سازمان های پلیس باید با انجام یک کار بهتر از حفاظت از حریم خصوصی

پلیس کالیفرنیا از سازمان های در حال ساخت استفاده از خودکار پلاک خواندن technologies, اما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از حریم خصوصی کسانی که تحت تاثیر گزارش وزارت امور خارجه حسابرس در هفته گذشته.

اغلب وجود دارد یک تنش بین اجرای قانون و استفاده از فن آوری های نوینی برای جمع آوری اطلاعات است که ممکن است کمک به نگه lawbreakers پاسخگو و آزادی های مدنی آمریکایی — به ویژه اما نه تنها کسانی که هیچ کار اشتباهی انجام داده اما کسانی که به طور معمول برای پیدا کردن خود را جاروب در بیش از حد گسترده ای جمع آوری داده ها و حفظ و نگهداری کنیم.

با توجه به حسابرس اکثریت کالیفرنیا ادارات پلیس استفاده از خودکار پلاک خوان (ALPR) دوربین های نصب شده بر روی هر دو اشیاء ثابت و همچنین وسایل نقلیه پلیس.

نرم افزار و سپس عصاره پلاک در تصاویر گرفته شده توسط ALPR دوربین موجب صرفه جویی در اطلاعات همراه با داده های تاریخ و مکان و به طور خودکار همسان است در برابر لیست از وسایل نقلیه اجرای قانون علاقه مند است.

به عنوان طرفداران آزادی های مدنی به مدت طولانی هشدار داده اگر مدیریت ضعیف می تواند اجازه می دهد تا کسانی که با چنین اطلاعاتی برای ردیابی محل و حرکات افرادی که هیچ چیز به غیر از عبور از مسیرهای با ALPR دوربین.

برای ارزیابی چگونه تکنولوژی به کار گرفته شده توسط سازمان های اجرای قانون در عمل حسابرس بررسی چهار سازمان های محلی: فرزنو اداره پلیس لس آنجلس اداره پلیس مارین کانتی کلانتر و ساکرامنتو شهرستان کلانتر دفتر.

پس این مسائل به ندرت تحت کافی موشکافی آن را تعجب آور است که حسابرس مشاهده “است که حمل و نقل و حفظ و نگهداری از ALPR تصاویر و اطلاعات مرتبط نیست همیشه به دنبال شیوه های که به اندازه کافی در نظر بگیرید یک فرد حریم خصوصی است.”

با توجه به حسابرس برای مثال پلیس لس آنجلس را جمع آوری کرده و ذخیره می شود بیش از 320 میلیون عکس در طول سال با 99.9 درصد از این تصاویر که تصاویر ساخته شده از وسایل نقلیه که نمی شد در یک “لیست داغ.”

اما با وجود جمع آوری بسیاری از تصاویر حسابرس اشاره می کند که پلیس لس آنجلس حتی سیاست نوشته شده حاکم بر حفظ و نگهداری دوره ای از داده ها هر چند “ستوان که اداره ALPR برنامه اعلام کرد که در آن پروتکل است که برای حفظ تصاویر برای حداقل پنج سال.”

به طور کلی حسابرس مشاهده شده است که سازمان های مورد بررسی “چند پادمان” و این که “به جای اطمینان حاصل کرد که تنها کاربران مجاز به دسترسی ALPR اطلاعات مناسب اهداف سازمان را ترک کرده اند سیستم های خود را به سوء استفاده توسط غفلت به موسسه نظارت کافی.”

بدیهی است که آن را غیرقابل دفاع است برای هر دولت و یا آژانس های اجرای قانون محلی برای جمع آوری داده بسیار در حالی که غفلت به تعادل اعتماد و قدرت اعطا شده به اجرای قانون با حفظ حریم خصوصی و منافع مردم کالیفرنیا.

خوشبختانه حسابرس آمده است تا با برخی از ترفند ساده. این شامل اقداماتی است که می تواند گرفته شده توسط قوه مقننه و سازمان های محلی به طور یکسان.

در سطح دولت حسابرس توصیه وزارت دادگستری را گام ساده از تهیه و ساخت در دسترس عموم یک قالب سیاست سازمان های محلی می توانید مدل خود را ALPR سیاست. دولت همچنین می تواند مشخص حداکثر نگهداری داده ها در دوره های زمانی و فرکانسی که با ALPR سیستم باید حسابرسی شود.

و البته سازمان های محلی لازم نیست که صبر کنید در این حالت برای انجام بهتر. آنها می تواند به توسعه و یا ارزیابی مجدد خود را ALPR سیاست ارزیابی مجدد داده های خود را حفظ سیاست و اطمینان داده است که رفتار مسئولانه است.

ترکیبی از آن رفع و شایستگی بیشتر بحث و گفتگو میان طرفداران آزادی های مدنی و اجرای قانون به طور یکسان و در نهایت اقدامات انجام شده در سطح ایالتی و محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان