پنجاب اجازه می دهد تا شن و ماسه معدن و سنگ خرد کردن از May 20

CHANDIGARH: شن و ماسه معدن و سنگ خرد شده اند مجاز به عنوان بخشی از ساخت و ساز مربوط به فعالیت های در پنجاب از شنبه با توجه به دولت خانه بخش.
همچنین با در نظر تحصیلی جدید جلسه مغازه خرید و فروش در توزیع کتاب ها به مدرسه و دانشجویان نیز اجازه داده شده است به کار به عنوان در هر انتشار رسمی در اینجا.
در مشاهده از نزدیک شدن به فصل تابستان فروش دستگاه های تهویه مطبوع هوا-کولر و فن های خود را تعمیر مغازه ها نیز آورده شده است تحت ambit ضروری کالا یا خدمات شده اند و مجاز به باز باقی می ماند و به کار گیرند.
در خط با این مرکز دستورالعمل های صنعتی فعالیت مجاز است در دولت را در مناطق روستایی ارائه شده است که اپراتورها از صنایع استخدام ده نفر یا چند نفر باید تمام ترتیبات را برای ماندن و یا حمل و نقل کارگران است.
‘Dhabas’ نیز مجاز به باز باقی می ماند اما آنها را تنها در خدمت بسته بندی مواد غذایی ،
هر گونه فعالیت در مهار مناطق ادامه خواهد داد به ممنوع شود آن را گفت.
دولت دولت مجاز منطقه دادستانی به ورزش علت سعی و کوشش در تنظیم زمانبندی از موسسات مختلف از جمله صنایع و دیگر اجازه فعالیت بسته به شرایط محلی و هنجارهای اجتماعی فاصله انتشار گفت.
از این جهت صادر شده است برای اجرای دولت هند تجدید نظر COVID-19 مهار دستورالعمل.
محلی, Jalandhar, SBS نگر و پتهنکت مناطق اعلام شده به عنوان coronavirus نقاط در پنجاب. با توجه به دستورالعمل صادر شده به تمام معاون کمیسیون توسط دولت خانه بخش ساخت و ساز-فعالیت های مرتبط مانند سنگ دستگاه های سنگ شکن شن و ماسه و شن استخراج شده اند مجاز است. “حتی اگر آن را به طور خاص ذکر شده در (مرکز) دستورالعمل های ضمنی که فعالیت های مرتبط در شرایط استفاده از دستگاه های سنگ شکن سنگ معدن شن و ماسه و شن و حمل و نقل آن, فروش, رسانه های سیمان و فولاد و غیره نیز می شود مجاز است. کار خود را به هنجارهای تنظیم می شود” را به عنوان در هر دستورالعمل.
این مرکز در آن تجدید نظر شده راهنمای متحده برای مهار COVID-19 اجازه ساخت و ساز جاده ها, پروژه های آبیاری و ساختمان آب و فاضلاب, انرژی تجدید پذیر, پروژه, ادامه این نسخهها کار در ساخت و ساز پروژه های درون شهری محدودیت.
یک دولت پنجاب آزادی گفت که این تصمیم گرفته شد که دولت به دنبال تکمیل مقررات منع رفت و آمد تا آوریل 3 و غالب عمل نیاز به یک حکومت نظامی عبور برای حرکت در طول حکومت نظامی ادامه خواهند داد.
انتشار بیشتر گفت: این قانون برای راه اندازی یک مهار منطقه است کشف دو یا بیشتر از موارد تایید شده از COVID-19 در محل.
منطقه است که به تنظیم توسط مقامات منطقه بر اساس تعداد موارد خود را توزیع جغرافیایی و امکان آب بندی منطقه آن را بیشتر گفت.
مهار منطقه می تواند بر این اساس بود با شروع از یک محل به یک مستعمره بخش(روستا) یک یا چند بخش یا کل شهرستان خود را از انتشار بیشتر گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>