گرگوری Elder یک راند دستيار سابق استاد تاریخ و علوم انسانی در Moreno Valley کالج و یک کشیش کاتولیک روم. این عکس از 2017. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

امروز مقاله طول می کشد یک شکل دیگر. ارادتمند شما تماس گرفته شد توسط یک بانوی جوان انجام یک پروژه تحقیقاتی در مورد نقش زنان در کلیسای کاتولیک و ارائه یک سری از سوالات است. این نامه در حال پاسخ من به برخی از آنها. من به شتاب می گویند که در زیر نظرات خود من را و نه لزوما کسانی که از اسقف نشین از سان برناردینو که من بخشی.

س: در ماه آوریل سال 1994 پاپ ژان پل دوم تایید استفاده از دختران محراب در طول توده. با وجود بسیاری از اسقف حمایت از تصویب این چرا هنوز هم وجود دارد برخی از گروه هایی که رد محراب دختران در جرم است ؟

یک: استدلال در برابر زن سرور محراب است که این کار باید این سایت متعلق به پسران و مردان جوان به دلیل آن الهام بخش بسیاری از آنها برای ورود روحانیت که زنان نمی تواند انجام دهد. در یک بررسی اخیر 60 درصد از تمام کشیش قبلا پسران محراب. من شخصا موافق نیستم با این استدلال. اگر پاپ خود گفت: این مشکلی بود که من با او استدلال می کنند? من گفته اند که یک توده بزرگ در بسیاری از زمان ها و خانم های جوان باید تقریبا همیشه خوب سرور احترام و قابلیت های بسیار.

س: در طول وزارت خود عیسی مسیح نشان داده شده است به افزايش زنان به یک وضعیت برابر با مردان است. در سال های اخیر این جنبش مانند “#MeToo” را در معرض شکست از کلیسا به اذعان چنین نگرانی. می توان گفت که از زمان عیسی مسیح, کلیسای پرت در نگرش خود را نسبت به زنان است ؟

یک: من فکر نمی کنم این پسرفت اما هنوز هم وجود دارد بسیاری باید انجام شود. عیسی درمان زنان مبتلا به بالاترین درجه احترام بود که غیر معمول در دوران باستان – است و نوع ایده های جدید برای برخی از مردم امروز! اما وزارت او بود که سیاسی اصلاح طلب بود که از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور یا سزار چاوز اما برای اعلام پادشاهی خدا.

من فکر می کنم که کلیسا نمایش در زنان پیشرفته فوق العاده از روز عیسی مسیح. زنان دیگر مجبور به نشستن در تفکیک صندلی در نماز به آنها داده شده است نقش مهمی در کلیسا و زن سواد شده است به طور قابل توجهی پیشرفته از روز از امپراتوری روم. یکی از انتقادات جدی که پروتستان اصلاح طلبان ساخته شده در برابر کلیسای کاتولیک بود که زنان تا به حال بیش از حد قدرت در کلیسا. بسیاری از قرون وسطی و مدرن saints شده اند راهبه abbesses نویسندگان و متکلمان. من نمی گویم این کلیسا به طور کامل مساوات طلب است اما ما آمده اند راه طولانی از روز Caesars.

س: در ماه ژانویه سال 2020 فرانسیس منصوب به واتیکان کار دبیرخانه امور خارجه در نتیجه نشان دادن کلیسا تلاش برای شامل زنان. این است که تنها صرف تحقق آنچه فرانسیس وعده داده شده در آغاز سلطنت خود را به عنوان پاپ; به زنان اعطا برجسته تر دخالت در کلیسای کاتولیک. به همین دلیل است که آن را دشوار و یا برای هر گونه پیشرفت می شود ساخته شده است ؟

یک: این یک سوال ساده است: آن است که به دلیل گناه! تبعیض جنسی اشتباه است! من می توانید مشاهده کنید که بسیاری از الزامات مورد نیاز برای موقعیت در واتیکان به طور سنتی متعلق به روحانیت طبیعت آن مانع زنان است. در حالی که من خوشحالم برای دیدن این اخیر انتصاب یک زن من نیز امید آن است که بیش از یک رمز ژست. من می خواهم برای دیدن یک گروه از تحصیل و مادران مؤمن قرار داده شده در شارژ از جریان روحانیت رسوایی. چیزهایی که ممکن است کمی سریعتر حرکت که در راه است.

س: با وجود برابری دیده می شود, در کتاب مقدس, چرا وجود دارد بنابراین تعداد کمی از زنان حاضر در کلیسا با توجه به شخصیت های مذهبی مانند کشیش یا شبان? چرا از آن است که ما تنها به زنان کمک با ربان محراب خدمت و یا اینکه یک catechist?

یک: من می خواهم به آرامی نشان می دهد شما به اندازه کافی سخت نگاه یا گوش کرده اند تنها به رسانه ها. من یک کشیش کاتولیک و فوری من سرپرست در سنت مارتا کلیسا در موریتا یک زن است. او به نام معنوی هماهنگ و او اهل محله اجرا می شود به طور کامل. به جهنم همسر من, دکتر سارا سالمند زد یک محله در کنار رودخانه برای مدت پنج سال. اجازه دهید من نیز خود را به چالش بیانیه که ما “تنها به زنان کمک با ربان محراب خدمت و catechists.” تنها? این فوق العاده شغل مهم! اگر شما نگاه در کارکنان از هر کلیسای کاتولیک, نگاهی اسامی هفتگی کلیسا بولتن. بله کشیش ها همه مرد. اما اکثر کسانی که در کلیسا هستند.

Q: چگونه است که کلیسا در پاسخ به تماس های از زن بیشتر صحبت کنید ، آنچه که در آینده کلیسای کاتولیک در رابطه با زنان و کلیسا باقی می ماند به طور سنتی مردسالار?

یک: خوب به وضوح آن را پاسخ نداده و به اندازه کافی به دلیل patriarchies و جنسیتی هستند و مشکلات وجود دارد و در عین حال بسیار انجام می شود. به استناد یک مثال مهم است بیش از حد بسیاری از کشیش ها سکوت در مورد این بیماری همه گیر جرم سوء رفتار با همسران. اما این امر می تواند به اشتباه می گویند که زنان شده اند درگیر در وزارت. ما هرگز نباید فراموش فوق العاده بزرگ و تاثیر زنان مذهبی (به عنوان مثال. راهبه) ساخته شده اند در کلیسا. تا اواخر قرن 20 بیشتر کودکان در مدارس کاتولیک آموخته بودند که توسط راهبه ها و اکثر پرستاران در بسیاری از کاتولیک بیمارستان راهبه. تاثیر خود را کرده و خود را قربانی باید یاد می شود.

چه خواهد شد در آینده اتفاق می افتد? من نمی توانم بگویم اما از آنجا که طبیعت انسان تغییر نمی کند, بسیار, من مطمئن هستم patriarchalism خواهد بود یک مشکل مداوم. به شما به عنوان یک زن آمریکایی من مطمئن هستم برابری است به درستی بخشی از تار و پود زندگی خود را. اما به یاد داشته باشید که اکثریت کاتولیک زندگی می کنند نه در کشورهای صنعتی و یا انگلیسی زبان جهان است. زنان در آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین زندگی می کنند و دعا در فرهنگ های مختلف.

من اضافه خواهد شد یک نظر. هنگامی که همسر من خواسته شد تا اگر او فکر زنان باید کشیش او پاسخ بود “نیست و زنان رنج می برد به اندازه کافی در حال حاضر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de