قیمت شفافیت طرف دیگر از گزینه سکه

مایکل بلومبرگ در نهایت مواجه خاموش در برابر خود را دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی مخالفان در چهارشنبه شب بحث در لاس وگاس. زمانی که نه دفع حملات خود را ثبت و یا ثروت خود او ساخته شده در مورد معرفی یک گزینه در بهداشت و درمان. مانند دیگر نامزدها از متوسط جناح از حزب خود بلومبرگ معتقد است که یک گزینه بیشتر سیاسی خوشایند از مدیکر برای همه تک پرداخت کننده سیستم های پشتیبانی شده توسط سناتور برنی ساندرز.

در عین حال ایجاد یک گزینه را نشانی فزاینده هزینه های بهداشت و درمان رو به 181 میلیون آمریکایی که تحت پوشش و حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان. با توجه به جدید سیاسی/دانشگاه هاروارد نظرسنجی این هفته منتشر, بهداشت و درمان, هزینه ها بزرگترین مسئله رو به آمریکایی ها است. هشتاد درصد از پاسخ دهندگان می گویند که کاهش هزینه های بهداشت و درمان هستند “بسیار” یا “بسیار” مهم دور پیشی حمایت از تعمیرات اساسی عمده ای از سیستم بهداشت و درمان.

دموکراتیک نامزدها مانند بلومبرگ باید آدرس این هزینه نگرانی نیز دفاع از بهداشت و درمان قیمت شفافیت کمک خواهد کرد که اکثریت آمریکایی ها نمی شود یک گزینه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد قوانین تحت قوانین موجود در ماه نوامبر گذشته به نیاز بیمارستان ها و شرکت های بیمه به فاش کردن راز خود را با قیمت. اما این دو حزبی و عام اصلاحات است که پشتیبانی شده توسط 88 درصد از آمریکایی ها با توجه به های اخیر دانشگاه هاروارد/هریس نظرسنجی.

قیمت شفافیت را کاهش هزینه های درمانی توسط بیماران ارائه و کارفرمایان با اطلاعاتی که آنها نیاز به مغازه برای کمتر از گران قیمت مراقبت. مصرف کنندگان قادر به تشخیص گزینه های بهداشت و درمان بر اساس قیمت و با کیفیت مانند آنها می تواند در سایر بخش های اقتصادی است.

در حال حاضر بسیاری از بیماران نمی دانند که آنچه آنها را به پرداخت هزینه برای درمان تا زمانی که صورتحساب خود را نشان می دهد تا هفته بعد در پست الکترونیکی. این قیمت گذاری منحصر به فرد ساختار باد بهداشت و درمان به دلیل قیمت این نژاد شرایط را برای overtreatment, قیمت, درآوردن زباله اداری و نفخ که از بدن خارج در جای دیگر با حذف قیمت. به گفته های اخیر JAMA مطالعه ضایعات حساب برای 25 درصد از ایالات متحده هزینه های بهداشت و درمان.

نزدیک به 50 درصد از آمریکایی ها با حمایت کارفرما پوشش بالا-معافیت قصد دارد بدین معنی که باید پرداخت چند هزار دلار از هزینه های درمانی از جیب این بیماران باید حتی بیشتر انگیزه برای مقایسه قیمت ها.

در زمانی که بیمار قدرت به فروشگاه برای بهداشت و درمان خود را – با کمک برنامه های گوشی های هوشمند است که مجموع قیمت و کیفیت داده های بازار برای خدمات بهداشت و درمان خواهد شد در نهایت. مانند چند حوزه بهداشت و درمان مانند لیزیک که در آن قیمت های شفاف در حال حاضر وجود دارد, عملکرد بازارهای رانندگی خواهد شد و قیمت حق بیمه به عنوان ارائه دهندگان خدمات و شرکت های بیمه رقابت برای بیمار دلار است. قیمت گسترده و نابرابری تعجب حسابداری و قیمت سنگ آهن در بازار محدود خواهد شد به عنوان بیماران مبتلا به هدایت روشنی از امکاناتی که شرکت در چنین شیوه.

نوآورانه کارفرمایان در سراسر کشور از جمله کارکنان راه حل در تگزاس و H. B. جهانی در پنسیلوانیا در حال حاضر در حال عقد قرارداد با یک گروه کوچک اما رو به رشد تعداد قیمت شفاف ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله عمل جراحی, مرکز اوکلاهما و اوس بهداشت و صرفه جویی در 30 تا 50 درصد در هزینه های مراقبت های بهداشتی. این کسب و کار در حال عبور از پس انداز خود را به کارکنان خود را در قالب دستمزد بالاتر پایین تر حق بیمه بهداشت و درمان حذف deductibles و copays و پاداش نقدی.

با توجه به تازگی تحقیقات منتشر شده توسط Vanderbilt اقتصاددان لری Van Horn, پول نقد, قیمت 39 درصد کمتر به طور متوسط از نرخ تخفیف بیمه پرداخت. خارج آغاز شده نورد از قیمت شفاف, بهداشت و درمان, خدمات مانند $40 مراقبت های اولیه بازديد و $116 بخیه با هیچ بیمه لازم است. یک پیتسبورگ, دکتر, عناوین ساخته شده در این هفته با ارائه 35 دلار پول نقد قرار ملاقات.

یک مطالعه نشان میدهد که پس از نیوهمپشایر شروع به ارسال قیمت آنلاین در سال 2007 کاربران سایت ذخیره بیش از یک سوم در خدمات تصویربرداری با قیمت انداختن حتی برای کسانی که نمی ورود به سیستم در. مطالعه دیگری نشان داد که لگن و زانو و تعویض قیمت بالا و هزینه و امکانات در کالیفرنیا سقوط کرد 18 درصد و پس از کالیفرنیا عمومی کارکنان بازنشستگی سیستم ثبت نام داده شد, قیمت گذاری اطلاعات.

بلومبرگ و دیگر دموکرات ها در حمایت از یک گزینه نباید نادیده می گیرند 181 میلیون آمریکایی در حمایت کارفرما پوشش مبارزه با بالا هزینه های بهداشت و درمان. آنها باید کمپین در قیمت شفافیت به عنوان طرف دیگر از گزینه عمومی سکه.

Cynthia A. فیشر علوم زندگی کارآفرین که موسس و رئیس PatientRightsAdvocate.org و بنیانگذار و مدیر عامل سابق از ViaCord, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>