پورت: کنجکاو گریز در داکوتای شمالی اخلاق اصلاح معاف مقامات محلی از هدیه بان

من هشدار داده بود به این وضعیت توسط یک شهروند نگران که احساس سفر غیر اخلاقی بود. که معقول به نظر می رسید به من. مقامات دولتی مطلقا نباید قبول است که مرتب کردن بر اساس یک هدیه ویژه از کسی که در انتظار کسب و کار قبل از آن مقامات است.

چیزی که من پیدا کردم یک خودنمایی گریز در داکوتای شمالی اخلاق جدید قوانین.

با تشکر از اصلاح و تایید شده توسط رای دهندگان در انتخابات 2018 چرخه مقاله چهاردهم بخش 2 از قانون اساسی امور خارجه در حال حاضر متحده “یک مقام دولتی ممکن است آگاهانه قبول هدیه از یک لابی.”

که به نظر می رسد به اندازه کافی روشن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مشکل نهفته است در بخش 4 که تعریف “مقامات دولتی” به عنوان تنها کسانی که در دولت های مجریه و مقننه.

مقامات محلی نیست ذکر شده است.

توسعه در این وضعیت است که تاد Berning. کسب و کار خود حماسه شرکت کردم $4.75 میلیون “بخشایش بدون بهره” وام از شهر مینت برای یک تا حدودی بحث برانگیز پروژه به نام بلو در برادوی است. منبع از منابع مالی یک فاجعه ملی انعطاف پذیری بلوک اعطای صادر شده توسط دولت فدرال وزارت مسکن و توسعه شهری است.

زمانی که من صحبت می کرد به Berning, او به من گفت که او پرواز کرد شهرستان مدیر تام بری, انعطاف پذیری برنامه مدیر جان Zakian و توسعه اقتصادی مدیر برایان Billingsley به فارگو به نگاه در برخی از شرکت خود را در پروژه های دیگر.

گذشته از پرواز اجاره, سفر به نظر نمی رسد که بسیار شیک پوش. “ما گریل همبرگر و هات داگ” Berning به من گفت.

“ما اجاره یک هواپیمای کوچک را کارآمد تر با استفاده از وقت خود را,” او گفت:.

هنوز شهرستان مینت مقامات آگاه بودند فقیر اپتیک.

من فرستاده شهر باز ثبت درخواست در مورد این سفر در Jan. 23.

در Jan. 25 ماه پس از مراجعه به وست فارگو اتفاق افتاده است اما بدون شک آگاهی از علاقه من به این موضوع شهردار شان Sipma, با انتشار نامه ای به مینت اخبار روزانه که در آن او تلاش برای جلو افتادن از انتقاد حتی به عنوان شهر sandbagged سوالات من است.

من دریافت یک پاسخ برای من باز درخواست سوابق تا فوریه. 4 مدت کوتاهی پس از من درگیر دفتر دادستان کل به دلیل این شهر لرزشی. آنچه که من در بر داشت در آن پرونده بود ایمیل ارسال شده توسط آقای بری دستیار اجرایی نشان می دهد او در مورد حضور در سفر.

“تام [بری] و من بازدید دیروز در مورد این و او اعلام کرد که او مطمئن نیستید از فوریت برای سفر؟” تامی Stroklund نوشت: در یک ایمیل به Billingsley. “او فکر کرد که اگر هر چیزی برای انجام با این مورد پس از آن سفر قبل از یک جلسه ممکن است مناسب نگاه کنید.”

در این جلسه اشاره شد توسط مینت برنامه ریزی کمیسیون که به تصویب این پروژه در اواخر ماه اوت. این سفر را تا پایان اتفاق می افتد پس از آن جلسه اما آیا این تغییر هر چیزی ؟

اگر یک مقام دولتی می داند که هدیه ای در راه است, مهم نیست که اگر آنها آن را دریافت قبل یا بعد از آنها را به مقام عمل مربوط به هدیه دهنده?

این شهر نمی امضای توافق در این زمینه تا اوایل ماه ژانویه و پس از سه مقامات شهرستان دریافت رایگان سوار هواپیما به وست فارگو ،

من فکر نمی کنم این شهرستان از مینت تایید بلو در برادوی پروژه از آنجا که این سفر — بیایید امیدواریم که اگر این مقامات در فساد خود را در قیمت بالاتر از یک weenie کباب در وست فارگو — اما به نظر می رسد وحشتناک است.

بیشتر چه زمانی که شهر رهبری می دانستند انتقاد از آمدن آنها تلاش برای پیشدستی آن را با داستان خود را حتی به عنوان آنها سفت مسلح منتقد.

من تعجب می کنم اگر این شهر مشاورین حقوقی به هر هشدار ؟ درخواست من برای هر گونه مشاوره حقوقی شهرستان دریافت شده و با توجه به این سفر محروم شد بر اساس قانون دولت معافیت وکیل کار محصول از باز کردن پرونده های درخواست.

به ویژه آن را رد کرده است چرا که رکورد وجود ندارد.

برای مینت این سفر نشان می دهد یک نیاز برای شهر رهبری با قضاوت بهتر.

برای داکوتای شمالی این سفر در معرض یک راه گریز در اخلاق و مقررات است که باید بسته شود.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک داکوتای شمالی, سیاسی, وبلاگ انجمن ارتباطات مفسر. گوش دادن به بحث ساده پادکست و او را دنبال کنید در توییتر @RobPort.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme