مدارس خصوصی در داکوتای شمالی نیز خواسته شود به ارائه آموزش از راه دور برنامه به دولت

مانند آنها از همتایان داکوتای شمالی خصوصی مدارس مورد نیاز خواهد بود برای ارائه نوآورانه خود را در یادگیری برنامه به دولت داکوتای شمالی سرپرست کیرستن Baesler روز دوشنبه گفت:.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم هفته گذشته اعلام کرد که مدارس سراسر کشور مورد نیاز خواهد بود برای ارسال یک طرح تخمگذاری چگونه هر منطقه ارائه خواهد شد مجازی یا از راه دور آموزش و پرورش به دانش آموزان در حالی که مدارس بسته باقی می ماند در میان COVID-19 بیماری همه گیر. برنامه ای برای دولت به مدارس غیر دولتی تعیین نمی خواهد که به تایید فرماندار Baesler روز دوشنبه گفت:.

مدارس باید تا جمعه, مارس 27 به ارائه برنامه های خود و پس از تایید باید شروع اجرای آنها توسط چهار شنبه, آوریل 1. کمک های دولت پرداخت خواهد شد منتشر نمی شود تا زمانی که دولت تصویب طرح.

Baesler گفت: از دوشنبه, 20 مدارس دولتی شده اند که برنامه های خود را به عنوان پنج مدارس خصوصی.

Baesler شده است برگزاری روزانه تلفن جلسات توجیهی برای مربیان و مدیران در سراسر کشور برای به روز رسانی آنها در مورد تحولات مربوط به آموزش و پرورش و COVID-19 شیوع.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داکوتای شمالی خواسته است تا وزارت آموزش و پرورش برای چشم پوشی از فدرال موظف آزمون ارزیابی برای بقیه سال. دولت در حال حاضر به لغو آن دولت موظف آزمون برای بقیه سال به عنوان ساختمان مدرسه باقی می ماند بسته به طور نامحدود در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“این ارزیابی انجام نقش قابل توجهی در اندازه گیری مدرسه با کیفیت و پاسخگویی و این تصمیم گرفته نشده بود به آرامی” Baesler گفت. “از بین بردن یک سال آزمایش برای تلفن های موبایل آسان و ساده حل در این زمان. اما waiving از ارزیابی حذف اطلاعات مهم است که استفاده استراتژیک اختصاص قابل توجه مالی و منابع انسانی در سراسر کشور ما مدارس است.”

Baesler گفت که اگر دولت در انجام این ارزیابی آنها به احتمال زیاد نمی خواهد منعکس کننده اطلاعات دقیق و را “روانی سنگین بار” در دانش آموزان و معلمان.

علاوه بر این, عمل, آرایش, تاریخ در ماه آوریل لغو شده است تا در تابستان. کسانی که برنامه ریزی شده را به آزمون در مارس 4 خواهد بود قادر به دریافت کوپن تخفیف را به آزمون در ماه ژوئن. Baesler گفت: اکثر دانش آموزان در حال حاضر گرفته شده در این قانون در اوایل ماه مارس.

یک تماس برنامه ریزی شده است برای پنج شنبه صبح برای مدیران و مربیان به درخواست دولت سوال در مورد آموزش و پرورش ویژه و منحصر به فرد برنامه های آموزش و پرورش.

ابزارهای اضافی برای مربیان و مدیران را می توان در یافت https://www.nd.gov/dpi/nddpi-updates-and-guidance-covid-19.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>