درگاه: “من ترجیح می دهم خطرناک آزادی, صلح آمیز, برده داری در اروپا و شهر های کوچک داکوتای شمالی نوار مالک است که بارها و بارها به مبارزه طلبیده خاموش کردن سفارشات بیش از coronavirus

مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار او شده است walloped توسط رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم تصمیم به محدود کردن عملیات کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بر خلاف بسیاری از صاحبان کسب و کار, کروم در تلاش است به کار به هر حال.

کروم ذکر شده برای تخلفات توسط مقامات در Bottineau شهرستان پنج بار برای نقض بورگوم اجرایی سفارش. او در حال حاضر تحت یک حکم دادگاه به کار گیرند.

چرا او سرپیچی از خاموش شدن ، “برای یک, آن را تنها به معنی اقتصادی بقا” کروم به من گفت. “برای دیگری وجود دارد برخی از جدی مسائل مربوط به قانون اساسی در اینجا است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من ترجیح می دهم خطرناک آزادی, صلح آمیز, برده داری,” او اضافه شده و گفت که یک تفسیر از چیزی است که پرزیدنت توماس جفرسون یک بار گفت.

جفرسون را هنگامی که با استفاده از عبارت لاتین “ملو periculosam, libertatem عضو quietam servitutem” در سال 1787 نامه ای به جیمز مدیسون. ترجمه آن به معنی “من ترجیح می دهم جنجال و هیاهو از آزادی به آرام بردگی.”

همانطور که من نوشتن این, وجود دارد هیچ تایید موارد از COVID-19 ویروس در Bottineau County, هر چند از آن است که در حال حاضر در این نزدیکی هست.

بخش شهرستان دارای 13 مورد تأیید. McHenry County است 1. پیرس شهرستان دارای 2.

در کروم ذهن coronavirus همه گیر است که یک مسئله سیاسی است. “این یک مسئله بهداشت عمومی” او به من گفت. “این یک سیاسی نما.”

من از کروم اگر او فکر کرد که افراد باید در انتخاب اجتماعی فاصله و قرنطینه هر دولت ممکن است درخواست آنها را به انجام. او در شک و تردید در مورد تهدید coronavirus نشان دهنده. “سه مرگ و میر ناشی از 760,000” او گفت:, مقایسه داکوتای شمالی COVID-19 تلفات به جمعیت این ایالت. “چه شما مهم است؟”

“فرماندار است نه بزرگ پدر” کروم اضافه شده است. “او نمی تواند به ما بگویید برای رفتن به اتاق ما.”

او همچنین معتقد است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اغراق آمیز به شدت از شیوع بیماری است.

North Dakota's online court records database shows five infractions against Willow City bar owner David Corum for violating Gov. Doug Burgum's executive order restricting business operations.

داکوتای شمالی آنلاین دادگاه سوابق پایگاه داده را نشان می دهد پنج سنگین در برابر بید شهرستان صاحب نوار دیوید کروم برای نقض رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم اجرایی به منظور محدود کردن عملیات کسب و کار.

“او داده شده است پنج استناد تخلف از فرمان اجرایی,” Bottineau شهرستان وکیل دولت مایک McIntee به من گفت که من او را به نام مورد کروم. “ما باید مردم در نوار نشستن و نوشیدن و پول در میاره.”

McIntee می گوید کروم ادعا کرد او نبود فروش الکل فقط به آن دور در حالی که دریافت کنندگان کمک های مالی ساخته شده.

“اگر فکر می کنید که من یک پل به شما فروش” McIntee گفت.

پس از یک جلسه دادگاه در ماده (برگزار شده توسط تلفن داده شده اجتماعی فاصله مورد نیاز), Corum تحت قضایی جهت نیست که بیش از سه نفر در استقرار خود را در علاوه بر این به خود و کارکنان خود را. “او یک راست به مجمع” McIntee افزود: “اما می تواند وجود داشته باشد بدون الکل خدمت ندارند.”

اگر کروم نقض حکم دادگاه McIntee گفت: او می خواهم رو به یک اتهام تخطی از قانون است که می تواند شامل زمان زندان. به عنوان آن می ایستد, کروم است که تنها در مواجهه با تخلفات و اتهامات که حمل حداکثر 1000 دلار جریمه و زندان هیچ زمان.

من از کروم اگر او برنامه ریزی شده مطابق با قاضی است و او گفت که او خواهد. در حال حاضر است. او در حال انتظار برای تاریخ دادگاه بعدی او است که در اواخر این ماه.

در ضمن کروم است chronicling تجربه خود را در کانال یوتیوب که در آن او اغلب ریل در برابر دولت در پاسخ به COVID-19 شیوع در حالی که با اشاره به اجرای قانون مقامات به عنوان “مبارزان دشمن.”

“آنها فقط نمی تواند مربوط,” کروم به من گفت وقتی که من پرسید که آیا او فکر می کند که مأموران اجرای قانون هستند و دشمنان. “آنها به طور کامل پرداخت می شود و به طور کامل سود برده. هیچ کس برش خود را پرداخت.”

در تازه ترین فیلم کروم با استفاده از عکس ها از رئیس جمهور تهمت روزانه مطبوعاتی و همچنین عکس او را گرفته در فروشگاه های محلی خود را برای نشان دادن آنچه که او می بیند به عنوان نفاق وقتی که می آید به اجتماعی فاصله.

“رفتن به خارج وجود ندارد شش پا, فاصله,” او گفت:.

McIntee می گوید او ادامه نظارت کروم را فعالیت ها و خرس مرد no hard feelings. “همه ما در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus,” او گفت:. “دیو کاملا فوق العاده طبخ. او فقط نمی مانند قوانین گاهی اوقات.”

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>