زن مجروح توسط hit-and-run راننده در خیابان

تامارا Ward بازگشت به محل اقامت خود در پارک کوهستانی منطقه پس از خرید در شب جمعه, خواهر در قانون کهربا بخش گفت: پنج شنبه, آوریل 2.

26 ساله است و دوره نقاهت را در بیمارستان پس از عمل جراحی و فرزند متولد نشده مجروح شد.

“او شده است انتظار در حالی که برای تبدیل شدن به یک مادر و کسی که ضربه او را که در معرض خطر” کهربا بخش گفت. “این همیشه بد برای کسی به کسی ضربه و صحنه را ترک کنند اما از آن بدتر این که او باردار است و آنها فقط سمت چپ او وجود دارد.”

پلیس و بخش زنان و خانواده در حال پرسیدن هر کسی با اطلاعات به جلو آمده.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بخش است که در شش ماه باردار بود عبور در Snelling و النور راههای زمانی که او زده بود. او قادر به استفاده از تلفن خود را برای تماس با او همسایه برای کمک و او بیرون دوید. تامارا بخش معتقد است او آگاهی را از دست داده و تنها به خاطر ساخت این همه راه برای محدود کردن زمانی که او بود رسید.

افسران بر آمد بخش در southbound خطوط Snelling خیابان حدود 10:15 بعد از ظهر جمعه با توجه به Sgt. مایک Ernster یک St. Paul سخنگوی پلیس. آنها او را با خون بر چهره و آیتم های پراکنده در مورد جاده ها است. او نمی یاد در مورد جزئیات این خودرو که ضربه او Ernster گفت.

امدادگران بخش به یک بیمارستان که در آن او بود ذکر شده در شرایط خوب جمعه.

او شده است در برخورد با درد پس از عمل جراحی بر روی پای او که شکسته شده بود در سه مکان او خواهر در قانون گفت. بخش بینی شکسته و استخوان های گونه اش خرد شد. او را به لرزه آنچه اتفاق افتاده در کهربا بخش گفت.

تامارا بخش و دوست پسر, Frisco, برنج انتظار دارند یک پسر و تصمیم گرفته اند به نام او الیوت. بخش نیاز فیزیکی و کاردرمانی و او نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار برای برخی از زمان گفت: کهربا Ward, که به یک صفحه جمع آوری اعانه در GoFundMe.com/TamaraElliotWard.

“همه شنیده داستان شبیه به این, اما شما هرگز فکر می کنم آن را به کسی می دانید و یا کسی که شما را دوست دارم” کهربا بخش گفت. “ما خوش شانس است که او و نوزاد خوب هستند.”

ماموران جمع آوری قطعات خودرو به عنوان شواهد و مدارک در صحنه Ernster گفت. آنها نقره ای رنگ است.

پلیس به دنبال هر دوربین فیلمبرداری در منطقه ای که ممکن است دستگیر کرده اند برخورد. هیچ کس دستگیر شده بود و از دوشنبه و پلیس خواسته هر کسی با اطلاعات تماس و محقق در 651-266-5921.

در یک جداگانه عابر پیاده تصادف از هفته گذشته وضعیت 7-year-old boy رو به بهبود است و پس از او به شدت مجروح او به عنوان عبور جنوبی رابرت خیابان در سنت پل از سمت غرب به اتوبوس مدرسه خود را. او ذکر شده بود در شرایط جدی در صبح روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>