پورت: تعلیق مجوز فرایند عمیقا ناقص

یکی از آشنا کیفری اقدام.

دیگر مدنی اقدام با هدف از بین بردن خود امتیازات رانندگی.

“این یک گاو**t فرایند” یک خواننده است که همچنین یک تمرین دفاع وکیل به من گفت با اشاره به دومی.

آنچه موجب مکالمه ما بود اخیر دولت تصمیم دیوان عالی کشور که تایید مجوز و تعلیق و واژگون پایین تر حکم دادگاه با وجود داکوتای شمالی وزارت حمل و نقل را با استفاده از یک امضای جعلی به گواهی سوابق.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که حکم یک موضوع برای ستون (یک من در حال حاضر نوشته شده است).

برای این ستون من می خواهم به بحث در مورد چرا دوست من رانده است به ناسزا توسط دولت دادرسی اداری روند.

این یک بیت از یک دادگاه نمایشی.

روند نظارت شنوایی افسر است که توسط طراحی است وظیفه اساسا متضاد وظایف.

افسر خواسته است به دادستان و همچنین به عنوان قاضی و هیئت منصفه.

گاهی اوقات افسر حتی می توانید به عنوان یک شاهد ،

جلسات خود را معمولا قبل از پرونده های جنایی آنها مربوط به حل و فصل. معنی NDDOT می توانید رانندگی خود را به امتیازات کیفری به اتهام شما در حال تبرئه از.

بنابراین برای اینکه گناه تا زمانی که خلافش ثابت.

حفاری را در آن نقطه داکوتای شمالی دادگاه برگزار شد که NDDOT می توانید تعلیق مجوز خود را حتی در مواردی که پلیس باید خود را نقض قانون اساسی یا حقوق قانونی.

پلیس می تواند ساخته شده اند بد و متوقف کردن آنها می تواند تحریف شواهد و یا نادرست جستجوی شما در حالی که شما ممکن است پیدا کردن دفاع در دادگاه جنایی این NDDOT هنوز هم می تواند دور توانایی خود را به رانندگی قانونی است.

من عبارت از آن است که راه از آنجا که بسیاری از مردم رانندگی و حتی در حالی که تحت سیستم تعلیق. انجمن حمایت از مادران در برابر مست رانندگی تخمین می زند که به عنوان بسیاری از 75 درصد از افراد مبتلا به حالت تعلیق مجوز گرفتن در پشت چرخ به هر حال.

کسانی که scofflaws ممکن است محور ضرورت است. حتی اگر مجوز خود را معلق است, شما هنوز هم باید برای رسیدن به محل کار. شما هنوز هم باید برای گرفتن بچه های خود را به مدرسه. شما هنوز هم نیاز به بازدید از فروشگاه های مواد غذایی. به خصوص در مکان هایی مانند داکوتای شمالی — خانه را به بسیاری از جاده های طولانی خانه, شدید, آب و هوا و چند عملی انتخاب برای حمل و نقل عمومی — رانندگی است که باید.

مردم رانندگی تحت تعلیق نیست به احتمال زیاد به تحت پوشش بیمه باید از آنها به تصادف دریافت کنید.

این یک خطر واقعی برای کل کامپیوتر ،

آن را ممکن است احساس کنید مناسب برای تعلیق مجوز برای محکومیت DUI — من قطعا احساس می کنید که راه — اما اگر بیشتر نیست مطیع خود را تعلیق چه هستند که ما انجام?

صرفنظر سوال از تعلیق به خوبی سیاست های عمومی باید در این روند بیشتر از نزدیک به کیفری اقدام?

آیا ما نیاز به یک جداگانه اداری اقدام در همه ؟

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مجوز خود را می تواند به حالت تعلیق در نتیجه دادرسی اداری و یا پرونده جنایی. در حال حاضر که دولت دو گزش در اپل وقتی که می آید به گرفتن مجوز خود را دور.

چه خواهد بود خیلی بد در مورد آنها فقط یکی که نیاز به یک اعتقاد واقعی قبل از هر کسی مجازات می شود?

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک داکوتای شمالی, سیاسی, وبلاگ انجمن ارتباطات مفسر. گوش دادن به بحث ساده پادکست و او را دنبال کنید در توییتر @RobPort.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme