صحت سیاسی یک ویروس است که می کشد بیش از حد: جان فیلیپس

فقط در مورد شما بوده ام در یک هفته-طولانی تلویزیون زمین بندر و نمی شده است با توجه به اخبار شما باید بدانید وجود دارد و خطرناک بیماری مسری گسترش در سراسر هر قاره و مخرب جهان — البته من صحبت کردن در مورد صحت سیاسی.

بله این ویروس است که در راه مبارزه با واقعی همه گیر — COVID-19.

برخی از روز وجود خواهد داشت یک واکسن برای coronavirus. متاسفانه این احتمال وجود دارد خواهد بود یک واکسن علیه صحت سیاسی.

در حالی که دموکرات ها بودند که با وسواس خود را شکست خورده استیضاح شم در کاپیتول هیل رئیس جمهور تهمت بود تشکیل خود coronavirus نیروی کار و گوش دادن به توصیه های کارشناسان.

یک تکه از مشاوره کارشناسان همواره به او این است که ممنوعیت سفر از نقاط داغ در سراسر جهان یک ضرورت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

صحبت کردن با CBS “چهره ملت” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این ویروس شده از انگلیسی, ایتالیا, در بخشی به دلیل آن کشور حکومت کند بود برای اجرای ممنوعیت سفر علیه چین است.

“در اوایل آنها بسته به عنوان ورودی از عفونت است که در چین نشات گرفته و آمد به نقاط مختلف جهان است. یکی از چیزهایی که ما خیلی زود و به شدت رئیس جمهور قرار دادن محدودیت سفر به آینده از چین به ایالات متحده و اخیرا از اروپا به ایالات متحده به دلیل اروپا است که واقعا جدید چین است. دوباره من نمی دانم که چرا این اتفاق می افتد وجود دارد به حدی است اما قابل تصور است که هنگامی که شما دریافت می کنید بسیاری از این گسترش آنها گسترش نمایی و شما هرگز نمی توانید نگه دارید تا با سونامی,” او گفت:.

به عنوان Fauci اظهار داشت: ایالات متحده سریعتر به عمل از ما همتایان اروپایی.

در آمریکا مراکز کنترل بیماری صادر سفر توجه به ووهان, چین با توجه به کروناویروس در Jan. 6.

در Jan. 11 CDC صدور “سطح من سفر سلامت توجه” برای ووهان چین.

و در نهایت در ژانویه. 31 رئیس تهمت صادر محدودیت های مسافرتی در چین — که شامل “تمام اتباع خارجی که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته.”

او پیشبینی ملاقات با هیستریک گریه نژادپرستی و بیگانه ستیزی از دموکرات ها و رسانه های جریان اصلی.

بعد از آن روز معاون سابق رئیس جمهور و نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری جو بایدن توییتی “[N]ا [تهمت] در اضافه کردن کشورهای بیشتر به لیست خود را از چه کسی استقبال نمی در امریکا است. این نیست که ما که هستیم و ما می خواهیم ثابت کنیم که ما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و پایان دادن به ممنوعیت.”

پسر جو بایدن مطمئن آمده است یک راه طولانی از گفت: است که در, دلاور “شما نمی توانید به یک 7-11 یا Dunkin Donuts مگر اینکه شما یک کمی لهجه هندی.”

جدا از مو-درمان جایگزینی جو بایدن می داند که به معنای واقعی کلمه هیچ چیز در مورد طب مدرن.

همچنین در آن روز مجلس نانسی پلوسی توییتی “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از گسترش آن ظالمانه سازمان ملل متحد به آمریکا سفر بان کی مون را تهدید می کند ما امنیت و ارزش های ما و حکومت قانون است.”

در فوریه. 5 نیویورک تایمز منتشر شده قطعه ای با عنوان “چه کسی می گوید آن را امن نیست به سفر به چین ؟ Coronavirus ممنوعیت سفر ناعادلانه است و کار نمی کند به هر حال.”

و در فوریه. 9, New York City, کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot در توئیتر خود نوشت: “امروز شهر ما است که جشن #LunarNewYear رژه در محله چینی ها یک سنت فرهنگی با تاریخ غنی در شهرستان ما است. من می خواهم به همه یادآوری برای لذت بردن از رژه و نه تغییر هر برنامه با توجه به اطلاعات غلط كردن درباره #coronavirus.”

صدا آشنا است ؟

نیویورک در حال حاضر ما لومباردی.

در ماه ژانویه تعلیق سفر از چین بود یک پل بیش از حد برای این جمعیت است. در حال حاضر ضرب و شتم این ویروس به معنی مخرب بزرگترین اقتصاد در تاریخ بشر اجازه متجاوزان خارج از زندان قفل خودمان را در داخل و بسته شدن فروشگاه ها و کلیساها و مغازه اسلحه.

ما ممکن است گرسنه را شکست و اردک نشسته برای مجرمان — اما آیا شما جرات تماس با ما بیگانه!

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در “جان فیلیپس نمایش” در KABC/790 AM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>