پورت: قاضی به حکومت در مورد اینکه آیا یک Marsy قانون مفاد قانون اساسی

وجود این سیاست عمل شنیع کیفرخواست از داکوتای شمالی loosey-احمق آغاز اندازه گیری فرایند است که اجازه می دهد تا تقریبا هر کسی که با پول کافی برای خرید حیوان خانگی خود را بر روی مسائل انتخابات که در آن اغلب پریشان و بد به اطلاع رای دهندگان ممکن است فقط آن را تایید کند.

صورتحساب به عنوان یک “قربانی حق متمم” در سال های پس از آن قانون وجود دارد کمی در راه پیشرفت قابل تشخیص نسبت به حفاظت از قربانیان هر چند این محور طولانی دادخواهی در دادگاه ما سیستم.

مورد در نقطه, در یک پرونده جنایی قبل از شمال غربی منطقه دادگاه وکیل برای یک مرد متهم به تیراندازی دو مرد دیگر نیز کشته و یکی دیگر زخمی شده است, تلاش برای عزل بازمانده مرد به عنوان شاهد در آماده سازی برای محاکمه.

متهم است که ایان Laboyd است که 17 سال است. مردان دیگر درگیر: Matthew نیویورک در حال حاضر مرحوم و پاتریک حیدر که Laboyd وکیل می خواهم به سوال

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

حیدر است امتناع رسوب با این استدلال که او یک قربانی تحت Marsy قانون و در نتیجه حق دارد در این دولت قانون اساسی را رد.

Laboyd وکیل استدلال می کند که مشتری خود را نیز دارای حقوق. به طور خاص, متمم ششم که شامل رویارویی بند. شما معمولا شنیدن این مراجعه کننده به عنوان “حق خود را برای مقابله با شاکیان.”

آقای حیدر است شهادت در این ماده در برابر آقای Laboyd. Laboyd را وکیل می خواهم به سوال او را به عنوان یک راه برای تعیین حقایق برای محاکمه.

معقول به نظر می رسد درست است ؟

Marsy قانون ایستاده است و در راه این.

در حال حاضر قاضی بن جانسون در حال رفتن به تصمیم می گیرید که آیا این قانون اساسی.

این هیچ چیز مطمئن است که او را پیدا Marsy قانون خلاف قانون اساسی است. در حالی که دیوان عالی ایالات متحده نیست وزن در اینکه آیا متمم ششم شامل یک راست به پیش از محاکمه و رسوبات با شاهد کاهش دادگاه برگزار شد و از آن محافظت می کند و تنها حق برای رویارویی در دادگاه.

بسیاری از ایالت ها اجازه نمی دهد آن را.

داکوتای شمالی یکی از معدود کشورهای است که اجازه داده است قبل از محاکمه و رسوبات در گذشته هر چند با تشکر Marsy قانون است که ممکن است چیزی از گذشته.

صرفنظر تحصیلی استدلال حقوقی و چه کشورهای دیگر رسیدگی به این کار ما می خواهیم یک سیستم عدالت کیفری در کشور ما که به طور چشمگیری باریک توانایی متهمان به جمع آوری اطلاعات برای محاکمه ؟

تعریف یک “قربانی” در Marsy قانون بسیار گسترده می تواند تصور کنید متهمان وظیفه دفاع از خود در برابر اتهامات جنایی در تلاش برای پیدا کردن هر شاهدان که نمی استناد قرار خود حق نمی شود مخلوع پیش از محاکمه.

عدالت است که هدف از این سیستم عدالت کیفری.

آیا شما فکر می کنم تنگی ششم متمم حقوق متهمان را معنی بیشتر عدالت یا کمتر ؟

من گمان می کنم آن معنی خواهد بود که کمتر از یک تقلید مسخره امیز.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>