یک وبلاگ نویس در بمحض احضار حاضر بخدمت وبلاگ که ناشناس به پیدا کردن یک عکس از این هنرمند نقاشی دیواری شین Balkowitsch پوشیدن یک تی شرت به تصویر می کشد فردیناند پورشه.

پورشه تا به حال روابط به آدولف هیتلر و نازیسم. او عضو حزب نازی و دریافت کمیسیون از هیتلر به طراحی یاد سوسک فولکس واگن.

بر اساس این اتصال وبلاگ نویس پیشنهاد Balkowitsch ممکن است بندر میل برای نازیسم.

“من نمی دانم که ما به وضوح درک می رود که در ذهن شین Balkowitsch. اما من می دانم که این… اگر من یک کسب و کار من می خواهم می خواهم مطلقا هیچ چیزی برای انجام با آثار هنری خود را در ساختمان” وبلاگ نویس نوشت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در پاسخ Balkowitsch رفته در رسانه های اجتماعی و ارائه یک جایزه برای هر کسی که می تواند به فاش کردن هویت این وبلاگ نویس که با استفاده از نام T. آرتور مختلف آشکار nom de plume.

“اولین کسی قادر به شناسایی که Arthur T. میسون در بمحض احضار حاضر بخدمت وبلاگ است که در جامعه ما را امضا چاپ گرتا Thunberg. من نیز ارسال 100 دلار کمک مالی امروز به فرزندان ایستاده راک,” او نوشت: در یک پست. “ما می دانیم که او با پنهان شدن پشت نام مستعار. اجازه دهید ما را ببینید که چگونه موضع خود را نگه می دارد تا در. حیله گر است که من یک نازی حامی نخواهد ماند.”

قراردادن: Balkowitsch Facebook پست

وجود دارد مقدار زیادی از حماقت به باز کردن در اینجا.

نشان می دهد که هر کسی از جمله Balkowitsch است دلسوز به نازیسم به دلیل فردیناند پورشه تی شرت نابخردانه است.

این سوسک فولکس واگن طراحی شده برای هیتلر, اما من فکر نمی کنم رانندگی یک سوسک به معنی شما مانند نازی ها.

مطمئن پورشه مانند بسیاری از برجسته کسب و کار در آلمان آمار و ارقام از عصر خود تا به حال روابط به نازی ها. که سخت ببخش اگر می توان آن را ببخشند اما این عادلانه است برای حمل به عنوان اگر که وابستگی تنها چیزی که آنها را تعریف می کند?

ورنر فون براون طراحی موشک V2 که نازی ها استفاده می شود به بمباران انگلستان, اما پس از جنگ او آمد و به ایالات متحده در میان دیگر دستاوردهای او احترام به پدر ناسا.

دومی نیست بهانه سابق تا مطمئن شوید و در عین حال هر دو از کسانی که همه چیز درست است. فون براون مانند پورشه پیچیده است ،

من می دانم که این ممکن است یک مفهوم از دست رفته در بسیاری از با توجه به فضای سیاسی در امریکا امروز اما ممکن است به تحسین کسی دستاوردها با وجود بخش های تیره تر از زندگینامه خود.

نشان می دهد کسی که یک نازی یا حداقل یک هوادار نازی چرا که آنها می پوشند فردیناند پورشه پیراهن است از نوع کم عمق انسانهای غارنشین سیاست است که کشتن این کشور است.

نه این که Bakowitsch است که دست زدن به آن را به خوبی. آن را کمی ناجوانمردانه به راه اندازی حمله شخصی به افراد از پشت عبا از گمنامی آنلاین اما آنچه هدف است که وجود دارد در ارائه فضل به uncloak چنین شخصی اگر نه به مقابله به مثل با آزار و اذیت?

خواهد همه احساس بهتر اگر بمحض احضار حاضر بخدمت وبلاگ نویس unmasked, به طوری که او می تواند هدفمند برای شخصی تر شوند. شاید تلاش برای به دست آوردن او را به اخراج از شغل روزانه خود را?

دو اشتباهات را درست نمی کند.

این folderol در اطراف این نقاشی دیواری از Thunberg های مبتذل و سطحی شکل خواهد شد که کمی بیش از یک پاورقی در تاریخ به زودی به اندازه کافی شده است و شرم آور برای فقط در مورد همه درگیر.

به طور جدی رشد است.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک داکوتای شمالی, سیاسی, وبلاگ انجمن ارتباطات مفسر. گوش دادن به بحث ساده پادکست و او را دنبال کنید در توییتر @RobPort.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im