PM اطمینان مرمت استقلال اقامتگاه وضعیت به J&K

Prime Minister Narendra Modi with Apni party delegation in New Delhi on Saturday.
نخست وزیر نارندرا با Apni پارتی هیئت در دهلی نو در روز شنبه.

Apni پارتی هیئت در دیدار مودی تماس بگیرید در HM

فیاض بخاری

سرینگر Mar 14: نارندرا نخست وزیر ملاقات امروز 24 عضو هیئت نمایندگی از Apni رهبری حزب الطاف بخاری در اقامتگاه رسمی در دهلی نو و به آنها اطمینان داد که دولت او خواهد کار با تمام بخش های این جمعیت برای بازگرداندن استقلال به جامو و کشمیر در اوایل فرصت است.
نخست وزیر گفت: این هیئت که دموکراسی در منطقه می تواند تقویت شود از طریق یک حرکت سریع فرایند ادغام سیاسی.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
مودی درگیر با این هیئت در مورد مسائل مختلف مانند نگرانی در تغییرات جمعیتی تحدید حدود, ورزش و کمک مالی از اقامتگاه است. او به آنها اطمینان داد که دولت به کار با تمام بخش های جامعه برای تحقق بخشیدن به این امید استقلال جامو و کشمیر در اوایل فرصت است.
او مطمئن هیئت که دولت متعهد به توسعه اقتصادی منطقه از طریق گسترده تمرکز بر توسعه زیرساخت ها و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری جدید در بخش هایی مانند گردشگری. او مطمئن پشتیبانی کامل توسط دولت برای حل و فصل تمام مسائل مواجه شده بودن جامو و کشمیر.
صحبت در جوانان توانمندسازی مودی گفت که جوانان باید به عنوان کاتالیزوری عوامل برای توسعه جامو و کشمیر. او بر اهمیت توسعه مهارت و ایجاد فرصت های شغلی جدید برای جوانان به ارمغان می آورد در یک دگرگونی کلی جامو و کشمیر.
بخاری گفت: Excelsior که نشست خود را با ساعت به طول انجامید در حدود 100 دقیقه بود و پس از او 15 دقیقه یک به یک ملاقات با او. این نشست آغاز شده و با حدود 35 دقیقه جلسه مقدماتی توسط بخاری که در طی آن او مطرح شده خواسته های خود و نگرانی های مردم جامو و کشمیر. این بود که پس از 30 دقیقه پاسخ توسط PM و دیگر اعضای این هیئت نیز صحبت کرد و برای حدود 40 دقیقه است.
بخاری گفت که به آنها گفته PM که یکی از نگرانی های عمده مردم در کشمیر تغییر جمعیتی است. “ساعت ما مطمئن باشید که هیچ چیز مانند وجود دارد و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در همه,” او گفت:.
او گفت که آنها نیز مطرح شده مسائل اقامتگاه وضعیت و بازگرداندن استقلال به جامو و کشمیر. “ساعت به ما اطمینان داده است که اولین شماره را بلافاصله حل و فصل شود و استقلال گرفته خواهد شد تا پس از تحدید حدود فرایند در منطقه به اتمام است,” او گفت:.
بخاری گفت که این هیئت مطرح جنگل قانون و قوانین قبیله ای که اجرا شده اند در جامو و کشمیر. “او به ما اطمینان داده است که تنها کسانی که قوانین اجرا خواهد شد در J&K که مناسب منطقه” او گفت:.
این Apni حزب رئیس جمهور گفت که این هیئت مطرح تسهیلات برای داوطلبان از جامو و کشمیر در UPSC و امنیت شغلی برای جوانان منطقه است. “مطمئن هستم که جوانان ارائه خواهد شد شغل به عنوان دولت این است که برنامه ریزی های عظیم صنعتی در J&K”, او گفت:.
او گفت که آنها مطرح احیای اقتصاد, گردشگری, باغبانی و زراعت و بخش جامو و کشمیر به کدام ظ گفت که دولت خود را متعهد به توسعه اقتصادی منطقه است.
بخاری گفت که آنها مطرح از تمام کسانی که رزرو تحت امنیت عمومی عمل می کنند و تسلیم مختلف در زندان های سراسر کشور است. “ساعت به ما اطمینان خود را انتشار کرد و گفت که روند در حال حاضر آغاز شده است”, او گفت:.
او گفت که آنها مطرح اتصال به مناطق دور افتاده از جامو و کشمیر از جمله مغول جاده Sadhna Z-گلی و Razdhan عبور از تونل.
منابع گفت که این هیئت گفت: در ساعت است که اکثریت جامعه در J&K احساس disempowered به عنوان آنها به درستی نشان داده شده در قوه قضاییه و پلیس و دولت.
بخاری گفت که هیاتی از این جلسه وزیر خانه Amit Shah فردا به بحث اداره و توسعه امور با او است. این نشست قرار است ساعت 11 صبح فردا.
این هیئت تشکر نخست وزیر برای حمایت و تلاش های خستگی ناپذیر به سمت توسعه جامو و کشمیر. آنها همچنین قدردانی از تلاش های دولت و سازمان های امنیتی و مردم جامو و کشمیر نسبت به حفظ صلح و امنیت در منطقه است.

مقاله قبلیکار برای تقویت بیشتر حزب: Raina

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>