پیشنهاد آتش بازی نشان می دهد در کنار رودخانه فرودگاه نمی خواهد پرواز

جستجو برای امن و مقرون به صرفه جایگزینی به رودخانه را آتش بازی نشان می دهد در کوه روبیدوکس و لا سیررا است fizzled از.

عضو شورای رونالدو Fierro و گفت: ژوئن 2, که او سخت کار می کرد برای پیدا کردن یک راه حل: آتش بازی در کنار رودخانه فرودگاه شهری با سخت اجتماعی فاصله.

نشان می دهد در کوه روبیدوکس انجام هزینه بیش از حد و بیش از حد خطر آتش سوزی و coronavirus گسترش این شورا تصمیم مارس 19.

“در پاسخ ما را دریافت تماس های بی شماری از Riversiders برای پیدا کردن یک راه برای نجات از این رویداد و به Riversiders یک نگاه اجمالی از حالت عادی,” Fierro گفت. “جامعه ما به تلاش های گسترده برای مبارزه با ویروس ها و پهن کردن منحنی گرفته اند زیادی عوارض روانی و جسمی و سلامت اقتصادی Riversiders.”

اما به عنوان او به پایان برنامه ای برای نمایش در فرودگاه Fierro شنیده از اداره هوانوردی فدرال که یک تیر 4 نشان می دهد خواهد بود infeasible متوجه چنین کوتاه, او گفت:.

La Sierra رویداد نبود به طور خاص مورد بحث ژوئن 2, اما شورا اخیر اقدام به لغو آن است.

عمومی تمایل برای نشان دادن روشن بود Fierro گفت.

“من مشغول به کار در پشت صحنه با بسیاری از اعضای شورا با کارکنان شهرستان… و من موفق به ارائه و برای آن عذرخواهی می کنم به Riversiders,” او گفت:. “من قول می دهم من را بهتر و مبارزه خواهد کرد به یک آتش بازی نشان می دهد در کنار رودخانه سال آینده را که کنار رودخانه افتخار و پرداخت مناسب ادای احترام به تاسیس کشور ما است.”

زیرا مورد بود Fierro پیشنهاد او تصمیم به جلو و آن را در دستور کار معنای دیگر اعضای شورا یا اعضای جامعه شانس به صحبت می کنند.

در نامه به شورای افکار عمومی در ادامه نشان می دهد — و به طور خاص نشان می دهد در کوه روبیدوکس — مخلوط شد.

گفت: بسیاری از آنها نگران ایمنی هر دو از این بیماری همه گیر کوروناویروس — شهرستان در حال حاضر دارای بیش از 8000 موارد از جمله 1,376 موارد و 104 مرگ و میر در این شهر و آتش سوزی.

“به عنوان یک مدت زمان طولانی ساکن مرکز شهر ریورساید, من می خواهم به شما می خواهم برای رای دادن در برابر قرار دادن سالانه 4th of July fireworks نشان می دهد در این سال” نوشته کلر کیلومتر‐پارکر. “من نگران این جمعیت زیادی که جمع آوری هر سال برای این رویداد. از آن خواهد شد غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک و مردم به ناچار از تماس با ویروس.”

دیگران گفت: این خطرات می تواند اداره می شود.

“بودجه و خطر آتش اعتراض به نظر می رسد چیزی در این شهرستان می تواند و باید رسیدگی” نوشت: Steven Lawson. “خطر ابتلا به بهداشت/نگرانی های ایمنی به نظر می رسد بسیار ناچیز است و قابل کنترل است. من پشتیبانی آتش بازی بالای کوه روبیدوکس در جولای 4. ما نیاز به چیزی شبیه به این در این زمان به چالش کشیدن — چیزی خوب و نسبتا امن و سرگرم کننده برای خانواده در تمام شهرستان.”

هزینه کوه روبیدوکس و لا سیرا نشان می دهد ترکیب شده است در مورد $123,000 در زمانی که coronavirus و حقوق بازنشستگی باید بودجه شهر نازک کشیده. در سال های آینده هزینه های احتمالا می تواند تحت پوشش کمک های مالی جامعه از جمله برخی که در حال حاضر متعهد شهردار فرسوده بیلی گفت.

این شورا رای مارس 26 به تصویب یک وطن پرست شهر جشن هفته اطراف استقلال بعد است که عبارتند از مسابقات برای ساکنان با “ترین” روح و مجازی فعالیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>