دبستان هاکی پسران: شاهین Biondi پایین مانتیسلو دوباره

Biondi به عنوان او را دو سال پیش در برابر Monticello, مشبک کلاه ترفند منجر به هرمانتاوون به 7-1 برنده بیش از گوزن شمالی و یک اسکله به نیمه نهایی رسید.

اما تا جایی که Hawks امیدوارم که deja vu به پایان می رسد.

که در سال 2018 مسابقات هرمانتاوون به پایان رسید تا از دست دادن به اسکندریه منطقه در مرحله نیمه نهایی و پس از آن نمی بازگشت در فصل گذشته برای اولین بار در 10 سال.

این بار سوم-کشت هرمانتاوون (22-3-4) به صورت شماره 2 خیابان کلیسای جامع (24-3-1) در ساعت 11 صبح جمعه در اکسل. این تیم بازی را به یک 5-5 کراوات در ماه ژانویه در یک بازی شاهین led 5-1 در دوره دوم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“جمعه رفتن به یک شورش” شاهین مربی پاتریک اندروز گفت. “من نمی دانم اگر آنها بدست بهتر (از کراوات) اما من می دانم که ما بدست بهتر است. من به دنبال به جلو به آن; جمعه رفتن به سرگرم کننده است.”

ظاهرا مانتیسلو به ارمغان می آورد بهترین در Biondi.

سپس دوباره آقای هاکی فینالیست و دولوت مینه سوتا مرتکب همیشه به نظر می رسد در بهترین حالت خود. سه گل به او 46 کلی در این فصل و نه در چهار بازی حذفی.

از این رو وجود او نشسته و با بازی MVP افتخار نشستن در بالای سر خود را بعد از بازی.

“سر من را بیش از حد بزرگ است اما آن را متناسب با Kilen کاملا” Biondi گفت: از linemate ژاک Kilen. “Kilen کردم یک سر کوچک.”

“آن را بیش از حد بزرگ برای من در واقع” Kilen chimed در.

Kilen صرف سهم خود از زمان با کلاه ایمنی پس از به ثمر رساندن 26 اهداف این فصل از جمله دو برابر مانتیسلو.

اما آن Biondi که هاوکز خاموش و در حال اجرا است.

اولین هدف خود آمد فقط 2:58 به این مسابقه به عنوان linemate اتان لوند backhanded عبور از پشت گوزن شمالی خالص به Biondi که پس از آن ضربه زد در دومین تلاش خود را در برابر goaltender نش ویلسون.

شاهین ارشد دروازه بان یعقوب Backstrom حفظ شود چند دقیقه بعد با متوقف کردن یک زن و شوهر شانس در مقابل net. در اولین تلاش Backstrom خود را از دست می چسبد و پس از آن کشیده دستکش دست به عنوان یکی دیگر از شات صرفنظر کردن پست.

“اگر او تا به حال ساخته شده کسانی که برای اولین بار زن و شوهر موجب صرفه جویی در بازی می تواند رفته اند راه های مختلف” Kilen گفت. “گرفتن است که صرفه جویی به ما کمک کرد.”

Biondi و defenseman جوی پیرس یکی دیگر از UMD مرتکب کار کرده و خوب بازی در دقیقه آخر دوره به دو منجر شود.

پیرس از نقطه سمت راست فرستاده جن فقط به سمت چپ هدف که در آن Biondi تمدید چوب خود و برخوردی خشن روبرو در جن.

“این مهم است برای دریافت یک حق دور و دوباره در پایان برای اولین بار به ما برخی از جدایی از رفتن به دوم” Biondi گفت.

هرمانتاوون تنها متعلق به یک 10-8 لبه عکس در هدف در افتتاحیه دوره است.

“ما در دوره اول بود و کمی لرزان و سپس ما رو بهتر است به عنوان آن رفت و همراه” اندروز گفت. “من خوشحالم که ما رو کسانی که اعصاب از راه.”

مانتیسلو مربی اریک نلسون می دانستند در آینده که توقف Biondi خواهد بود یک چالش است. او حتی تغییر دفاع از خود در تلاش برای جلوگیری از اجتناب ناپذیر است.

“ما عمدتا در حال اجرا یک 1-2-2 بسیاری از بازی اما او چنین پویا بازیکن است که او را سخت برای جلوگیری از هر چه (دفاع) اجرا شما را در برابر او” نلسون گفت. “او یک مرد در میان پسران است و سخت به متوقف شود. او تا به حال یک بازی بزرگ و یک بازیکن بزرگ است.”

مانتیسلو (20-8-1) رفت و در یک بازی قدرت در اوایل دوره دوم آن هاوکز که کنترل دو دقیقه جلسه و در نهایت رشد خود را منجر شود در حالی که shorthanded. هارون Pionk جلب defensemen راه خود را و سپس همکار junior رو به جلو Aydyn Boland در اسلات برای 3-0 سرب 6:42 به دوم. این بود که شاهین’ 11th کوتاه دست هدف از این فصل است.

Biondi پس از آن رخ داد برای سومین بار — بار دیگر در لحظات پایانی یک دوره — زمانی که او در زمان یک خوراک از Kilen و پاره پاره یک گلوله به پشت ریسمان برای چهار هدف منجر شود از طریق دو دوره.

Kilen سپس افزود: back-to-back اهداف در سوم. در 3:51 دوباره shorthanded, Kilen اولین گلوله از سمت راست دایره مسدود شده بود و او را برداشت تا دوباره بجای اول برگشتن و ضرب و شتم ویلسون از یک زاویه عجیب و غریب در امتداد خط پایان. دقیقه بعد Kilen لعنتی در هرمانتاوون را هدف ششم.

“من می دانم که این نمره به پایان رسید تا کج اما هرگز احساس کج روی نیمکت” اندروز گفت. “من فکر می کردم آنها تحت فشار قرار دادند و ما را از شروع تا پایان. ما دور کشیده در پایان با ما عمق.”

Backstrom سپس او را دیدم 182-دقیقه 49-دوم shutout خط پایان زمانی که مانتیسلو را رایلی Ronayne بدبختانه جن در نزدیکی خط قرمز و این ظهور از Backstrom دستکش و به خالص در 6:49.

“بود که شانس خالص به صداقت” نلسون گفت.

این هدف اول Backstrom اجازه داده بود که از اوایل در این دوره برای اولین بار از یک بخش 7A چهارم برابر ساحل شمالی. او بعد از خالی Eveleth-گیلبرت و دلوت Denfeld.

هارون Pionk پاسخ در 11:04 با یک هدف و دو تیم پس از آن تغییر goalies تا پایان.

مانتیسلو 0-0-1-1
هرمانتاوون 2-2-3-7
دوره اول — 1. ثانیه بلیک Biondi (اتان لوند درو Sams), 2:58; 2. ثانیه Biondi (Joey, Pierce لوند), 16:10.
دوره دوم — 3. ثانیه Aydyn Boland (هارون Pionk), 6:42 (sh); 4. ثانیه Biondi (ژاک Kilen Sams), 16:37.
دوره سوم — 5. ثانیه Kilen (Biondi ژاک کارسون), 3:51 (sh); 6. ثانیه Kilen (Sams, Biondi), 6:32; 7. M رایلی Ronayne, 6:49; 8. ثانیه Pionk (کول Antcliff), 11:04.
موجب صرفه جویی در — نش Wilson, M, 29; Michael Biller, M 5; یعقوب Backstrom, ثانیه, 17; David Rutka, H, 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>