فقیر از خواب در دوران کودکی مرتبط رفتاری و عاطفی مسائل در کودکان نوپا: مطالعه

لندن: نوزادان که خواب برای دوره های کوتاه تر از زمان دیگر به خواب رفتن و بیدار شدن مکرر در طول شب هستند احتمال بیشتری برای نمایش عاطفی و مشکلات رفتاری در مراحل بعد از دوران کودکی با توجه به مطالعه.
محققان از جمله کسانی که از دانشگاه بیرمنگام در انگلستان یافت می شود یک ارتباط روشن بین مشکلات خواب در دوران کودکی و خاص عاطفی و مشکلات رفتاری در 24 ماه سن.
مطالعه منتشر شده در مجله BMJ Paediatrics باز را نشان می دهد برای اولین بار چگونه مشکلات خواب در دوران کودکی و اوایل دوران کودکی ارتباط عاطفی و مشکلات رفتاری در دوران کودکی.
این یافته ها برجسته نیاز به آدرس نوزاد مشکلات خواب در مراحل اولیه برای جلوگیری از توسعه و یا بدتر از آینده عاطفی و مشکلات رفتاری در مراحل بعد از دوران کودکی محققان گفتند.
آنها مطالعه نتایج دو خواب پرسشنامه تکمیل شده توسط والدین در کودک-خواب تولد-همگروهی زیادی مطالعه کوهورت مستقر در جنوب فنلاند است.
این تیم از اطلاعات به دست آمده از حدود 1,700 پدر و مادر که تکمیل شده پایه, پرسشنامه و گزارش در عادات خواب کودکان خود را در 3, 8, 18 و 24 ماه.
این نتایج بودند در مقایسه با یک جداگانه پرسشنامه عاطفی و رفتاری علائم که تکمیل شد با 950 پدر و مادر در این سن کودک از 24 ماه, محققان گفتند.
آنها دریافتند که با فرکانس بالا از شب wakings در 3 ماه بود به شدت ارتباط عاطفی و رفتاری و خودتنظيمی مشکلات در کودکان نوپا.
نوزادان که تجربه کوتاه مدت خواب که در زمان طولانی تر به خواب رفتن و کسی که با تجربه های مکرر شب wakings در مراحل مختلف از اوایل دوران کودکی بودند به احتمال زیاد برای پیدا کردن مشکلات در تنظیم رفتار و احساسات در سن 24 ماه, محققان گفتند.
این منجر به اخلال در احساسات و رفتارهای مانند بداخلاقی آنها گفت.
“نتایج ما نشان می دهد که نوزادان که خواب برای دوره های کوتاه تر از زمان دیگر به خواب رفتن و بیدار شدن مکرر در طول شب هستند احتمال بیشتری برای نمایش عاطفی و مشکلات رفتاری در مراحل بعد از دوران کودکی” محقق ایزابل مورالس-Munoz توضیح داد.
“این احتمال وجود دارد که کیفیت خواب در این ماه های اولیه و توسعه خود تنظیم — قابلیت کنترل رفتار ما هستند از نزدیک در هم تنیده” مورالس-Munoz گفت.
این مطالعه نشان می دهد که نوزاد مشکلات خواب ممکن است با توجه به انواع مکانیسم از جمله عوامل ژنتیکی و محیطی.
دانشمندان فکر می کنم وجود دارد لینک در سیستم عصبی مرکزی بین خواب و بیداری رفتار و احساسات ما و پس از آن ممکن است این لینک را بیولوژیکی بر اساس.
“عوامل محیطی مانند خواب شیوه در خانواده, والدین, واکنش ها به گریه و استرس والدین نیز نقش مهمی در یک کودک خواب و socioemotional توسعه” مورالس-Munoz گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>