پلیس: وست فارگو گاراژ آتش مشکوک و تهدید به شلیک ماموران

وست فارگو — یک مرد در بیمارستان بستری و پس از یک گاراژ آتش سوزی در وست فارگو mobile home park بعد از ظهر چهارشنبه مارس 25, تهدید به شلیک ماموران و می تواند اتهامات در ارتباط به فروغ, پلیس گفت:.

در مورد 3:40 بعد از ظهر پاسخ اضطراری اعزام شدند به گزارش, آتش سوزی در 108 C سنت آتش نشانان وارد برای پیدا کردن یک آتش است که تا به حال شکسته در ازاد گاراژ کنار یک خانه.

وست فارگو دستیار رئیس پلیس جری بویراحمد گفت: یک مرد در داخل سوزاندن گاراژ را تهدید به شلیک ماموران زمانی که آنها را نزدیک. افسران ترس برای ایمنی و وارد گاراژ به او را نجات دهد.

همسایه گفت: آنها می توانید ببینید یک مرد گرفتن کشیده گاراژ توسط پلیس. همان مرد به بیمارستان منتقل شد و خواهد شد در اتصال به آتش بویر گفت.

بویر گفت: پلیس بر این باورند که آتش آغاز شد عمدا و مقامات باور نمی مرد زندگی در خانه است. خدمه به سرعت در حال آتش تحت کنترل هر چند میزان از آسیب های روشن نشد شنبه شب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک نفر بود در داخل محل اقامت در زمان آتش و منتقل شد و توسط ماموران به ایمنی. غرب فارگو آتش نشانی گزارش داد که دو افسر پلیس تحت درمان قرار گرفتند در صحنه برای دود استنشاق و یک سوم افسر تحت درمان در یک بیمارستان محلی برای دود استنشاق و منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>