باعث coronavirus نگرانی رای دهندگان برای دریافت پست الکترونیکی-در برگه های رای در شمال شهرستان لا ممکن است انتخابات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی نیاز به یک پست الکترونیکی-در رای گیری ارسال می شود به هر رای دهنده در کنگره منطقه 25 یک حرکت طراحی شده برای فرونشاندن نگرانی که coronavirus را به مردم به دور از انتخابات برای منطقه آوریل 12 رواناب برای شمال L. A. بخشداری.

رواناب است برای صندلی که قبلا اشغال شده توسط کتی هیل که استعفا در ماه اکتبر. Assemblywoman کریستی اسمیت D-سانتا کلاریتا و مایک گارسیا جمهوری هوافضا اجرایی در حال رقابت برای صندلی. آن را نشان دهنده یک منطقه است که دهانه از پورتر در مرتع پرورش احشام به Simi دره سانتا کلاریتا و دره آنتلوپ.

اسمیت و گارسیا بودند بالای دو مانكن در مارس 3 اولیه انتخابات که شامل ویژه انتخابات اولیه برای پر کردن بقیه هیل مدت — که منقضی می شود در ماه ژانویه و انتخابات عمومی اولیه — که گودال گارسیا و اسمیت در برابر هر یک از دیگر دوباره در ماه نوامبر.

نگرانی های پدید آمده در مورد آینده ممکن است انتخابات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بی سابقه تغییرات اجتماعی از جمله فرماندار منظور در روز پنج شنبه برای همه در دولت بجز خدمات ضروری به ماندن در خانه.

پیچیده چیزهایی هم بود که L. A. و ونتورا شهرستان — که هر دو اداره بخش هایی از این ولایت انتخابات بودند نه یکنواخت رای از طریق پست. L. A. شهرستان برنامه ریزی شده برای ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان در صلاحیت آن است. اما Ventura County تا به حال رسما اعلام کرد که می خواهد.

با برگه های رای بیرون رفتن در ماه آوریل تصمیم گیری ساخته شده سریع. مقامات دولتی گفته یکی از آسان است.

“همانطور که ما در کار جمعی به پهن کردن منحنی ارائه هر رای دهندگان گزینه ای برای رای دادن در صفحه اصلی در حالی که حفظ فاصله اجتماعی است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است” گفت: وزیر امور خارجه الکس Padilla در بیانیه ای اعلام کرد ،

پدیللا اضافه شده که Newsom را نیز در شهرستان ها به حفظ حضوری گزینه های رای گیری برای رای دهندگان که نیاز به کمک از جمله شرکت در همان روز ثبت نام. L. A. شهرستان ادامه خواهد داد با آنچه مقامات می گویند خواهد بود بین ده و 20 از آن رای جدید مراکز. شهرستان ونتورا با استفاده از سنتی محله مکان سنجی مدل.

Newsom را نیز شامل خارجه سنا منطقه 28 در Inland Empire — دیگر انتخابات در مارس 12.

Coronavirus همچنین باعث فرماندار به عقب راندن canvassing دوره برای 3 مارس اولیه توسط 21 روز به مارس 24. این شهرستان رای گیری مقامات وقت بیشتری برای تایید نتایج انتخابات.

شهرستان انتخابات دفاتر در سراسر کشور همچنان به روند شمارش آراء از 3 مارس سال 2020 اولیه ریاست جمهوری انتخابات. که گواهینامه نتیجه پس از انتخابات ممیزی که برای اطمینان از دقت و یکپارچگی رای گیری شمارش.

انتخابات دفاتر در دولت با آن مواجه اند کمبود نیروی انسانی در طول همه گیر منجر به مشکلات جلسه اصلی مهلت آوریل 3 سال 2020 خود را به صورت کامل رای شمارش و حسابرسی با توجه به فرمانداری.

وزیر امور خارجه را تایید ایالت نتایج 1 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>