رئیس جمهور تهمت به مشاهده ریورساید برداشت کلیسا جریان یکشنبه نخل خدمات

به عنوان بسیاری از مسیحیان برنامه به استقبال هفته دفاع مقدس از خانه های خود را از طریق آنلاین جریان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه که او می خواهد تنظیم به یک جریان رودخانه را برداشت Christian Fellowship خدمات در روز یکشنبه.

“پالم یکشنبه آغاز هفته دفاع مقدس برای بسیاری از مردم با ایمان و یک روز بزرگ برای بلند کردن صدای ما در نماز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

برداشت رهبر کلیسای کشیش گرگ لوری است که شناخته شده به مقیاس بزرگ انجیلی جنگ های صلیبی بسته بندی بزرگ و سالن های مانند فرشته ورزشگاه در آناهایم, استقبال, اعلام, تشکر رییس جمهور در یک صدای جیر جیر خود را.

“ما مفتخر است که رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد که خدمات ما! من فکر می کنم او ارائه یک مثال فوق العاده از اهمیت کلیسا در امریکا” لوری گفت: جنوب کالیفرنیا گروه اخبار در ایمیل فرستاده شده بیانیه است.

لوری گفت که او در مورد رئیس جمهور تصمیم به اتصال به خدمات کلیسا همراه با بقیه ملت به عنوان برنده اول اعلام ساخته شده در شنبه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است.

رودخانه-بر اساس کشیش هیچ غریبه ای به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح در سال 2017, لوری, دعا برای رئیس جمهور و به رهبران کشور در سال 2017 ملی نماز در واشنگتن دی سی

در دسامبر 2019 لوری شد یک مهمان در کاخ سفید جشن کریسمس.

“او انجام می شود بسیار برای ما به عنوان پروتستان های انجیلی و همه ما باید به دعا برای او” لوری گفت: در توییتر زیر مراجعه کنید.

رودخانه-بر اساس پاستور نگهداری صوتی پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ریاست جمهوری خود ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن در تأمین آزادی یک آمریکایی دیگر کشیش انجیلی از ترکیه که در آن او در مواجهه با تروریسم به اتهام حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی نیل Gorsuch برای دیوان عالی ایالات متحده و کف مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی را امضا کردند و در ژانویه که محافظت نماز در مدارس دولتی.

لوری گفت: او همچنان به حمایت همه مقامات منتخب از جمله تهمت و همچنین رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در دست زدن به مبارزه COVID-19 جهانی همه گیر است که به کشته شدن 18 و آلوده 665 در شهرستان ریورساید, که از شنبه شب.

“این یک زمان است برای حزبی مجادله او گفت:” در ایمیل خود. “اما نه یک زمان برای ما به عنوان آمریکایی ها برای همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و رسیدن به هر آنچه که ما نسخه جدید از “طبیعی” خواهد بود.”

در اوایل این هفته لوری کلیسا در 6115 آرلینگتون خیابان باز یک درایو از طریق coronavirus تست سایت است که توسط شهرستان ریورساید سوم تست سایت در شهرستان ریورساید. لوری گفت: کلیسا نیز توزیع مواد غذایی برای کسانی که نیاز دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>