پنجاب FC سه پنجره انتقال ممنوعیت برداشته FIFA

CHANDIGARH, جولای 17: سابق من-لیگ قهرمانان پنجاب FC سه پنجره انتقال بان کی مون برای عدم پرداخت حق عضویت به شمال مقدونی فوتبالیست Hristijan Denkovski برداشته شده توسط این ورزش جهانی بدن فیفا این باشگاه اعلام کرد در روز جمعه.

من-لیگ باشگاه که قبلا شناخته شده به عنوان Minerva FC تحویل داده شد سه پنجره انتقالات توسط فیفا حل اختلاف مجلسی (DRC) و پس از آن موفق به روشن Denkovski را حق.

“فیفا اعلام کرد از طریق یک نامه به باشگاه مورخ 13 جولای با بیان اینکه محدودیت در نقل و انتقال بازیکنان برداشته شده بود از پنجاب FC” باشگاه اظهار داشت: در یک رسانه آزاد است.

“RoundGlass ورزش و پنجاب FC خوشحال هستند به این ماده پاک با فیفا. ما باید بیشترین توجه برای ورزشکاران و این مورد تاخیر در پرداخت می رود در برابر اخلاق ما ارائه یک سکوی پرشی برای ترویج ورزش و فوتبال در کشور” سخنگوی این باشگاه گفت.

“ما مشتاقانه منتظر فصل آینده با تجدید تمرکز به عنوان بازیکنان ما همچنان به ساخت مهارت های خود را با فعال آموزش زیر را دقیق صفحه اصلی-آموزش برنامه طراحی شده توسط ما مربیان بین المللی و تیم فنی,” او اضافه شده است. (PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>