رفتن به نوشته‌ها

PM Sindhu Pujan احیا حافظه هند مرز طبیعی: Tarun Vijay

Excelsior خبرنگار

جامو جولای 4: نخست وزیر نارندرا Sindhu Pujan در نیم طول سفر خود به لاداخ دیروز برای ملاقات با سربازان داده است یک پیام قوی همیشه پیروز بهارات Varsha و احیا حافظه هند مرز طبیعی از Sindhu رودخانه در بلتستان به اقیانوس هند در جنوب.
این بود, اظهار, بود, veteran, نویسنده, روزنامه نگار و عضو سابق پارلمان Tarun ویجی که با اعتبار شروع Sindhu دارشان در سال 1997 پس از دوباره کشف رودخانه در لاداخ در حالی که صحبت کردن به Excelsior.
“به سادگی با ارائه چند گلبرگ گل سرخ در سند رودخانه PM مودی احیا حافظه واقعی هند از Akhand بهارات و به ما یادآوری از هند مرز طبیعی شرح داده شده در ما Shastras و Puranas, با توجه به, که, بهارات Varsha نهفته است از Sindhu رودخانه در هیمالیا به Sindhu (اقیانوس هند) در جنوب” او گفت: در حالی که به نقل از یک زبان سانسکریت دوبیتی.
حفظ که Sindhu رودخانه نشانگر هزاران سال پیر سفر از دین ودائی مردم و آریایی که ساکنان این منطقه Tarun Vijay خاطر نشان کرد که هند درایوهای نام آن از سند و آن تمدن به عنوان سند تمدن. “مودی جی تا دوباره حافظه از سند تمدن در قلب ما و خاطر نشان کرد که کل سند منطقه از بلتستان به اقیانوس هند متعلق به هند است.”
تاکید بر این که یک ملت با حافظه یک ملت با آینده در حالی که حافظه در آینده کمتر است مانند یک حافظه حذف شده کامپیوتر کهنه نویسنده تاکید کرد که جامعه ما باید احیای خاطرات مانند کشمیر است که به نام به خاطر ماهاریشی Kashyap به این نام . “این واقعیت است که به عنوان مهم به عنوان ما همه Sindhu Putras چون از رودخانه سند و Sindhu باید بازدید شده توسط هر هندی” او تاکید کرد.
اعتراف به این که هنوز بسیاری از مردم نمی دانستند که سند رودخانه عبور می کند از طریق هند, Tarun Vijay تصریح کرد که سند رودخانه حافظه باید احیا و بیشتر و بیشتر مردم باید تشویق به بازدید از سند است که نمادی از پیروزی در هند و معنویت و تمدن و عظمت پس از کل دنیا می داند که ما به عنوان مردم از سند.
“متاسفانه پس از تجزيه در سال 1947 بخش عمده ای از رودخانه سند به پاکستان رفت و مردم شروع به احساس که شاید Sindhu رفته و دور از آنها اگر چه آنها به عنوان شناخته شده Sindhu Putra” گفت: Tarun ویجی و به یاد می آورد که چگونه سند رودخانه کشف شد در سال 1996 زمانی که او رفته بود به لاداخ با لعل کریشن Advani در انتخابات تور.
“وجود دارد ما شاهد این رودخانه و زمانی که من آن را شناخته شده است از محلی SSP من شگفت زده شد که ما در بانک ها از رودخانه ایندوس. در صبح روز بعد من رفتم به رودخانه Sindhu همراه با Advani جی و ما تا به حال کمی Puja وجود دارد,” او به یاد می آورد و چگونه مطلع Sindhu دارشان برنامه برنامه ریزی شده بود با کمک و راهنمایی از آر اس اس جانباز H V Sheshadri و پس از آن پذیرش کمیته تشکیل شد تحت ریاست سپس کنگره رهبر Thupstan Chewang.
سابق MP فکر نکنید به ذکر است که آن را یک حزب تمام دین برنامه ای است که در آن Anjuman Islamia, مسیحی, کلیسا, Ladakh بودایی انجمن Sanatan دارما سبها و دیگران گرد هم آمدند . در 10 اکتبر سال 1997 72 نفر از سراسر هند آمد به لاداخ با RSS جانباز مادان Dass , L K Advani و K R Malakni برای انجام Sindhu دارشان در حالی که پاندیت Jasraj سنگ در بانک از رودخانه ایندوس بدون هر پلت فرم او اضافه شده و همچنین اطلاع در مورد تجسم Sindhu Ghat در Shey Syamla که در آن مردم می تواند داشته باشد ،
Tarun Vijay همچنین پرتاب نور در سهم و سپس وزیر گردشگری و فرهنگ Jagmohan سپس دهلی وزیر صاحب سینگ ورما و سپس J&K وزیر دکتر فاروق عبدالله در سازماندهی اولین Sindhu دارشان برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در دیلی اکسلسیور

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول