دبستان نوت بوک: اسپوزیتو Temecula Valley لذت بردن از جدید خود را حلقه

صبر بود و ارزش آن را برای برت اسپوزیتو و Temecula Valley بالا است.

اسپوزیتو دوم-سال Temecula Valley مربی فوتبال در یکشنبه توزیع شده در بخش قهرمانی حلقه به خود بازیکنان است.

طلایی خرس ضرب و شتم سرو 28-21 on Nov. 29 به صورت CIF در جنوب بخش بخش 7 عنوان اولین عنوان بخش از سال 1991. Morningside بالا در سال 1991 ضبط یک عنوان-بازی به پیروزی طلایی خرس با توجه به یک بازیکن فاقد شرایط لازم.

نزدیک به سه دهه خشکسالی بین عناوین بخش برای Temecula Valley شد و همسان با اسپوزیتو که در گذشته به دست آورده بخش عنوان به عنوان یک سر مربی در ’91 در حالی که در بین رفته جنوب کالیفرنیا مسیحی ،

“اوه خدای من بچه ها هیجان زده شدند,” اسپوزیتو گفت. “دختران من بودند توزیع حلقه ها و بچه ها دست تکان دادن شد. ما آن را در فیلم. برخی از آنها به ما اشتباه خود را به دست و یا آنها نمی دانند که انگشت به آن را قرار داده است بنابراین ما تا به حال به آنها بگویید.”

$200 حلقه ها از جنوب کالیفرنیا به رسمیت شناختن, Inc., اسپوزیتو گفت. هر بازیکن پرداخت شده را برای خود. حلقه 200 سنگ در بالا همراه با مدرسه در تلویزیون آرم.

“آنها به طور کامل سفارشی و آنها وزن زیادی — 108 گرم” اسپوزیتو گفت. “که بیش از تام بردی آخرین حلقه کاسه فوق العاده.”

حکاکی روی حلقه ادای احترام به Temecula Valley لیگ و عنوان بخش علمی و دستاوردهای آن “ظهور به عنوان یک” تیم شعار.

اسپوزیتو اول فکر کردم به توزیع حلقه در پردیس اما COVID-19 همه گیر سوراخ کردی که. بنابراین او تا به حال بازیکنان رانندگی وسایل نقلیه خود را به کول د ساس و baubles توزیع شد بیش از 2 1/2 ساعت با کمک مربی, همسرم, Kelli و دختران خود راشل, 21, و, ملیسا, 18.

آن شده است یک بی پروا تجربه برای اسپوزیتو که به ارث برده 0-10 تیم در سال 2018 و رفت 6-6 فصل اول خود را قبل از فصل گذشته به یاد ماندنی 12-3 پایان برساند.

“این باور نکردنی اجرا گفت:” اسپوزیتو 55. “برای برنده شدن در آن همه در Temecula Valley در کمتر از دو سال است که معجزه آسا. حدود 15 سال Temecula بوده است مانند هر کس برادر کوچک. ما همه را بخانه بازی, اما من فکر نمی کنم ما خواهد بود دیگر.”

CBL به روز رسانی

کاجون و مرکبات ولی باید دوباره در یا در نزدیکی بالای مرکبات کمربند لیگ فوتبال مسابقه. اما هنوز هم تنها ممکن است و امید است در همه جا.

در ردلندس شرق دره Wildcats به دنبال بهبود در فصل گذشته 0-10 رکورد با کارفرمایی ارمیا Donahue (6-پا-3, 195 پوند) بازگشت برای ارشد خود را در سال است. Wildcats مربی غنی Lunsford گفت Donahue جذب علاقه از کالج ها و مشتاقانه در انتظار بازگشت در این زمینه است.

برگرد برنامه ریزی شده است برای باز کردن آن فصل Aug. 21 در سانتا مارگاریتا که در حال حاضر مربی سابق کال پلی سان لوئیس اوبیسپو مربی تیم والش. والش همچنین باب تولدو در UC ریورساید در 1970s. او همچنین مربی اوراق قرضه Barry در فوتبال و بیس بال در اوایل زندگی حرفه ای خود را در مادر آلما سرا از شهرستان سن ماتئو.

