به تعویق انداختن Coachella دلیجان جشنواره بد نیست ایده رودخانه شهرستان را بالا سلامت رسمی می گوید

Riverside County سلامت عمومی افسر گفت: پنج شنبه, مارس 10, که تعویق انداختن Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان موسیقی کشور جشنواره خواهد بود نه یک ایده بد به دلیل از coronavirus نگرانی.

اما دکتر کامرون قیصر که صحبت در یک مصاحبه قبل از به روز رسانی شهرستان ریورساید هیئت ناظران در coronavirus مرتکب نشده به چنین اندازه گیری. هنوز هم او را رد نکرد یک شهرستان سانتا کلارا-نوع ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

نظرات خود را قبل از Riverside County هیئت سرپرست تصویب اعلامیه محلی بهداشت عمومی اورژانس. آرا به تصویب رساند قیصر یکشنبه, مارس 8, اعلام شرایط اضطراری.

قیصر گفت: او به رسمیت می شناسد اقتصادی تاثیر از حوادث مانند Coachella.

“ما می خواهیم وجود دارد برای یک سال آینده” برای چنین حوادث, او گفت:.

در همین زمان قیصر گفت: چنین اتفاقاتی در حال حاضر چالش هایی چون فهرست شرکت کنندگان را کنترل نیست و معلوم نیست از که در آن مهمانان می آیند. این وقایع باید انعطاف پذیر بازپرداخت سیاست ها و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه, در میان دیگر اقدامات او گفت:.

از روز شنبه چهار نفر در شهرستان ریورساید تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus همه در Coachella Valley. سه نفر از آنها تا به حال سفر به منطقه با COVID-19 یا تا به حال شناخته شده است تماس با این بیماری است اما در مورد دیگر مقامات نمی دانید که چگونه فرد آلوده شد.

که باعث می شود آن را یک مورد جامعه گسترش است که به خصوص در مورد دلیل مقامات نمی تواند با دقت اشاره کردن که چگونه است که فرد به ویروس قیصر گفت.

گسترش در رودخانه شهرستان است و در حال حاضر اجتناب ناپذیر است, او گفت:, و آن را نمی خواهد طولانی قبل از سن برناردینو کانتی را مورد او گفت.

در این مرحله استراتژی حرکت می کند به کاهش است. اکثریت مردم خواهد بود اما افراد مسن و سیستم ایمنی به خطر بیافتد نیاز به مراقبت بیشتر, او گفت:.

قیصر خواست مردم که در حال نشان دادن علائم به تست. انجام این کار خواهد مسدود کردن سیستم, او گفت:.

Coachella را 21st edition برنامه ریزی شده است برای امپراتوری باشگاه چوگان زمینه 10-12 آوریل و مارس 17-19 به دنبال خواهر رویداد دلیجان قرار است در آوریل 24-26.

Coachella که به تساوی در مورد 125,000 مردم از جمله طرفداران از سراسر جهان دارای یک ترکیب که شامل خشم علیه ماشین Travis Scott and Frank Ocean در بالا. Coachella عبور می کند به فروش می رسد در عرض چند ساعت از رفتن در فروش در ماه ژانویه است.

دلیجان بود که اجازه داده اند تا به 85000 نفر در سال 2019 است و انتظار می رود که اجرای برنامه از کری آندروود, Thomas Rhett و Eric Church.

بیلبورد و انواع گزارش شب دوشنبه, مارس 9 است که این جشنواره می تواند به تعویق افتاد تا ماه اکتبر و پروموتر Goldenvoice مشغول به کار بود با رزرو عوامل و مقامات برای به تعویق انداختن حوادث. این اطلاعات پس از هفته گذشته لغو جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی و SXSW در آستین تگزاس به دلیل coronavirus نگرانی.

بیش از آخر هفته مقامات لغو BNP Paribas Open, محبوب مسابقات تنیس در هند حلقه چاه برنامه ریزی شده برای این هفته است. این Indian Wells Tennis Garden تنها چند مایل دورتر از این جشنواره زمینه را در Indio.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>