پورت: NDGOP به کنوانسیون مشاجره به عنوان کمیته اجرایی رای به لغو

متاسفانه COVID-19 بسیار واقعی است و NDGOP است دست و پنجه نرم کردن با چیزی که به انجام است.

و از آنجایی که ما در حال صحبت کردن در مورد یک حزب سیاسی و ملاحظات سیاسی می شوند در راه.

داکوتای شمالی دموکرات ها در حال حاضر خود را لغو کردند.

در همین حال جمهوری خواهان که می تواند به طور معمول تعداد یک نماینده تعداد در 1600 به 1800 طیف در انتخابات ریاست جمهوری سال حتی نمی باید به 1000 امضا کرده و در عین حال برای یک کنوانسیون که به عنوان من نوشتن این است که هنوز هم از لحاظ فنی برنامه ریزی شده اتفاق می افتد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وجود دارد نگرانی واقعی در حزب است که با تشکر از نمایندگان که به درستی ترس از حضور در یک رویداد بزرگ coronavirus ممکن است بیشتر قابل نفوذ می شود که از این حزب حمایت از NDGOP فعال از سراسر کشور.

امشب NDGOP اجرایی کمیته ملاقات کرد و رای به لغو این کنوانسیون. رئیس ریک برگ به من گفت رای 14-عضو کمیته از رهبران حزب و جمهوری خواه officeholders شد “تقریبا به اتفاق آرا” اما آن را نیز لزوما حرف آخر در مورد این موضوع.

“مثل ما گفت: در تمام طول, ما قصد داریم برای به دست گرفتن رهبری از CDC و دولت در بخش بهداشت و درمان,” برگ به من گفت امشب. “رئیس جمهور گفت: ما باید از گروه های بیش از 10 نفر و برای بعد از هشت هفته به دور ماندن از گروه 50 نفر است. آن نوع بدیهی است که ما نمی تواند برای دیدار با کنوانسیون مارس 28.”

مشکل این است که به عنوان برگ اشاره کرد به من همراه با دیگر جمهوری خواهان آشنایی با مهم اما غیر مجاز به صحبت می کنند برای این حزب تصمیم به انصراف از کنوانسیون باید از کمیته امور خارجه.

NDGOP آیین نامه نیاز به کمیته امور خارجه داده می شود 15 روز متوجه هر گونه تغییر حکومت و که قرار دادن هر گونه تصمیم گیری در گذشته تاریخ زمانی که کنوانسیون قرار است برگزار می شود.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر کمیته اجرایی در حال رفتن به تصویب پیشنهاد خود را به کمیته امور خارجه.

چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ “Stay tuned” برگ به من گفت که هر چند او معتقد است که کمیته اجرایی این سازمان برای انصراف از کنوانسیون.

اضافه کردن برخی از فتنه به وضعیت این است که NDGOP کند که رقابت مسابقات این سال است. تشکر. دن جانسون, یک نماینده مجلس از کاترین و یک عضو از یک جناح NDGOP به نام Bastiat حزبی است که در مواجهه با Fargo تشکر. توماس Beadle در خزانه دار مسابقه.

چارلز تاتل یک مینت ساکن با پشتیبانی در میان Bastiats (و یک شطرنجی تاریخ شخصی) است در مسابقه برای سرپرست حمایت در برابر وقت کیرستن Baesler (که شده است در سرفصل از اواخر با مشکلات شخصی خود). Brandt, کیر, یک سرپرست از آندروود همچنین در این مسابقه است.

این Bastiats به طور خاص در حال هل دادن سخت به نگه داشتن یک ایالت کنوانسیون با وجود توصیه های مقامات بهداشتی.

تشکر. ریک بکر بنیانگذار Bastiat حزبی و یک جراح ارسال شده حمایت خود را در Facebook به صورت یک نوع مجازی کنوانسیون حداقل:

هر چیز دیگری Bastiats هستند و آنها به خوبی سازماندهی شده و می دانم که چگونه به کار یک قرارداد است. آنها همچنین به نمایندگی از جناح راست افراطی از NDGOP. نامزدهای خود را به احتمال زیاد به موفقیت در کنوانسیون حزبی از در باز رای در سراسر ایالت.

هر برگ ترک این موضوع به یک رای در سراسر ایالت است چه اجرایی کمیته می خواهد چرا که آنها فقط احساس نمی مانند آنها زمان کافی برای سازماندهی هر نوع رای گیری از راه دور موثر است.

“چگونه ما انجام از راه دور کنوانسیون یا مجازی رأی دادن دارد ؟ چگونه ما آن را در یک راه است که شفاف است و بسیاری از صداقت است ؟ در این مرحله تصمیم گیری شد فقط به همه قانون اساسی دفاتر رفتن به اولیه,” او گفت:.

“فردا در 5:15 ب. ظ ما کامل کمیته ساخته شده است که تمام منطقه رؤسای. در واقع از آن خواهد شد یک توصیه به آنها و داشتن آنها وزن در این مسئله است. مشخصات فنی کمیته اجرایی کند باید قدرت اما ما می خواهیم به بقیه کمیته امور خارجه نیز ادامه داشته باشد.

که حس می کند به من. من ترجیح می دهم که NDGOP (و دموکرات ها و هر چیز لعنتی که برای ماده) رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول است.

آن را دوست دارم یا نه, چیز, نیست, کسب و کار به طور معمول در حال حاضر. این NDGOP تنظیم نشده به انجام از راه دور رای گیری — نه در کوتاه ترین زمانی که آنها در دسترس به آنها را پس از مهلت ژوئن اولیه انتخابات مارس 6.

ایالت داکوتای شمالی, اما, نیز تاسیس سیستم برای اجازه دادن رای توسط راه غایب رای بدین معنی که هر کسی که می خواهد به رای دادن در ماه ژوئن می تواند انجام این کار بدون نیاز به نظر می رسد در یک رای گیری در محل.

کمیته اجرایی ساخته شده مناسب تماس بگیرید. آیا دولت کامل کمیته موافق با توجه به مذکور وضعیت سیاسی حدس و گمان است.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>