پورت: آن را خیلی دیر و خیلی کوچک برای زغال سنگ?

در مصاحبه اخیر خود با وزیر بهداشت ، جان Hoeven گفت: “ما باید مطمئن شوید زغال سنگ است که با عدالت رفتار شود.”

چه در حال انجام است که به پایان ؟

در اخیر جلسه سنا انرژی و توسعه آب تخصیص بودجه کمیته حزب جمهوریخواه سناتور فشرده وزیر انرژی دن Brouillette به گسترش آینده سفر به داکوتای شمالی شامل زغال سنگ کشور است.

هر دو نیاز و سن. کوین کرامر نیز داکوتای شمالی جمهوری خواه گفته اند من آنها فشار فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات برای “نسبتا ارزش” coal-fired power. که به می گویند که هنگامی که کارمندان در حال محاسبه چقدر طعم های مختلف برق به ارزش (انرژی ما بازار نیست و بازار در همه) آنها می خواهند این واقعیت است که زغال سنگ می تواند به طور مداوم و ارائه baseload قدرت در نظر گرفته شود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

باید آن را ترساندن bejesus از شما که این نیست در حال حاضر یک عامل است.

برای کسانی از ما که زندگی در غرب میانه بالا همیشه در قدرت است و موضوع مرگ و زندگی برای بسیاری از ماه در یک سال داده شده. اگر ما خانه و کسب و کار از دست دادن قدرت در قطب شمال آب و هوا, آن را نه تنها ناخوشایند است.

مردم می میرند.

Hoeven و کرامر نیز همکاری در اصلاح American Energy Innovation, قانون که لغو یک سال تمدید اسراف تولید اعتبار مالیاتی یارانه برای باد میباشد.

که فرمت شد و خورد به یک نامربوط لایحه در پایان سال گذشته با وجود وزش صنعت cleary متقلب ادعا می کند که آنها می خواستند آن را به پایان.

لغو آن چیزی که حق انجام هر چند با توجه به ناکارآمد کنگره یارانه ها را به خوبی ممکن است منقضی دوباره قبل از اصلاحیه می تواند تبدیل به قانون است.

این سناتورها همچنین کار بر روی اصلاح و گسترش اعتبار مالیاتی برای کربن جذب و ترسیب پروژه ها. این 48A و 45Q اعتبارات در IRS کد, و من نمی خواهد نوشتن بیش از حد بیشتر در مورد آنها را مبادا چشم خود را از سر حس خستگی رول از خود سوکت و زیر نیمکت.

کافی است بگویم که این ضروری است اصلاحات مهم برای بهبود زغال سنگ به عنوان قابل اعتماد و فراوان منبع انرژی است.

اما آیا این کافی است ؟

خود منصوب کارشناسان در رسانه های اجتماعی به شما خواهد گفت که زغال سنگ را مرگ نیست واقعا در مورد وزش نسیم تا آنجا که رقابت از گاز طبیعی است. همان نوآوری است که انقلابی در داکوتای شمالی که نفت را نیز قفل واقعی اقیانوس داخلی گاز طبیعی است.

بازارهای در حال غرق شدن در آن.

که یک چیز خوب و زغال سنگ باید به رقابت بپردازند.

زغال سنگ می تواند رقابت بهتر با همه comers اگر نیست آن را صالح توسط ناعادلانه سیاسی مزایای داده شده به منابع مانند باد و انرژی خورشیدی.

خود را گسترش عظیم (باد به ویژه در منطقه ما) ساخته شده در پشت سیاسی طرفداری و آن را تحریف چیز عمیقا مضر راه من مطمئن هستم که به راحتی می توان ثابت.

ما ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک و در حال حاضر آن را فقط در صنعت ذغال سنگ پرداخت قیمت.

چه مدت تا زمانی که ما همه احساس آن را در قالب نرخ آب و برق بالاتر و کمتر انعطاف پذیر انرژی شبکه?

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>