معترضان پور به DC برای شهر بزرگترین تظاهرات در عین حال

واشنگتن — هزاران نفر از معترضان جریان را به پایتخت کشور روز شنبه برای آنچه که انتظار می رود این شهر بزرگترین تظاهرات در عین حال در برابر خشونت پلیس در حالی که جورج فلوید یاد شده در کارولینای شمالی شهر که در آن صدها نفر از عزاداران به انتظارنشسته بودند تا برای ادای احترام خود را.

وسایل نقلیه نظامی و افسران در خستگی بسته بسیار از مرکز شهر واشنگتن به ترافیک پیش از مارس برنامه ریزی شده است که مقامات تخمین زده می خواهد جذب کند تا 200,000 مردم خشم فلوید مرگ 12 روز پیش به دست پلیس در مینیاپولیس.

تظاهرات بزرگ نیز در زمان مکان در سراسر ایالات متحده و در شهرستانها عمده در خارج از کشور, از جمله لندن, پاریس و برلین, سیدنی, استرالیا.

در یک روز مرطوب در واشنگتن کثیری از معترضان با حضور در کنگره ملی بازار و در محله های مسکونی. بسیاری از گروه ها به سمت کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود.

جمعیت فوران در تشویق به عنوان شهردار موریل Bowser خود راه می رفت همراه بخشی از 16th Street که او تغییر نام Black Lives Matter پلازا.

هنر Lindy یک نسل پنجم Washingtonian فریاد زد “معاون رئیس جمهور Bowser خود” به عنوان شهردار قدم با. او با اشاره به مبارز پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه.

Bowser خود “انجام داده است یک کار باور نکردنی ایستاده به صورت فدرال قدرت” 56 ساله ساخت و ساز مدیر گفت.

واشنگتن دیده می شود روزانه تظاهرات هفته گذشته — عمدتا صلح آمیز است. کاخ سفید شده و غنی شده با جدید شمشیربازی و امنیت فوق العاده احتیاطی. ضعف صدای معترضان شنیده میشد شنبه از اجرایی عمارت. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ رویدادهای عمومی در برنامه روزانه.

اعتراضات گسترده به گلف رفت و آمد مکرر در وست پالم بیچ فلوریدا, فقط در خارج از میامی که در آن حدود 100 معترض جمع شده بودند. این تظاهرات که توسط سازمان Latinos برای زندگی مهم است.

در Raeford کارولینای شمالی یک شهر کوچک در نزدیکی فلوید را زادگاه فایت یک خط طولانی از مردم تشکیل شده خارج از اراده کلیسای باپتیست در حال انتظار برای ورود در گروه های کوچک برای یک شانس برای نگاهی به تابوت خود را. در مراسم یادبود در روز بعد عزاداران سنگ همراه با یک گروه کر. بر روی صفحه نمایش در مقابل کلیسای کوچک بود و یک عکس بزرگ از فلوید و یک پرتره از او آراسته با یک فرشته بال و هاله.

این خط از مردم در حال انتظار برای مشاهده تابوت شامل خانواده ها با فرزندان جوان و نوجوانان است. یک زن جوان عینک سبز و طلا فارغ التحصیلی کلاه و لباس به عنوان او راه می رفت در کنار پدر و مادرش. اکثر مردم به تن فولاد ماسک یا پارچه پوشش صورت.

هنگامی که یک نعش کش تحمل فلوید را در تابوت وارد شعارهای “قدرت سیاه و سفید,” “جورج فلوید” و “نه عدالت بدون صلح” تکرار از زیر پوشش ورودی.

“این می توانست من. آن می توانست برادر من پدر من هر یک از دوستان که می گفت:” یک مرد در میان جمعیت اریک کارلوس از فایت. “این یک ضربه سنگین به خصوص دانستن که جورج فلوید متولد شد و در نزدیکی زادگاه من. از آن ساخته شده من احساس بسیار آسیب پذیر است.”

به طور کلی در, تظاهرات در آمریکا منتقل کرده اند به آرامش تنور در روزهای اخیر پس از قسمت های مکرر خشونت در مراحل اولیه پس از فلوید مرگ است. معترضان و حامیان آنها را در دفتر می گویند که آنها مصمم هستند به نوبه خود فوق العاده فوران خشم و غم و اندوه به تغییر به ویژه با توجه به سیاست های پلیس.

دانشجو Maiya ماک, 19 که اعتراض در کلمبوس, اوهایو گفت: یک گام کلیدی موثر خواهد بود نظم و انضباط در برابر ماموران پلیس دخیل در نژادپرست اعمال خشونت.

“پلیس که باید انجام سوء رفتار آنها باید پاسخگو باشند نه فقط شما هنوز هم می تواند در خانه, شما هنوز هم می توانید پرداخت می شود,” او گفت:.

ترزا شیرین و مطلوب 68 بازنشسته و مسکن معترض در اوهایو خانه ملت به حال یک دستور کار گسترده تر در ذهن

“من به دنبال مقرون به صرفه مسکن, سیاسی, عدالت, زندان, اصلاحات تمام توپ از موم,” او گفت:. “جهان پس از گوشهء چشم راست در حال حاضر … با مردم در حال مرگ از ویروس ها و افراد در حال مرگ در زندان ها و افراد در حال مرگ به دلیل وجود مواد غذایی کافی نیست.”

وجود دارد در حال حاضر شده است برخی از ملموس مراحل.

در مینیاپولیس شهرستان اعلام ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به افسران سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه دیگر افسران آنها استفاده نامناسب از زور است. در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز.

دموکرات ها در کنگره در حال آماده سازی یک جارو بسته از پلیس اصلاحات که انتظار می رود شامل تغییرات پلیس-پاسخگویی قوانین از جمله تجدید نظر در مقررات ایمنی و ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از پلیس استفاده-از-نیروی حوادث. اصلاحی مورد نیاز آموزش برنامه ریزی شده هم در میان آنها ممنوعیت chokeholds.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن توسط پایان ماه. با دموکرات ها در اکثر لوایح تقریبا قطعا تصویب مجلس. نتیجه در سنا خاص کمتر است. رهبر اکثریت جمهوری خواه میچ مک کانل گفت: این اتاق را نگاه در مسائل اما او را نه تایید و خاص هر قانون.

در ضمن در نیویورک دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله می گوید که سقوط کرد به عقب بر روی پیاده رو و در بیمارستان بستری شد. هر دو التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم و منتشر شد بدون وثیقه. دو حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت سهشنبه پس از یک تلویزیون خدمه اسیر رویارویی.

در لندن هزاران نفر از تظاهرکنندگان را تحمل سرما و باران برای جمع آوری در میدان پارلمان سنتی محل برگزاری تظاهرات. آنها به زانو در سکوت و شعار Floyd به نام قبل از اینکه کف حافظه خود را و سپس شروع ماه مارس است. برخی از درگیری بین معترضان و پلیس را در نزدیکی دفتر نخست وزیر بوریس جانسون.

در پاریس صدها نفر از مردم جمع شده در میدان کنکورد در سرپیچی از پلیس ممنوعیت تظاهرات بزرگ. اعضای چند نژادی جمعیت شعار می دادند به نام آدما ترائوره یک مرد سیاه و سفید که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس چند سال پیش تشبیه شده است که توسط منتقدان فرانسوی پلیس به Floyd مرگ در مینه سوتا است.

___

Crary گزارش از نیویورک و مباشر از Raeford, North Carolina. آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان در سراسر ایالات متحده کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>