استانی پسران بسکتبال: Molins نگه می دارد خلیج نورد با buzzer-beater در پیروزی Tamanawis

جزیره رقبای کلرمونت پیشبرد به روز پنجشنبه چهارم نیز پس از ناراحت کننده صلیب مقدس

بلوط خلیج خلیج’ درب بازکن برابر Tamanawis Wildcats روز چهارشنبه در استانی پسران چهار بسکتبال قهرمانی می تواند به فروش می رسد مثل یک مدرسه قدیمی در اواخر شب infomercial, با سه بازی برای قیمت یک.

Jaime Molins’ ساحل به ساحل دراز با 0.3 ثانیه در سمت چپ بر روی ساعت بازی ارائه شده حاشیه پیروزی در یک بازی هیجان انگیز 81-79 بلوط خلیج پیروزی در لنگلی حوادث مرکز.

آن نگاه مانند زمان مسابقه متعلق به شماره 9-کشت Wildcats به عنوان طرف سوری به رهبری 79-77 با 34.1 ثانیه های باقی مانده در یک Varris Janda درایو زیر خشمگین گشت.

شماره 8-کشت خلیج ویکتوریا تا به حال تحت سلطه مقدار از مسابقه و آنها هستند تا 56-32 در سه ماهه سوم سال قبل از آن شروع به لغزش دور.

پیروزی راند بلوط خلیج به یک شنبه چهارم رقابت برابر شماره 1-کشت برنابی جنوبی شورشیان که پیشرفته با آسان 95-41 جمعه برنده شدن بیش از شماره 16 کوه بیکر وحشی از کرنبروک.

“در این زمان از سال آن را زنده ماندن و حرکت می کند. مهم نیست اگر آن را توسط دو یا 20” گفت: بلوط خلیج مربی کریس فرانکلین.

Molins گره خورده بازی در 79-79 زمانی که او خشک یکی از دو پرتاب آزاد با 26.8 ثانیه برای رفتن. Tamanawis زد ساعت متعاقب آن اختیار و از دست رفته یک اشاره گر از سمت راست با 8.9 ثانیه به رفتن. اتان مور بلوط خلیج pounced در ارتجاعی و بدبختانه آن را به Molins که در زمان خاموش کردن دادگاه.

“ما بر این باور بودند که اگر ما فقط بازی خوب دفاع ما می توانید توپ را با یک فرصت است. که خوب بود از جیمی می شود از آن آگاه است. او کار درست را انجام داد و رفت و به لبه گفت:” فرانکلین.

Molins, یک نگهبان که تنها کلاس 12 بازیکن در خلیج تا به حال از دست رفته یک تکه از فصل به دلیل شکسته پا رنج می برد بازی فوتبال. بلوط خلیج شروع به همگام سازی از اواخر از جمله ناراحتی پیروزی در برابر تالار گفتمان کلرمونت اسپارتها برای جزیره ونکوور عنوان. خلیج آمد به provincials با متوسط 13-12 رکورد.

“ما انجام داده ایم این کار را برای چند هفته در تلاش برای زنده ماندن و حرکت” گفت: فرانکلین.

Molins به پایان رسید و با 14 امتیاز و هشت ریباند. گارد لوکاس Maffia زخم تا با 35 امتیاز برای Oak Bay.

Tamanawis کردم 29 امتیاز از گارد Janda. Tamanawis شات 29 درصد (9-از-31) از کف در نیمه اول از جمله 16.7 درصد (3-of-18) از سه نقطه محدوده. آنها 57.1 درصد (20-از-35) از میدان و 56.3 درصد (9-از-16) از فراتر از قوس پس از حاصل کار دو تیم.

کلرمونت بود شماره 4 تیم در استانی رتبه بندی هنگامی که آنها از دست رفته به بلوط خلیج. آنها ضربه به شماره 11 دانه در provincials آنها ساخته شده و یک مورد چهار شنبه که آنها سزاوار بهتر است به عنوان آنها سرنگون شماره 6-رتبه صلیب مقدس صلیبیون 69-67.

به جلو اتان Boag به ثمر رساند برنده سطل با 7.3 ثانیه به سمت چپ. تیم های معامله نمرات پایین کشش. Holy Cross forward Uyi Ologhola بود نه امتیاز در فینال 5:35. ثانیهoly صلیب بود تا 64-61 با 2:18 نمایش پس از به جلو براندون Fuchs خشک یک جفت رایگان می اندازد.

Boag به پایان رسید با 19 امتیاز و 13 ریباند. Ologhola تا به حال 25 امتیاز و 13 ریباند و هفت دزد.

کلرمونت را بازی شماره 3 Kelowna جغدها در روز پنج شنبه جغدها dunked شماره 14 فرانک صدمه دیده اورلئانز سوری 104-35. تمام 13 جغدها در زمان حداقل سه عکس در بازی.

این تیم در همان سمت از قرعه کشی به عنوان شماره 2 Centennial سنتاور این کوکیتلام تیم بود که بازی شماره 15 پرنس جورج Polars در اواخر بازی شنبه. دیگر دیر بازکن برجسته شماره 7 Handsworth Royals از ونکوور شمالی در برابر ردیف 10 دانشگاه ییل شیرها از Abbotsford.

در ضمن برنابی جنوبی تا به حال مشکل پیدا کردن تماس خود را در برابر وحشی, تیراندازی 17.6 درصد (6-از-34) از سه نقطه محدوده. آنها از پس کوه بیکر 53-25.

مرکز ساشا Vujisic بود که کلید در برنابی جنوبی قهرمانی فصل دو سال پیش به عنوان یک کلاس 10 بود 24 امتیاز 10-از-15 عکسبرداری از کف. به جلو Karan Aujla اضافه شده 16 امتیاز 8 از 10 تیر.

“من دوست داشتم در نیمه دوم خیلی بهتر از ما نیمه اول. ما با هم بیشتر و اعدام بیشتر از آنچه ما می خواستیم برای دیدن” گفت: Burnaby جنوب مربی مایک بل.

برنابی جنوبی و بلوط خلیج در همان سمت از قرعه کشی به عنوان شماره 5 Abbotsford Panthers و شماره 4 ونکوور کالج مبارزه ایرلندی.

پلنگ باز چهارشنبه با 90-61 برنده شدن بیش از شماره 12 تری فاکس سامسونگ از پورت کوکوئیتالم. Abbotsford کردم 20 امتیاز و پنج کمک از جلو بنیامین top cat.

ونکوور کالج ضرب و شتم شماره 13 Fleetwood پارک اژدها 88-58. مبارزه ایرلندی منجر شد توسط گارد شکارچی کروز-دومنت را 27 امتیاز و 24 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و شش کتاب از مرکز یعقوب هولت.

مرحله نیمه نهایی در روز جمعه در 7 p. m. و 8:45 p. m. در حالی که روز شنبه نهایی برنامه ریزی شده است به نکته در 8:15 بعد از ظهر

LEC نیز میزبانی سه گانه دو و تنها یک provincials این هفته بیش از حد. تنها یک قهرمانی است روز شنبه در 1:30 p. m. به دنبال آن دو در 3:45 p. m. و سه گانه در 6 p. m.

چهار یک یک چهارم نهایی

پنج شنبه, لنگلی رویدادهای مرکز

3 p. m.: Abbotsford مقابل ونکوور, کالج

4:45 p. m.: Oak Bay در مقابل برنابی جنوبی

6:30 p. m.: ییل یا Handsworth مقابل سده یا شاهزاده جورج

8:15 بعد از ظهر: Kelowna مقابل کلرمونت

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>