ممکن است اولین مورد از جامعه گسترش coronavirus گزارش در شهرستان لا

مقامات لس آنجلس وزارت بهداشت امروز تایید کرد دو نفر از coronavirus در شهرستان از جمله یکی است که می تواند این شهرستان را اولین نمونه از جامعه گسترش ویروس.

هیچ سابقه ای از قرار گرفتن در معرض می تواند تعیین می شود در یکی از ساکنان خبر داد. دیگر بیمار دارای سابقه در خارج از کشور, سفر به ژاپن است.

هفته گذشته مقامات شهرستان اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی در مورد کوروناویروس.

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با دیگر مسئولان شهرستان است که رهبران باید انتظار بیشتر موارد COVID-19 و در روز های آینده. و در واقع در موارد متعدد از ظاهر.

در respsonse این شهرستان راه اندازی شد روزانه رادیویی جلسات در سه ایستگاه های مختلف و ارسال دستورالعمل جدید برای “مهد کودک و مدارس و کالج ها و دانشگاه های کارفرمایان و هتل و امنیت عمومی پاسخ گوی پناهگاه و پدر و مادر در مورد چگونه آنها می توانند برای تهیه و سرعت گسترش ویروس رسما شناخته شده به عنوان COVID-19.

علاوه بر این بخش ارسال کمک های فنی تیم در بازدید سایت موقت تسهیلات مسکن به مطمئن شوید که تمام اقدامات احتیاطی لازم گرفته شده است.

فرر به خواست جامعه مراقب باشند, اما نه هراسناک. “ما می دانیم که مردم عصبی و ترس و ما می دانیم که ترس موجه” او گفت:. “این یک ویروس جدید است و ما لازم نیست که تمام پاسخ. ما نمی توانیم بگوییم امروز ما بسیاری از این موارد و فردا ما در حال رفتن به بسیاری از این موارد. پروژه های ما هستند نه لزوما به عنوان دقیق که مردم می خواهید آنها را به باشد.”

شهرستان pandemic طرح پاسخ برای COVID-19 مطابق با دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است.

این شکستن داستان; دیده بان برای به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>