پورت: با مدارس لغو شد با تشکر از coronavirus آن زمان برای دوباره مجازی در صفحه اصلی-آموزش برنامه ؟

مدت کوتاهی پس از اعلام دولت Rep. جیم Grueneich R , Jamestown, در حال حرکت به Ellendale, پیامک me به من یادآوری از یک ایده او پیشنهاد کرده بود در طول 2019 قانونی جلسه: دانشکده مجازی روز.

“تا به حال از آن گذشت قطعا باید گزینه ای بوده است که ما در حال حاضر نمی اند” او به من گفت.

سال گذشته بحث بر سر این لایحه HB1170 بود ادا در چالش های ارائه شده توسط آب و هوا cancelations اما این ایده می توانست ابزار در موقعیت های دیگر بیش از حد.

مثل بچه ها به دلیل آسیب دیدگی یا بیماری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

و یا نگه داشتن در مدرسه در طول تعطیلات است.

و یا نگه داشتن آموزش و پرورش چرخ چرخش در جهانی همه گیر.

روشن است که برخی از فرم در صفحه اصلی آموزش است که در حال حاضر در ذهن منطقه مربیان:

چگونه کار می کند ؟

Gruenrich لایحه کوتاه بود در جزئیات. آن را اساسا مجاز مدارس به منظور توسعه آموزش های مجازی طرح به تصویب دولت سرپرست که پس از آن می تواند مستقر شود در طول آب و هوا لغو, به طوری که آن روزها هنوز هم می تواند شمارش را به عنوان روز آموزش.

در اینجا گزیده ای از این لایحه که شکست خورده در یک 43-48 مجلس رای (اینجا):

نمی شود آن را سخت برای اصلاح آن زبان شامل شرایط – بیماری, تعطیلات, بیماری های همه گیر ، – اما همچنان مشکل عملی از برنامه های خود را.

بچه ها یادگیری آنلاین است ؟

چگونه معلمان آماده درس آنلاین است که موضعی به آموزش در حال حاضر در کلاس ؟

بچه ها با استفاده از دستگاه های خود را مانند لپ تاپ ها و قرص ؟ اگر پس چگونه شما رسیدگی به بچه ها که اصلا دسترسی به این دستگاه? و یا اتصال به اینترنت قابل اعتماد?

چه در مورد کودکان و نوجوانان که همین حالا در خانه بماند حتی زمانی که مدرسه است لغو شود ؟ بسیاری از والدین هنوز هم به کار معنی بچه ها به daycares یا نگهداری از کودکان. آنها باید دسترسی به این در خانه آموزش سیستم وجود دارد ؟

این مشکل غیر قابل عبور, اما آنها مشکلی است که باید حل شود قبل از Grueneich ایده می تواند قابل اجرا است.

حتی اگر Grueneich این قانون تا به حال در سال گذشته تصویب آن بعید است که ما می خواهم که یک ایالت در خانه آموزش سیستم آماده برای رفتن.

هنوز زمان برای ایجاد چیزی شبیه به این است که قبل از ما به آن نیاز دارید.

به عنوان بسیاری از ما در خانه نشستن امروز میخواستم بدونم زمانی که همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی من تعجب می کنم اگر ما نمی بینیم برخی از ارزش در کاوش Grueneich ایده دوباره.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>