پورت: نمایندگان شکایت علیه گروه که مطرح شده میلیون ها نفر در طول #NoDAPL تظاهرات

یکی از این گروه ها است که مطرح شده و میلیون ها نفر که کل نامیده می شود Freshet جمعی. آنها به اهدا کنندگان پول داده شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه های قانونی از فعالان بازداشت شده در جریان تظاهرات.

آن را سخت به بگویید که چقدر به طور خاص اهدا شده به این گروه اما در مجموع ذکر شده در گروه عمومی حساب کاربری در سایت crowdfunding Fundrazr است بیش از 3 میلیون دلار.

این گروه همچنین جمع آوری پول از طریق خدمات مانند پی پال برای آن وجود ندارد علنا فاش مقدار, بنابراین من می خواهم فرض کنیم کل این گروه در زمان به طور قابل توجهی بیشتر از آن.

در حال حاضر یک شکایت ثبت شده است با IRS بیش از Freshet جمعی را در فعالیت های مالی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فرد تشکیل پرونده شکایت انتخاب کرده است به ناشناس, چک کردن جعبه در IRS فرم 13909 که اجازه می دهد تا filer ناشناس اگر آنها از ترس “قصاص یا قصاص.”

من به دست آمده در این سند که شما می توانید جزئیات کامل در کمتر از یک منبع آشنا با این وضعیت.

شکایت مدعی در میان دیگر مشکلات است که Freshet جمعی است متخلف در پر کردن یک فرم 990 با IRS.

IRS توصیف که فرم به عنوان یک “سالانه اطلاعات بازگشت” مورد نیاز از سازمان های غیر انتفاعی. این شامل اطلاعات گسترده ای در مورد داده فعالیت های سازمان و امور مالی.

این براده ها در دسترس عموم است. من قادر به پیدا کردن یک 990 تشکیل پرونده برای این گروه از سال 2016 از طریق IRS آنلاین مالیات معاف سازمان پایگاه داده. که تشکیل پرونده نشان می دهد این گروه در زمان در بیش از 3 میلیون دلار در کمک های مالی برای سال.

من قادر به پیدا کردن هر یک پس از آن براده.

گروه سایت نیست در حال حاضر آنلاین. آخرین تصرف در آن ذخیره شده در تاریخچه اینترنت, خدمات Archive.org شد از ژانویه 2019.

اصل افسر ذکر شده برای این گروه در آن سال 2016 پرونده تارا sulla black از دلوت.

در یک سخنران TED, بیوگرافی sulla black ذکر شده است به عنوان یک مشاور سابق ریاست جمهوری نامزد برنی ساندرز.

او مشخصات لینک لیست خود را به عنوان یک کمک کننده به هافینگتون پست, هند کشور امروز و تا ماه ژوئیه سال 2019 به عنوان یک کمپین مدیر برای افتخار زمین یکی دیگر از ضد خط لوله گروه مستقر در مینه سوتا است. که مشخصات همچنین آمده است که sulla black بنیانگذار Giniw جمعی.

که گروه هدف در هر آن در Facebook صفحه به نظر می رسد سازماندهی مخالفت با Enbridge خط 3 پروژه جایگزینی در مینه سوتا است.

من تلاش برای تماس با sulla black برای اظهار نظر در شماره تلفن های ذکر شده در 990 فرم از 2016 اما این تعداد قطع شده است.

من هم او را فرستاده یک پیام ایمیل و یک پیام به طور مستقیم از طریق توییتر که هر کدام رفته جواب داده نشده.

بازگشت در سال 2017, با گروه های مختلف و افراد پس از مطرح میلیونها نفر در طول #NoDAPL اعتراضات من با صحبت داکوتای شمالی مالیاتی کمیسر Ryan Rauschenberger در مورد پیامدهای مالیات.

“ما تا به حال بحث های بسیاری در بخش مربوط به پتانسیل درآمد بدهی مالیاتی در ارتباط با اعتراض به فعالیت” او به من گفت در زمان و اضافه کرد که “این یک موضوع پیچیده با بسیاری از موانع است.”

“به طور خلاصه این موضوع را با تلاش به مالیات crowdfunding است این واقعیت است که “هدیه” در نظر گرفته نمی شوند مشمول مالیات” او ادامه داد.

اما سوالات من به او بودند در مورد این موضوع از افراد و یا گروه های غیر انتفاعی بدون وضعیت پذیرش کمک های مالی.

Sulla black گروه بر اساس 2016 تشکیل پرونده به نظر می رسد به نوعی از وضعیت با IRS اما یا متوقف و یا شاید متخلف در ساخت گزارش های اضافی حتی به عنوان sulla black فعالیت خود ادامه می دهد در برابر دیگر پروژه خط لوله.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>