جدید CBL شرکت کننده Beaumont نیز مشتاق برای سال 2020 فصل است.

“ما در حال انجام بسیار از آنچه که دیگران انجام می دهند با جلسات تیم و موقعیت جلسات زوم” Beaumont مربی جف استاینبرگ گفت: از طریق ایمیل. “(من) هیجان زده می شود در CBL حتی اگر ما را (فرض کنیم) نقش برادر کوچک به ما انتقال.”

یوکایپا اضافه کرده است انتقال کاربر در حال اجرا پشت Jalen Lemos از ردلندس شرق دره. Thunderbirds مربی جاستین قیمت فکر می کند CBL بهبود یافته با علاوه بر این از Beaumont.

“من یک تن از احترام به مربی استاینبرگ” قیمت گفت. “آنها دشوار خواهد بود و به خوبی مربی. ساخته لیگ ما حتی بهتر است.”

کاجون به وضوح نه اجرا از استعداد است. این هفته linemen Toreon Penright (6-4, 260) و دیوید گ (6-4, 265) هر دو متعهد به فرزنو امور خارجه با توجه به توییت توسط بازیکنان است. گ منتقل کاجون از گرند تراس.

استوارت به خرس بزرگ

جان استوارت استعفا داد به عنوان مربی تیم فوتبال در یوکا ولی بالا است و انتظار می رود برای تبدیل شدن به مربی در خرس بزرگ با توجه به انتشار اخبار از Morongo Unified School District.

“جان استوارت که در خدمت به عنوان مربی پس از بهار سال 2019 اعلام کرد استعفای خود را به مدیر جاستین Monical (در 27 آوریل),” انتشار جزئیات. “پس از هدایت تروجان ها در این فصل استوارت گفت Monical از طریق تلفن (در هفته گذشته) که او به استقبال توسط خرس بزرگ دبیرستان خود را ‘رویا’ پس از خدمت به عنوان تروجان ها سر مربی این فصل است.

“در گفتگو استوارت اشاره کرد که او خدا را شکر برای زمان خود و حمایت از او دریافت در یوکا ولی دبیرستان اما در نهایت به دنبال موقعیت در مدرسه او برای اشتیاق و احساس (Yucca Valley بالا) جامعه بود و نه مناسب برای خانواده اش است.”

استوارت اعلام کرد استعفای خود را به تیم مارس 28. خرس دره Unified School District جلسه هیئت مدیره که در آن استوارت, احتمالا خواهد شد به عنوان مربی امروز است.

استوارت در سال 2019 led یوکا ولی به یک 7-4 رکورد لیگ قهرمانی خود زنگ اول بازی پیروزی برابر رقیب توئنتی ناین پالمز در 15 سال و یک بخش حذفی اسکله. او مربی Victor Valley در سال 2018 است. او همچنین led نقره ای ولی به عنوان بخش بازی در سال 2017.

گفت: Monical از طریق انتشار: “جان استوارت است که یک مربی عالی که رزومه حرفه ای برای خود صحبت می کند … و ما امیدوار است که مربی استوارت در می یابد آنچه که او به دنبال او در موقعیت بعدی و برای او آرزوی بهترین شانس و ما از او تشکر می کنم برای آنچه که او انجام داده برای ما ورزشکاران دانش آموز.”

Monical همچنین گفت: Yucca Valley “در جستجوی استخدام یک سر مربی است که به عنوان متعهد به اینکه بخشی از Morongo حوضه جوامع به عنوان فردی که در مربیگری استعداد ورزشکاران در آن یافت می شود.”

دیو, گریفیث, خروجی کهنه خرس مربی فوتبال است که هنوز هم یک معلم و مدیر ورزشی در مدرسه گفت: او نمی تواند نظر خود را در مدرسه فوتبال کار در این نقطه است.

صلیب کشور نهایی در Mt. ساس

CIF جنوبی بخش کراس قهرمانی کشور در حال بازگشت به Mt. سن آنتونیو کالج برای سال 2020 فصل این بخش گفت: از طریق انتشار اخبار.

این دیدار شده است برگزار می شود وجود دارد پس از 2015 به عنوان Mt. ساس را در ورزشگاه بود که بازسازی شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>