پروژه Prithvi: مشکلات فنی قابل مشاهده است اما کاپیتان می خواهد به صبر

Christchurch: ترنت Boult و تیم Southee را در معرض اکتشافی در Prithvi شاو armour اما هند کاپیتان Virat Kohli آماده است صبر کنید و تماشا کنید قبل از هر گونه اصلاحی و تحلیل به عنوان او یک الگو در بازکن جوان را اخراج تا کنون.
وجود دارد چند کاستی که کارشناسان متوجه شده اند در شاو پنبه حلاجی شده پس از 20 سال, راست دست رودخانه به ثمر رساند فقط 16 و 14 در دو نوبت از آزمون برای اولین بار در مقابل نیوزیلند در ولینگتون که هند از دست داد با 10 ویکت.
“من فکر می کنم ما می توانید بنشینید و تجزیه و تحلیل شاید بعد از 8 یا 10 مشابه واخراج. من فکر نمی کنم (این نمایشگاه به مرد) است که در بازی دور از خانه برای اولین بار و احتمالا تجربه نوع دیگری از حمله بولینگ در سطح بین المللی نسبت به بازی در خانه” Kohli گفته بود: “وقتی پرسیده شد که در مورد شاو را اخراج در پایان این آزمون برای اولین بار.
“من فکر نمی کنم در این مرحله ما نیاز به نشستن و بحث در مورد آنچه که اشتباه است چون من نمی بینم هر چیزی اشتباه است. این اعدام از چیزهایی که وجود ندارد.”
Shaw, است, احتمالا, بزرگترین عقب-بالابر در این زمان محصول بالا به منظور ضربه و اغلب زمانی که نیوزیلند پرتاب کنندگان در حال به کارگیری کوتاه توپ تاکتیک خفاش خود را در صورت تمایل به نزدیک زمان تحویل به او می رسد.
اسکات Kuggeleijn کردم او را در نوبت اول در گرم کردن بازی در همیلتون و ترنت Karl همچنین با استفاده از این تاکتیک با موفقیت در نوبت دوم از ولینگتون آزمون.
“من فکر می کنم به عنوان یک ضربه تا زمانی که شما در حال ارتکاب همان اشتباه را در مورد هفت یا هشت بار شما واقعا نمی تواند نشستن و نگرانی در مورد چیزهایی که بیش از حد” Kohli گفت: در مورد تاریخ و همکار.
بین المللی کریکت در مورد پیدا کردن خود تسمه و شاو نیز کار خواهد کرد که چه چیزی بهترین است برای او احساس می کند کاپیتان که 70 صدها نفر به اعتبار خود در تمام فرمت های.
“او (شاو) شکل خواهد شد. او را به پیدا کردن راه هایی برای نمره اجرا می شود چرا که او یک سکته مغزی-بازیکن و او نمرات اجرا می شود. آن است که او کوچک اجرا می شود (زمانی که او آنها را می شود). او بزرگ اجرا می شود و می داند که چگونه اجرا می شود.”
به همین دلیل شاو شک و تردید عمل می تواند به دلیل عدم درک از سرعت حوضه رزرو آهنگ اما سابق U-19 جام جهانی برنده کاپیتان بود و نه تنها به عنوان برخی از تیم های دیگر نام های بزرگ نیز موفق به ارزیابی ماهیت بشه.
“این فقط یک ماده از تفاهم با سرعت از حلقه و شرایط به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. دوباره زمانی که او در روشن قاب ذهن او بسیار مخرب” Kohli گفت: امیدوار است که شاو را به سرعت یاد بگیرند.
وضوح ذهن میباشد در بالاترین سطح و یک بار شاو است که وجود خواهد داشت بدون توقف او.
“من فکر می کنم هر زمان که ما به خوبی انجام داده اند در خارج از کشور, افتتاح مشارکت شده است با تعداد زیادی از وضوح و مثبت حتی پاکسازی در زمینه مصرف کنندگان در به طوری که شما آنها را تحت فشار. او است که در نوع خود از یک بازیکن” Kohli گفت.
“هنگامی که او احساس می کند که او می تواند آن را انجام دهد من فکر می کنم از آن خواهد شد یک بازی توپ های مختلف. این طرز فکر می تواند تغییر بسیار سریع است.”
در حالی که Kohli تست تیم ملی تا به حال برای دوره های اسب, سیاست, به نظر می رسد که کاپیتان می خواهد به چوب با شاو در دوم آزمون حتی اگر Shubman Gill نمی توان به طور کامل رد کرد حساب.
“Prithvi بدیهی است که می خواهد انجام دهد و بدون شک در مورد آن هر رودخانه می خواهد. ما باید به او بدهد که زمان برای رسیدن به شرایط کمی و هنگامی که او شروع می شود به ثمر رساند او را به احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد آن.” (سازمان)

مقاله قبلیSC مسائل توجه به J-K در درخواست به چالش کشیدن سابق سانتی متر Mehbooba مفتی را بازداشت تحت PSA

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>