بندر: آیا شما فقط می خواهم به گوش رژیم صهیونیستی است. بورگوم گفتن عبارت “پناهگاه در محل”?

ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است زیر آتش برای رویکردی که تاکید رهبری دولت است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید متحده به گام تا به عنوان فرمانداران درخواست برای کمک های” سیاسی ،

“10 بار رئیس جمهور led ملی بحران به جای سرزنش متحده به عنوان برگ برنده در حال انجام” ایالات متحده آمریکا امروز تیتر می خواند.

چگونه تهمت انتظار ما چند لایه سیستم دولت به کار است که چگونه آن را طراحی شده به کار می کنند. ایالات متحده قرار است به مسئول حاکم در درون مرزهای خود را با دولت فدرال نقش بیشتر بودن سیاست بین المللی و هماهنگی در سیاست داخلی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این است که به نام فدرالیسم و این کار زیبا را در یک کشور به لحاظ جغرافیایی و اجتماعی متنوع به عنوان مال ما است.

هنگامی که ما اجازه می دهد آن را به کار.

تحکیم مسئولیت در سطح ملی به طور کلی و در ریاست جمهوری به طور خاص یک محصول از عبور از باک سیاست است.

ما به طور معمول اجازه می دهد تا رهبران محلی به تصویب مسئولیت تا سیاسی نردبان تا هر کس در کاخ سفید باید آن را قبول کند اگر فقط به این دلیل وجود دارد هیچ پله بالاتر است.

این شپشو راه به حکومت. این در واقع چرا ما باید چنین عظیم بدهی های ملی است. محلی سطوح دولت نمی تواند در زندگی معنی خود را به طوری که آنها بپرسید سطوح بالاتر دولت برای پول بیشتر و در آن می رود تا زمانی که آن می رسد دولت فدرال که در آن سیاستمداران سرمایه گذاری آن را با کسری بودجه روبرو است.

اما من پرت شدن.

ما بهترین خدمت داکوتای شمالی انجام چه چیزی بهترین را برای داکوتای شمالی و مینسوتا انجام چه چیزی بهترین را برای مینه سوتا با تمام متحده به طور همزمان به کمک یک دیگر و یادگیری در حالی که دولت فدرال مختصات.

برای همه بحث در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است برخی از هیولا استبدادی او نشان دادن مقدار قابل توجهی از خویشتن داری در وضعیت کنونی است. من آن را ترک به شما خوانندگان را به تصمیم می گیرید اگر آن را بر روی هدف است یا نه.

صحبت از داکوتای شمالی نمونه ای دیگر از مردم بودن مهم از چیزی خوب است و فشار رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم احساس به اعلام یک “پناهگاه در محل” منظور ما دولت است.

شده است وجود دارد بسیار شادمانی در مورد داکوتای شمالی یکی از فقط چند متحده که هنوز صادر کرد که در چند روز گذشته دکتر Anthony Fauci به طور گسترده ای مورد احترام رهبر در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus وظیفه نیروی اذعان کرد که ایالات متحده که نیست منتشر منظور هنوز مقدار زیادی برای مبارزه با ویروس:

سوال من از کسانی که ترویج یک “پناهگاه در محل” منظور این است: دقیقا چه چیزی شما فکر می کنم که خواهد به ما بدهد که ما در حال حاضر نیست تحت سفارشات صادر شده توسط بورگوم?

اگر شما به دنبال برای برخی از محدودیت های جدید یا سیاست به کمک در ویروس, پاسخ, چرا بحث می کنیم که به طور خاص ؟

من می ترسم که بسیاری از کسانی که خواستار یک “پناهگاه در محل” سفارش یا shallowly انتظار فقط به شنیدن بورگوم استفاده از عبارت “پناهگاه در محل” و یا آنها انگیزه سیاست های حزبی و به دنبال ملتهب احساسات عمومی علیه جمهوری خواه و فرماندار.

برای کسانی از ما در رابطه با ساخت سیاست صدا انتخاب در پاسخ به این بیماری همه گیر به عنوان کم عمق حرکات سیاسی سیستم ماشینی بورگوم رویکرد حس می کند.

او دارای حق اعمال یک چاقوی کوچک جراحی و نه پتک.

به جای صدور گسترده و سفارشات او را با تمرکز بر دقت متناسب با سیاست های پرداختن به نگرانی های خاص.

من نمی خواهد استدلال می کنند که او کامل بوده است — که بوده است ؟ چه کسی می تواند باشد ؟ — اما رویکرد او این است که آنچه عاقلانه صالح رهبری به نظر می رسد.

ما ممکن است هنوز نیاز به محدودیت. فقط دیروز بورگوم با صدور دو دستور این مربوط به خود قرنطينه و خانه سالمندان بازدید داشته است.

کسانی که 33 و 34 سفارشات صادر شده توسط بورگوم پس از این بحران آغاز شد و با شمارش من.

اگر شما ایده هایی برای چه باید 35 یا 36, اجازه دهید بحث در مورد آنها, اما اگر شما فقط می خواهید به ضربه های هوای داغ در مورد فرماندار گفتن واژه “پناهگاه در محل” شما باید در طول اجرا و اجازه دهید grownups صحبت کنید.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>