شعر در مارس crueler از اکثر

ظالمانه هنوز هم مه و این بدان معناست که آن را هنوز هم ملی شعر ماه و نویسندگان و خوانندگان هنوز هم می تواند جمع آوری untogether به جشن همه کلمات unprose.

دلیل دیوانه در حال حاضر خطری که افراد دیگر است — و نه از جهنم آنها فقط نشان دهنده مرگ و یا حداقل زمان سخت در ماسک — جالبترین سالانه جنوب کالیفرنیا جشن کینگزلی و کیت تافتس شعر, جوایز, تا به حال به لغو هفته گذشته است.

کسانی از ما درگیر با جوایز زیر حکیم هدایت Claremont Graduate University دانشکده هنر و علوم انسانی لری آن فرل بودند را جمع آوری کرده اند برای صرف شام با برنده شاعران شنبه شب در CGU رئیس جمهور و پس از آن به تشویق آنها در یک جشن خواندن در کتابخانه هانتینگتون پنج شنبه شب.

اتفاق نمی افتد.

ممکن است اتفاق می افتد که در افسانه پاییز هنگامی که هر چیز خوب در زندگی ما به تعویق افتاده است به صورتی که در فصل پاییز از جمع آوری در مکان عمومی,, دوباره, همیشه, واقعا می آید به تصویب.

تافتز جوایز بهترین آنهایی که در شعر آمریکا. همراه با همه خوب conviviality و نوشیدن سنگین می آید که با toasting بهترین در ادبیات در اعیاد و خوانش این کیت جایزه به ارمغان می آورد با آن را $10,000 به یک شاعر جوان است که چاپ اول کتاب و هوا سرد $100,000 به اواسط حرفه ای شاعر ای, گشاد گشاد راه رفتن.

همانطور که من اشاره کرده اند که در سال های گذشته در این فضا کسانی که انواع صدف معمولا همراه با شعر گول زدن. شما هرگز در یک شادتر کنفرانس در زندگی خود از یکی که در آن ما در سال تماس با برندگان برای به اشتراک گذاشتن اخبار و نان تست آنها را با شامپاین. Shrieks و شادی و اشک و اطلاعیه است که او در حال حاضر در حال بالا و پایین پریدن روی تخت او معمول است پاسخ.

از آنجایی که ما نمی تواند با آنها در این ماه — از آنجا که ما نمی تواند با هر کسی اما مظنونین این ماه — من فکر کردم من می خواهم به اشتراک گذاشتن برخی از روایات از برندگان به جای بیهوده گویی در مورد سیاست, در این بیماری همه گیر. همه ما می تواند استفاده از آن است.

تیانا کلارک است که برنده این کیت برای “من نمی توانم در مورد درختان بدون خون” (دانشگاه پیتسبورگ را فشار دهید). از شعر او “من درمانگر می خواهد به دانستن در مورد ارتباط من به کار”: “من شروع با یک دستمال رسید یا دست من است. / من از حافظه. من لکنت صفحه. من شکست. / آمار حذف — ابتدا یک خط. من غریبانه / سپس فرم. من با چای و قهوه استفاده از دو کیسه. / Rooibos دوباره. من استحمام در حال حاضر. نمک فرنگی اصل. / هیچ کتاب و یا تلفن. فقط آب و صدا / از آب پر شکوه — be my شناور بدنه کاسه از من است.”

آریانا Reines برنده کینگزلی برای او کتاب “شن و ماسه.” او یک ستاره راک از یک شاعر و در پشت او hardbound حجم از قلع خانه blurb است از برخی از pedant اما از یک ستاره راک: کیم گوردون صوتی جوانان. از شعر او “بخشی از تاریخچه”: “و ورزشی که در آن زمان تنها استعاره / چپ است که می تواند قابل قبول توان به هر چیزی. / این تصاویر به ما بدون استراحت و در عین حال شکست خورده بیش از / و بیش با وجود عظمت / از رئالیسم به توصیف جهان به عنوان ما واقعا / آن را می دانستند و بدتر به عنوان آن را می دانستند ما است.”

اکثر مردم حتی بسیاری از خوانندگان مشتاق هرگز خواندن شعر است. وجود دارد هیچ نقطه ای در wringing دست در مورد آن است. بسیاری از آن هرگز نمی تواند درک شود بدون مطالعه عمیق و برخی از آن بدون اینکه شاعر خود را. اما دقیقا همان درست است از فیزیک و شما هرگز می شنوم کسی شکایت در مورد فیزیک. نه.

در عین حال در شرایط دشوار مردم هنوز هم به نوبه خود به شعر: هنر ما صدای درونی. یک هایکو به من آمد روز دیگر و من ناخوانا آن را در هیئت مدیره گچ در باغ ما: “بهار مگس ها این را دوست دارند / بیش از حد طولانی است و ما در حال غرق / من از بیرون رفتن در اندام.”

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>