PRI ULB اعضای lakh 25 تومان پوشش بیمه

Panchayats داده کاوی حقوق

Excelsior خبرنگار

سرینگر جولای 18: شورای اداری (AC) ملاقات کرد که در اینجا تحت ریاست معاون فرماندار G C Murmu مورد تایید بیمه عمر پوشش تومان 25 lakhs به همه انتخاب BDC رؤسای, Sarpanches, Panches و همه انتخاب اعضای بدن شهرداری جامو و کشمیر در مورد مرگ به دلیل ستیزه جویی مربوط به حادثه است.
این تصمیم با هدف تقویت ریشه های چمن دموکراسی با ارائه یک حس امنیت به اعضای منتخب محلی از بدن که در معرض خطر ثابت از شبه نظامیان است.
پوشش بیمه عمر را به عنوان یک تضمین برای امرار معاش از اعضای خانواده از نمایندگان که می میرند در ستیزه جویی مربوط به حوادث. آن را به اطمینان حاصل شود که خانواده خود را فراموش نکنید در صورت تنگنای اقتصادی و فقر در صورت هر گونه حادثه نامطلوب و در ادامه به تحقق نیازهای اساسی تغذیه و سلامت آموزش و پرورش در شرایط نامطلوب.
AC نیز تصویب متمم جامو و کشمیر جزئی معدنی امتیازی, ذخیره سازی, حمل و نقل مواد معدنی و جلوگیری از استخراج غیر قانونی, قوانین 2016.
اصلاح فعال خواهد شد اعطای کوتاه مدت مجوز به Panchayati راج موسسات (عرب) در زمین از 1 هکتار تا 30 سپتامبر 2021. آن را نیز معاف PRIs از پرداخت پیشبرد حق امتیاز به زمین شناسی و معدن گروه قبل از شروع استخراج از معادن.
شورای اداری بیشتر مجاز گروه زمین شناسی و معدن برای درخواست و امن گواهی عدم سوء پیشینه مانند معدن برنامه های محیط زیست, ترخیص کالا از گمرک و رضایت به این عمل از مقامات صالح از طرف Panchayats.
این تصمیم با هدف توانمند سازی PRIs به جمع آوری کمک مالی از طریق استخراج مازاد و آدرس کمبود کلیدی مصالح ساختمانی در بازار محلی علاوه بر نگه داشتن یک چک در قیمت های خود را.

مقاله قبلیPDD کارکنان و مهندسین اعتراض به خصوصی سازی
مقاله بعدیDr Jitendra دارای مجازی DISHA جلسات به طور جداگانه برای یودهمپور, Reasi

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>