبدیل به یک مسئله مبرم او گفت:.

در عین حال او گفت که او همچنان به همکاری نزدیک با اجرای قانون, دادگاه کارکنان دولت اوباما برای حفظ جمعیت زندان و زندان کارکنان امن است. با پایان همه گیر و در عین حال در چشم او گفت: آنها hunkering برای مسافت های طولانی.

“من نمی دانم چه چیزی قراره اتفاق می افتد در حال حاضر و فردا صبح” وادار کردن مردم گفت. “من ممکن است برخورد بالقوه با افراد آلوده. کسی چه می داند؟”

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>