گل پامچال گیاهان تقریبا مطمئن به افتادگی و خشک شدن سریع در گرمای خانه در زمستان. آنها نیاز به سرد و مرطوب شرایط مانند کسانی که در آنها گل در خارج از منزل در طول زمستان. گتی ایماژ

آنها تقریبا مطمئن به افتادگی و خشک شدن سریع در گرمای خانه در زمستان.

Q.من به تازگی خریداری سه گل پامچال گیاهان برای لذت بردن از در داخل خانه. من قرار داده شده از گیاهان با هم در یک ضد آب سینی که در آن آنها به زودی شروع به افتادگی. خاک در گلدان خشک غیرممکن سریع. چگونه می توانم آدرس این ناامیدی ؟

یک. گل پامچال گیاهان تقریبا مطمئن به افتادگی و خشک شدن سریع در گرمای خانه در زمستان. آنها نیاز به سرد و مرطوب شرایط مانند کسانی که در آنها گل در خارج از منزل در طول زمستان.

حرکت بر روی گیاهان سرد پنجره ایده آل با درخشان ممکن است نور زمستانی. هنگامی که شما آب و جلوگیری از گیاه تاج با کارگردانی یک جریان آهسته در اطراف لبه — تا زمانی که شما یک کمی آب تراوش به زهکشی سینی.

بلند کردن گلدان ها اغلب برای ارزیابی چگونه سریع خاک خشک توسط سنجش سبکی از گیاه گلدانی. اگر خاک همچنان به سرعت خشک, اضافه کردن کمی آب به لایه های زهکشی سینی زمانی که شما به پایان آبیاری خاک.

ما معمولا توصیه می شود که هرگز آب استراحت در زهکشی سینی اما در شرایط نسبتا شدید برای گیاهان خاص می توان آن را مفید اجازه می دهد تا یک گیاه را در خاک برای جذب آب از هر دو بالا و پایین.

من با استفاده از این دو روش آبیاری در طول تابستان در کوتوله گیلاس و رم گوجه فرنگی گیاهان در حال رشد در گلدان من سانی, پاسیو. من جای گلدان را در سینی و آب از بالا قبل از پر کردن سینی با آب. این سیستم ساده کاهش می یابد و خشک کردن خاک نگه می دارد و ریشه به طور مساوی مرطوب طولانی تر است.

Q.آیا روزهای پرهیز و روزه گل رز نیاز به هرس? اگر هنگامی که و چگونه انجام می شود ؟

A. روزهای پرهیز و روزه گل سرخ (Helleborus hybridus) بهره مندی از حذف بیش از wintered شاخ و برگ در اواخر فصل زمستان است. قطع برگ های قدیمی قبل از ظهور جوانه گل می کند راه را برای همه تازه مرتب رشد و در همان زمان حذف یک منبع احتمالی عفونت قارچی است.

تمیز کردن زمین به طور کامل پس از هرس و اعمال تازه مالچ لایه مغذی کمپوست بیش از این ریشه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im