کمک به دنبال در شناسایی رانچو کوکامونگا مظنون سرقت

یک مرد مسلح با چاقو سرقت از یک کسب و کار در رانچو کوکامونگا هفته گذشته و سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش است که به درخواست برای کمک در شناسایی او.

روز شنبه, آوریل 4 نماینده از بخش کلانتر در پاسخ به یک کسب و کار در 7200 جلوگیری از آرچیبالد خیابان در نزدیکی خط پایه جاده در حدود 8:30 صبح

یکی از کارگران در کسب و کار گفت: یک مرد آمد به کسب و کار و دستور داد غذا و پس از آن نشست در غذاخوری بخش کلانتر گفت.

“قربانی از سر گرفته و وظایف خود و پس از چند دقیقه او متوجه مشکوک وارد کارمند منطقه پشت پیشخوان بود و برگزاری یک چاقو” مقامات گفت: در انتشار اخبار. “مظنون به دستور او و دو نفر دیگر از کارکنان به اتاق برگشت و درب بسته.

آن مرد باز قفل امن در زمان پول نقد داخل لگد درب به اتاق که در آن کارکنان شد و به سمت کسب و کار, مقامات گفت.

توضیحات منتشر شده توسط کلانتر گفت: مرد شد و در حدود 30 سال و 6 فوت قد بلند با سر تراشیده و نازک ساخت. او در گذشته دیده می شود پوشیدن عینک آفتابی و عرق شلوار سیاه و سفید با راه راه سفید.

بخش کلانتر خواسته هر کسی با اطلاعات مربوط به تماس با آن در 909-477-2800. کسانی که می خواهند به ناشناس باقی می ماند می تواند تماس با ما نکته در 1-800-782-7463.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>