پورت: حاکمیت قبیله ای است که یک شمشیر دو لبه

در عمل این دستگاه ها تقریبا غیر قابل تشخیص از اسلات ماشین آلات و من مطمئن هستم که حتی طرفداران خود را قانونی آماده بودند برای چگونه محبوب آنها می خواهم ثابت کند.

مقاله اخیر توسط همکار من خبرنگار ناتاشا Rausch یافت که خیریه gaming درآمد باید افزایش حدود 52 درصد در دو سال پس از این لایحه قانونی e-tabs تصویب شد.

نگه دارید در ذهن اگر قوه مقننه در عمل در سال 2017 ماشین آلات تبدیل نمی کند در دسترس برای بازی تا ماه اوت سال 2018 است.

هر آسوشیتد پرس در حال حاضر وجود دارد برخی از 2,300 e-tab ماشین آلات عامل در سراسر 570 مکان در داکوتای شمالی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کافی است بگویم که تاثیر بر بازی بوده است عمیق.

به طوری که داکوتای شمالی قبیله ای متعلق به قمار احساس تنگنا.

من به تازگی در مصاحبه های Scott Davis که در خدمت به عنوان کمیسر امور هند برای رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم اداره و او تخمین زده است که قبیله ای عملیات بازی تا به حال دیده می شود 30 به 45 درصد کاهش در درآمد از e-tabs اجرا شد.

این قبایل در حال حاضر می خواهم به عمل در برابر این رقابت جدید است.

آنها با تشکیل یک سازمان جدید به نام ایالات قبایل Gaming انجمن. در حالی که این گروه نشده است گرفته شده و موقعیت آنها “به دنبال در گزینه های ما” به عنوان سینتیا Monteau مدیر اجرایی گروه گفت: AP.

ایستاده راک رئیس مایک ایمان است گفت: او می خواهم قانونگذاران ایالتی برای قرار دادن درپوش بر روی تعدادی از e-tab ماشین آلات عامل در سطح ایالت.

باید توجه قانونگذاران که درخواست ؟

آن را به من می دهد هیچ شادی به دیدن ما قبیله ای همسایه صدمه اقتصادی است. آنها به مدت طولانی تلاش به آدرس مزمن فقر و رکود اقتصادی در جوامع خود و چیزهایی که باید ریشه های عمیق تاریخی بی عدالتی به آنها انجام شده توسط دولت ما. آنها در بر داشت یک درجه ای از موفقیت خود را با بازی عملیات, و من می خواهم برای دیدن که موفقیت ادامه خواهد داد.

در عین حال زمانی که این قبایل بودند هل دادن برای ایجاد بازی خود عملیات آنها ایستاده بود در حاکمیت قبیله ای. قمار ایستاده بر روی زمین خود را که در آن آنها را به قوانین. آنها تحت هیچ تعهد آنها استدلال به رعایت ایالت داکوتای شمالی ممنوعیت قمار.

این یک شمشیر دو لبه است. در حالی که قبایل قطعا حاکمیت بنابراین ایالت داکوتای شمالی. اکثریت ما انتخاب نمایندگان مجلس با تصویب e-tabs لایحه به قانون و ما منتخب مردم فرماندار امضا کرده است که لایحه به قانون است.

این قانون به نظر می رسد بسیار محبوب با اهالی داکوتای شمالی به طور کلی با توجه به مذکور درآمد.

چه وظیفه می کند ایالت داکوتای شمالی باید برای محافظت از قبیله ای متعلق به کسب و کار از رقابت ؟

هیچ کدام در ذهن من است.

من می توانم درک درد و سرخوردگی رهبران قبیله ای هستند و احساس بیش از این وضعیت اما کازینو مدل کسب و کار ساخته شده است در پشت یک ممنوعیت قمار در اطراف حوزه های قضایی که هرگز تضمین شده باقی بماند بینهایت.

همه چیز را تغییر دهید.

قبایل نیاز به انطباق.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک داکوتای شمالی, سیاسی, وبلاگ انجمن ارتباطات مفسر. گوش دادن به بحث ساده پادکست و او را دنبال کنید در توییتر @RobPort.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>