رئیس جمهور تهمت از طریق ویدئو مدیره در UND هاکی بازی می فرستد پیام تبریک به نفت مغول هارولد هام

وجود دارد کمی از ریاست جمهوری استعداد در اولین وقفه از روز جمعه UND بازی هاکی در برابر غرب میشیگان به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال تبریک تصویری به افتخار هارولد هام.

“دکتر هارولد هام من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به در تماس تلفنی با ‘دکتر’ من می دانم که او بسیار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این پیام که پخش شد در این ویدئو مدیره در رالف Engelstad عرصه است. “چیزی که در مورد هارولد او طول می کشد کلش او قرار می دهد آن را به زمین و روغن بیرون می آید. من یاد گرفته ام بیشتر در مورد انرژی از هارولد از هر کس دیگری. … Harold یک شب بزرگ. ما در حال افتخار به شما دکتر.”

هام, مدیر عامل شرکت اوکلاهما بر اساس قاره منابع به تازگی موفق به دریافت مدرک افتخاری از UND. هام بود در حضور در بازی روز جمعه شد و بر روی یخ به عنوان پیام ویدئویی ایفا کرده است. به عنوان تهمت صحبت کرد لبخند و نگاه از تعجب در آمد هام ،

جمعیت را تشویق به عنوان پیام در عظیم رتبه بندی جدید است که در این فصل.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این دانشگاه اعلام کرد در سال گذشته که هام خواهد بود دریافت مدرک افتخاری عطا در کسانی که به عنوان رهبران در ایالت داکوتای شمالی. هام به منافع کسب و کار در دولت است. سابق بهداشت ، هایدی Heitkamp و مینت بومی و بازیگر هالیوود, Josh Duhamel, نیز دریافت کرده اند افتخار در سال های اخیر است.

همچنین در حضور جمعه به دیابت جان Hoeven R-N. D. Hoeven تا به حال یک پیام از پیش ضبط شده برای Hamm نیز گفته هام کمک کرده به داکوتای شمالی تبدیل شدن به یک “ملی انرژی نیروگاه” فقط به عنوان UND ملی نیروگاه بر روی یخ.

“هارولد یک تیتان در انرژی صنعت پیشرو در توسعه داکوتای شمالی میدان های نفتی و نشان میدهد که چگونه نوآوری و فن آوری های جدید می توانید باز ما انرژی پتانسیل” Hoeven در بیانیه ای گفت: پس از اعلام. “ما درک نه تنها شغل خوب و رشد اقتصادی او از ما در دولت, اما همچنین کمک های خود را به نسل های آینده از طریق سخاوت خود را به UND. این به رسمیت شناختن به خوبی سزاوار و من مشتاقانه منتظر ما همچنان با هم کار کنند برای پیشرفت ملت ما استقلال انرژی است.”

هام زمان صرف شده در دانشگاه بعد از ظهر جمعه در بازدید از با دانش آموزان است. یک ساختمان در محوطه دانشگاه پس از هام. هارولد هام دانشکده زمین شناسی & زمین شناسی مهندسی در UND تاسیس شد در سال 2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>